Ilhan عمر پدر می میرد از عوارض COVID-19


Ilhan-Omar-father-pass-away
Ilhan عمر/توییتر

مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر دوشنبه نشان داد که مرگ پدرش شد و با توجه به COVID-19 عوارض

با تظاهرات جهانی علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس خشمگین در, می توان آن را آسان برای فراموش کردن هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر می افتد و COVID-19 همچنان ادعا می کنند زندگی در سراسر جهان است. مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر فقط نشان داد که پدر او مرده است و او علت مرگ عوارض ناشی از کوروناویروس.

“مطمئنا ما متعلق به خدا هستيم و به او باز میگردیم,” عمر به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “در آن است با شوق و اندوه و درد خداحافظی به پدر من Nur عمر محمد. هیچ واژه ای نمی تواند توصیف آنچه که او به معنای به من و همه کسانی که می دانستند و او را دوست داشتم.” او تایید کرد در بیانیه ای که باعث مرگ شد coronavirus عوارض.

عمر نه تنها مجلس است که تا به حال خانواده اش زندگی غم انگیز تغییر این بیماری است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: در ماه آوریل که برادر همین نی شاه ماهی مرده بود از coronavirus. ایالت مینه سوتا ctq باز بود در مورد شوهرش مبارزه با این بیماری هر چند او در نهایت به پایان رسید تا دوره نقاهت. بیش از 116,000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 2.1 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان تمام ایالات آمریکا حرکت به سوی بازگشایی مجدد عفونت خونتان تقریبا در نیمی از آنها است.

با وجود علمی و شواهد پزشکی که نشان می دهد COVID-19 بسیار مرگبار بیماری است که قطعا هنوز هم در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها عنوان به شدت از بحران است. فقط این هفته او پیشنهاد کرد که افزایش تعداد مورد تنها به دلیل تست تبدیل شده است بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است حتی اگر او این است که این ادعا از آنجا که اولین روز از این بیماری همه گیر است که ایالات متحده تا به حال نه یک تست کمبود.

“تست ما بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر (ما به انجام یک کار بزرگ در این!) که این نشان می دهد که بیشتر موارد. بدون تست و یا ضعیف تست ما بود و نشان تقریبا هیچ مورد. تست یک شمشیر دو لبه – باعث می شود ما نگاه بد اما خوب!!!” او در توئیتر خود نوشت.

برخی از ایالت ها حتی نقل مکان کرد و به عقب برخی از بازگشایی مجدد تصمیم گیری به عنوان موارد شروع به صعود مربوط به سطح است. فرمانداران ایالت اورگن و یوتا آهسته بازگشایی پس از تلاش های کشورهای خود را دیدم خوشه در موارد جدید و فرماندار نیویورک اندرو کومو تهدید کرده است که به معکوس بازگشایی مراحل در دولت خود را به عنوان به خوبی. در میشیگان که در آن عمر و خانواده اش در حال از موارد جدید به طور کلی در حال کاهش است اما تعدادی از استان ها هنوز کروناویروس “نقاط داغ” با توجه به نیویورک تایمز.

در رسانه های اجتماعی دیگر چهره های سیاسی و عمومی خود را ارائه تسلیت به عمر و خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im