اگر شما مایل به از نظر قانونی آزاد, نوک پستان ها, اینجا جایی است که شما می توانید (به معنای واقعی کلمه) قطع


Legally-Free-The-Nipple
اکاترینا Morozova/گتی

آن را داغ وجود دارد, مردمی, و هیچ چیز سیگنال های عرق بار مثل یک مرد معمولی انجام تمام چیزهایی که بدون پیراهن در حالی که زنان خود را تغییر دهید, پستان بند, برای بار سوم از روز و یا رها کردن و فقط راه رفتن در اطراف با حوله کاغذی و زیر سینه ها. و کمی بیشتر سیگنال های نفاق گفت: انسان متصل به خود را در معرض مرد ها از شکایت خود در مورد یک زن با پوشیدن سینه بند و یا تلاش برای شیر نوزاد خود را در حالی که چسبیده به انتظار که یک زن باید به او نشان می دهد جوانان خود را هر زمان که او خواسته های آن است.

اول از همه, fuck off, چاد. دوم از همه بسیاری از زنان را به راه رفتن در اطراف انتها به آزادانه مردان را در شرایط خود را, اما آن را نمی جهانی قانونی است. در حالی که استانداردهای دوگانه اجرا عمیق و گسترده ای در این کشور به طور خاص بین جنس وجود دارد مکان هایی که به برابری به نوک پستان.

اگر شما می خواهید به اجازه دهید آن را تمام اویختن, 31 متحده در ایالات متحده به بالا “آزادی.” اما عوامل متعددی منع زنان از راه رفتن در اطراف با سینه به باد حتی اگر از لحاظ فنی مجاز به انجام این کار. قوانین اغلب مبهم و متفاوت بین شهرهای داخل متحده است. و بالا تنه زنان بازداشت تحت پوشش رفتار آشوبگرانه. با توجه به این سایت بروید انتها اگر شما می خواهید بدانید که اگر شما می توانید رایگان این سرشیشه این پیشنهاد به گوگل نام شهر و شهرداری کد و کلیدی در کلمه “برهنگی.” برای پوشش پایگاه های خود را, آنها را بیشتر نشان می دهد که شما “همین کار را برای شهرستان که در آن شهر واقع شده است به مطمئن شوید. مشورت با یک وکیل است.”

در سال 2019, یوتا, کلرادو, Wyoming, New Mexico, کانزاس و اوکلاهما شد جدیدترین متحده برای از بین بردن ممنوعیت زنان از رفتن بی انتها پس از یک دادگاه فدرال حاکم است. مورد برنده شد که بخشی از #FreeTheNipple جنبش—که به دست آورده است حمایت عمومی از چلسی هندلر, مایلی سایرس و Chrissy Teigen. اما یوتا زن Tilli بوکانان به تازگی در زمان درخواست معامله و بستری به زشت بودن بی انتها در خانه خود را.

سه سال پیش Tilli Buchanan بود حلق آویز تیغه با شوهرش در ایالت یوتا گاراژ. پس از گرفتن مامان, مامان و مانده از کار خود آنها در زمان خاموش پیراهن خود را. بیوکنن مرحله کودکان 13 ساله و پسر بچه 10 ساله و نه ساله پسر راه می رفت و دیدم پدر و نامادری بی انتها. کودکان را در زمینه اتهامات جنایی علیه بوکانان به دلیل یوتا قانون اعلام کرد که هر گونه قرار گرفتن در معرض سرطان پستان زیر از آرئول است با مجازات زندان زمان و نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای 10 سال. بوکانان مبارزه اتهامات اما در نهایت در زمان تقاضای معامله در اوایل این سال است. با وجود دانستن او چیزی نمی اشتباه (شوهرش به طور کامل پشتیبانی می کند او بیش از حد) خطر نشاندار پدوفیلیا بیش از حد بالا بود.

و آنچه در آن است در مورد آرئول? آنچه به طور خاص در مورد یک “زن”, نوک پستان ها باعث می شود نمایندگان مجلس (آقایان) اعلام آنها غیر قانونی است ؟ اوه راست. چون مردم (مردان) sexualize سینه (زنان) به نقطه سرزنش سینه (زنان) برای نتیجه رفتار (آزار و اذیت, تجاوز, تجاوز به عنف). بنابراین به جای مردان خود گه با هم و گرفتن مسئولیت آنها به نوبه خود بدن زنان به حقوقی خود را در زمین بازی.

برای وضوح من از نوشتن این مقاله به عنوان اگر جنسیتی است دودویی و قطعات بدن یک جنس است. نیست و آنها نمی, اما این قوانین در حال راه اندازی این, راه, بنابراین من باید خم یک بیت. اما به عنوان یک nonbinary کسی که تا به حال عمل جراحی ماستکتومی دو با گرافت و من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چه جنسیتی نوک سینه من هستند. از نظر قانونی من شناسنامه و دیگر مدارک و اسناد نشان می دهد من زن به این دلیل که دولت من در آن متولد شد به رسمیت نمی شناسد یک جنس سوم اما من قفسه سینه است که بصری ، من دیگر سینه و کس و نوک سینه ها تغییر اندازه داده شده و بجای من مردانه قفسه سینه.

من می توانم را انتخاب کرده اند نه به من, نوک سینه ها قرار داده و بر روی بدن من. بدون نوک پستان, آیا من یک جنسیت ؟ آنچه در مورد تغییر جنسیت زن با سینه? یک تغییر جنسیت زن به حق به عنوان یک زن در این مورد ؟ خواهد شد و یا متعصبی هنوز هم دارید به misgendering او و اجازه دهید او والس در اطراف شهر با جوانان بزرگ و areolas حلق آویز کردن ؟

ما می توانیم حدس و گمان برای روز, اما اگر شما می خواهید برای رفتن بی انتها و نیاز به برخی از پشتیبانی اخلاقی وجود دارد حوادث و شهرستانها که جشن nips. متاسفانه COVID-19 است لغو و یا تغییر برخی از آنهایی که محبوب ترین. جهانی دوچرخه سواری برهنه در پورتلند لغو شده است اما در نیواورلئان است که هنوز هم در برخی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین ، اگر سوار در حالی که برهنه نیست خود چیز در جهان بی انتها بعد برنامه ریزی شده است را به جای 23 اوت سال 2020 است. این رویداد آغاز شده توسط سازمان رفتن بی انتها انتها پس از فعال ققنوس Feeley دستگیر شد در سال 2005 با وجود این که قانونی به انتها در شهر نیویورک در طول سال. این رویداد سالانه همزمان با برابری جنسیتی در روز است.

علاوه بر نیویورک و برخی شهرهای دیگر شده اند که “بی انتها تست شده” هستند اشویل NC, Columbus, OH, Madison, WI, و, Santa FE, NM. همیشه وجود دارد نیواورلئان و ساحل جنوبی بیش از حد.

مردان با خیال راحت می تواند shirtless و در عین حال زنان خواسته به پوشش—حتی زمانی که آنها مجاز به رایگان-ادم کودن و احمق آن است. جای تعجب نیست که مقدار زیادی از لباس های ساخته شده به تشدید سینه و رخ که اگر این پیام را به زنان این است: یاد ما با آنچه شما اما لازم نیست آن را تمام دور تا زمانی که ما تقاضا و یا انتظار آن است.

بدن زنان برای مردان, مصرف, کنترل, یا لذت. خودتان را از مزخرف و رایگان است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im