اگر شما با استفاده از خرید مواد غذایی و ارائه خدمات لطفا با نوک خود را خریدار نسبتا


tip-instacart-workers
مامان ترسناک و بوستون گلوب/گتی

برای اولین بار خانواده من از شش تصمیم گرفتند به استفاده از Instacart به صورت هفتگی ما خرید مواد غذایی به جای بیرون رفتن خودمان است. آن دو هفته به ما مداوم انزوای اجتماعی و ما در حال اجرا پایین در اصول مانند میوه و شیر. شوهر من دانلود Instacart برنامه ما شروع به “خرید” برای مواد غذایی در 11:00 یک شب پس از ما قرار داده و ما چهار بچه به خواب.

ما پس از آن وادار به ترک یک نکته که در آن ما هر دو نگاه در هر یک از دیگر و شانه ای بالا انداخت. آنچه ما می دانیم در مورد اوج برای این سرویس ؟ همه خانواده و دوستان ما نیز خود را در خرید مواد غذایی, بنابراین ما نمی تواند از آنها بخواهید در مورد اوج. من پیشنهاد پیشنهاد ما 20 درصد است که به نظر می رسد استاندارد برای اوج در کل. ما اوج بیش از حد کافی نیست و یا فقط مقدار درست است ؟ ما هیچ اطلاعی ندارد اما آن را مرتب کردن بر اساس مانند نه, شاشیدن, کردن خدمتکار, راست? شما نمی خواهید تف در مواد غذایی خود را, و من نمی خواهم تخم مرغ ها را شکسته.

روز بعد من بررسی دقیق محلی مامان رسانه های اجتماعی گروه که Instacart خریدار ظهور بر روی یک موضوع در مورد خرید مواد غذایی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. من بی درنگ DM می خواهم او را و شروع (مودبانه) کباب او در مورد همه چیز-Instacart. بعد از چت با من برطرف می دانیم که نوک من معقول بود و آن را می توان پس از تحویل اگر نیاز بود.

آنچه به من آموخته است که موضوع شدند و برخی از داستان های ترسناک و پیروزی. برخی از مشتریان شکایت کرده است که مواد غذایی خود وارد دیر یا آسیب دیده است. با تجربه برخی از موارد آنها برای پرداخت است که هرگز وارد شد و گفت: برخی از بسته های خود را reeked از دود سیگار. دیگران گفت که آنها تا به حال سرویس شگفت انگیز با یک مودب و تحویل سریع فرد و به خوبی بسته بندی مواد غذایی. چگونه هر یک از آنها را با نوک انگشتانش تا حد زیادی وابسته بر کیفیت مواد غذایی (به خصوص گوشت و تولید) دقت نظم و رفتار تحویل فرد است.

انتخاب به استفاده از Instacart احساس مانند یک قمار به من. شاید به این خاطر که من یک بیت از یک نوع یک دمدمی مزاجی کنترل که دوست دارد قابل پیش بینی. به علاوه من بیزار بوی دود و گربه. من نیز با نام تجاری و عنصر ضربه زننده است. اما من بیشتر ترسم از coronavirus. بنابراین پس از چند ساعت از فهمیدن برنامه ما “ارسال” و منتظر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

ما غافلگیر شد. دو خریداران برداشت اولین سفارش ما پس از ما درخواست اقلام از دو فروشگاه. یک سفارش وارد ظرف دوازده ساعت. دیگر در حدود دو روز. ما تا به حال صفر مسائل و توافق کردند که 20% نکته مناسب بود. شاید این یک مورد از “شما دریافت آنچه شما برای پرداخت?”

کسانی که فروشگاه ما از طریق خدمات و برنامه های کاربردی مانند Instacart, Shipt و دامپلینگ در حال کار در سراسر ساعت در حال حاضر به مطمئن شوید که ما چه ما نیاز دارید و می خواهید در موقع. آنها در حال زیپ در سراسر شهر با تنه خود را پر از مواد غذایی است. خانواده ها وجود دارد مانند معدن که شامل در معرض خطر آسیب پذیر افراد که واقعا نباید از خرید اگر در همه ممکن است. خریداران در حال به خطر انداختن سلامت خود و سلامت کسانی که با آنها زندگی می کنند به پول برای حمایت از خانواده خود را. آنها در میان ضروری کارگران خط مقدم.

در نظر گرفتن آنچه که واقعا در رفتن به عنوان شما تصمیم می گیرید پس یک نکته. تجربه Instacart خریدار کاترین R. گفت: مامان ترسناک “برای مواد غذایی و تحویل خریداران خود رانده شده به فروشگاه, خرید, (گاهی اوقات) صعود و پس از آن رانده شده را به خانه خود را به ارائه خود را با استفاده از وسیله نقلیه و گاز است.” او افزود: “پس از Instacart پرداخت بسیار کمی پایین تر از حداقل دستمزد حتی قبل از در نظر گرفتن هزینه ها را در نظر خریداران تکیه بر راهنمایی برای به دست آوردن یک زندگی.” که دوباره خواندن. خود نکته این است که خود را چک.

کاترین فرستاده ما یک تصویر از یک های اخیر, منظور از برنامه, که ما نمی افشای برای محافظت از حریم خصوصی. خریداران تا به حال هفت مایل سفر به خرید و تحویل مواد غذایی برای یک مشتری. کل سفر را حدود چهل و پنج دقیقه. این نکته? $0. از Instacart خریداران ساخته شده ناچیز $5.82. واضح است که این دستمزد زندگی می کنند.

چه حتی بیشتر در ذهن باد است که برخی از کسانی که سفارش در حال کشیدن یک اوج طعمه و سوئیچ. هنگامی که شما فروشگاه با Instacart شما در تنظیم یک نکته قبل از تحویل, اما شما می توانید خود را تغییر دهید نکته پس از تحویل. کسانی که امید به فریب خریداران به آنها را انتخاب کنید—شاید به آنها اولویت و اولویت—ارائه خواهد شد سنگین نکته قبل از تحویل تنها به تغییر آن پس از مواد غذایی شده اند کاهش یافته است گاهی اوقات به $0. این یک حرکت تند و سریع حرکت می کند به خصوص در زمان هایی از این.

خریداران در صنعت خدمات مشتری ما در بر داشت تجربه ما است که آنها می خواهند به انجام یک کار خوب. پس از دولت ما صادر پناهگاه در محل منظور ما استفاده از مواد غذایی خدمات تحویل پنج بار با داشتن پنج تجارب خوب است. آن ضربات ذهن من است که زمانی که خریدار می رسد تخلیه مواد غذایی با یک لبخند بر روی صورت خود, که هر کسی را به استفاده و وعده های خود را به شدت کاهش و یا لغو خریدار نکته.

آن را نیز مضحک است که هر کسی که از نوک یک مقدار ناچیز در وهله اول. اگر شما در حال رفتن به استفاده از این سرویس می دانید آن را به شما هزینه بیش از اگر شما به فروشگاه رفت خود را—به طور قابل توجهی ، این نقطه است. شما انجام نمی دهد و شخص دیگری است. بنابراین خریداران باید به درستی قدردانی با منصفانه نکته. کاترین R. گفت: مامان ترسناک که 20 درصد یا بالاتر است نوک مناسب برای یک کار خوب انجام می شود. اخلاقی از داستان: نمی سعی کنید برای صرفه جویی چند دلار توسط skimping در اوج. سرد نیست.

شما نکته سبک خود را که قرار عسل برجسته در مو خود را و خود را barista برای اسپرسو با یک قلب swirled به فوم. پس لطفا رها کردن ممنون نکته برای کسی که به معنای واقعی کلمه در معرض خطر سلامت خود و مهاجرت بیش از همه فروشگاه برای ارائه مواد غذایی و کاغذ توالت به آستان خود را. اگر این مواد غذایی خدمات از بودجه خود را در نظر بگیرید با استفاده از دستور درایو-تا به جای که در آن سفارش خود را به ماشین خود را با یک کارمند فروشگاه معمولا در هیچ هزینه اضافی. به طور کلی کارمند مجاز به قبول هر گونه غرامت برای قرار دادن اقلام در تنه خود را.

همه ما در حال قدم زدن ظریف tightrope, تلاش برای تعادل همه ما مسئولیت. بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که نشان دادن قدردانی ما در راه های عملی کمک به هر یک از دیگر, و آن را از طریق جهانی همه گیر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر