اگر شما به فکر سفر این تابستان در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


Thinking-Of-Traveling-This-Summer-1
توماس Barwick/گتی

همه ما بیش از یک کمی هم بزنید ، ما می خواهیم برخی از هوای تازه شاید یک دوز سنگین از طبیعت و به طور کلی هر گونه تغییر از مناظر. تابستان است و ما می خواهیم به GTFO از اینجا – اگر فقط برای یک یا دو روز.

در حالی که CDC هنوز هم توصیه به مردم ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به خصوص در مورد اوقات فراغت سفر مهم عملی شود بیش از حد. درست مثل پرهیز-آموزش و پرورش تنها کار نمی کند, گفتن به ماندن در خانه به طور نامحدود احتمالا کار نخواهد کرد یا نه. حداقل نه در مقیاس گسترده است. بنابراین به جای پاسخ با “جهنم نه” به این سوال تابستان, سفر, واکنش می شود: “چگونه می توان, سفر با خیال راحت؟”

این مهم است که بدانید که هنگامی که ما بحث در مورد ایمنی و کاهش خطرات و ما فقط به این معنی نیست ایمنی را برای شما و خانواده خود را; ما به منظور به حداقل رساندن خطرات برای همه. هر زمان شما را ترک کنند “حباب” از خانواده خود را – که آیا آن را به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا رفتن به محل کار و یا تعطیلات تابستان – شما در حال گسترش حباب خود را و افزایش خطرات.

بنابراین یکی از راه های کارشناسان توصیه می کنند در معرض خطر ارزیابی می آید برای سفر تابستانی (و یا هر تصمیم که برای ماده) است که به دنبال در چگونه شما در حال تغییر حباب خود را — هر دو در حالی که در مسیر به مقصد خود را و در حالی که در مقصد خود را.

1. حالت از حمل و نقل

“خطرات ناشی از سفر معمولا بیشتر وابسته به انتخاب های شخصی از مسافر به جای استفاده از حمل و نقل” دکتر دانیل گریفین, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا با سی ان ان گفت.

به دلیل انتخاب های شخصی اثرات ایمنی دیگران بسیار – و همه دیده ایم که بسیاری از مردمی just don’t give a shit about ایمنی دیگران (Lake of the Ozarks partiers, من به دنبال در شما) – بسیاری از مسافران را به تصمیم گیری بر اساس چه مقدار از آنها می توانید کنترل کنید.

“هنگامی که شما درایو شما باید کنترل بیشتری از خود و محیط و مردم در اطراف شما و بنابراین من فکر می کنم آن را امن تر به درایو در زمان حاضر” دکتر ویلیام Schaffner, بیماری های عفونی, متخصص دانشگاه, دانشکده پزشکی با سی ان ان گفت. حتی داده های گاه به گاه دستشویی و درایو-از طریق متوقف می شود “شما می توانید کنترل محیط زیست خود را در مورد تعامل با افراد دیگر به میزان بسیار بیشتری از شما می توانید سفر در یک هواپیمای مسافربری است. و البته هر چه زمان شما صرف در هواپیما شما در یک محیط سربسته با دیگر مردم همه آنها ممکن است با پوشیدن ماسک,” او گفت:.

Father in camper in discussion with daughter
توماس Barwick/گتی

برخی از کارشناسان نشان می دهد به دنبال حباب سوال. “چه کسی در حال رفتن به در که حباب است ؟ اگر شما در یک هواپیما وجود دارد رفتن به طور بالقوه تعداد زیادی از مردم است. به 18 نفر بسته به جایی که در هواپیما شما در حال نشسته” پالوما Beamer استادیار بهداشت محیط دانشگاه آریزونا دانشکده بهداشت عمومی و رئیس جمهور از جامعه بین المللی از قرار گرفتن در معرض علوم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن سطوح شما را در تماس با آمده در مسیر از شما نیاز به ضد عفونی کردن هر سطح شما را در تماس با آمده. برای مثال در هواپیما, شما به احتمال زیاد خواهد شد در تماس با سطوح مختلف – از حمام به سینی جداول و بازوی استوار است. برعکس در یک سفر جاده ای تنها سطوح خارجی شما ممکن است در تماس با می تواند یک سرویس بهداشتی عمومی و یا یک درایو از طریق. و اگر شما چوب به خانه شما نمی خواهد نیاز به در تماس با هر چیزی.

2. مقصد خود را

همان کسانی که سوال در مورد گسترش حباب خود را و سطح تماس را به بازی هنگامی که شما در رسیدن به مقصد خود را. برای مثال آیا شما به فکر رفتن به یک هتل در ساحل شلوغ ؟ شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر. آیا شما برنامه ریزی برای اجاره یک خانه و طبخ مواد غذایی خود را, مواد غذایی ؟ شانس هستند که خطرات بسیار کم است.

همانطور که در گزارش وال استریت ژورنال “بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که تا زمانی که شما اقدامات احتیاطی لازم نزدیک-به-خانه تعطیلات نسبتا uncrowded نقاط نسبتا کم خطر است.”

دوباره نزدیک شما می توانید اقامت به خانه و کمتر تعاملات (با مردم و سطوح) ، اجاره خودرو, اقامت در هتل و رفتن به مقصد محبوب همه افزایش خطرات. اما در اجاره تعطیلات در خارج-از-این-راه مقصد محدودیت میزان تعاملات و خود را نگه می دارد “حباب” خیلی کوچک است.

برخی از ایالت ها اجازه باید محدودیت های مسافرتی بنابراین مهم است که به بررسی کنید که قبل از اینکه شما را در یک برنامه. برای مثال برخی از ایالت ها نیاز به 14 روز خود قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان و کشورهای دیگر باید خود قرنطینه دستور برای مسافران از جزئیات متحده مانند نیویورک یا نیوجرسی.

3. چگونه برای محافظت از خودتان و دیگران اگر شما سفر

مهم است به درک که هر تعامل شما در حالی که سفر در – هر ایستگاه گاز, مواد غذایی, اجرا, اتاق هتل, و غیره. – افزایش خطر عفونت را برای شما ، خانواده و افراد دیگر در آن منطقه است. بنابراین نمی توان یک حرکت تند و سریع.

1. پوشیدن ماسک در هر زمان شما هستید و نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. به طور جدی نمی شود یک احمق; فقط به پوشیدن ماسک خود را.

2. خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است. اکثر کارشناسان معتقدند که بودن در خارج از منزل بسیار امن تر از داخل خانه می آید به کروناویروس انتقال است. بنابراین بیش از اندازه خود را در کرم های ضد آفتاب و اقامت در خارج. پاداش: شما احتمالا دریافت یک دوز سنگین از ویتامین D و برخی از صرف زمان با مادر طبیعت در این فرآیند است.

3. عمل اجتماعی فاصله. اگر شما رفتن به یک پارک ایالتی دیگر کوهنورد مقدار زیادی از اتاق. اگر شما می خواهید برای قدم زدن از طریق شهر و توقف در محلی بستنی فروشی بروید در زمان و صبور باشید. اگر شما می خواهید برای دریافت با هم با دوستان و یا شاید بچه های خود را می تقاضاهای مصرانه برای دیدن عموزاده خود را آن را در فضای playdate با ماسک و مقدار زیادی از اتاق را در پارک به گسترش است.

Children drawing on windows inside camper van
توماس Barwick/گتی

4. شستن دست های خود را اغلب. منظورم این باید بدون گفت و در عین حال در اینجا ما هستند.

5. بسته ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. از آنها استفاده کنید. زیادی است.

باور کنید یا نه با کمی آماده سازی و مسئول برنامه ریزی ممکن است به امن و لذت بخش تعطیلات تابستان. ما فقط باید برای بازگشت به اصول اولیه پس به صحبت می کنند و نگه داشتن چیزهای ساده است. بسیار شبیه ما به دنبال “اقامت خانه” حکومت برای چند ماه گذشته (و بسیاری از ما بود به هر حال) تابستان ممکن است شامل “ماندن به عنوان نزدیک به خانه که ممکن است ،

با استفاده از این در ذهن خانواده ما به تازگی اجاره یک Airbnb (که نهاد های اضافی و احتیاطی برای آن اجاره). ما بسته بندی مواد غذایی ساخته شده و یکی از مواد غذایی اجرا در حالی که ما رفته بودند و دستور داد carryout بقیه از زمان. ما به دولت خالی پارک عینک ما ماسک به عنوان آنجا که ممکن است و به طور کلی فقط می ماند نزدیک به ما (اجاره) خانه مانند به عنوان انجام شده است برای گذشته 3+ ماه. و آن است. شد. آسمانی.

خط پایین: اگر شما واقعا می خواهید به سفر و انجام تحقیقات خود را. بر عهده دارد. اجازه ندهید که گارد خود را پایین coronavirus نشده در هر نقطه. دریافت خلاق است. تابستان خود را vacay ممکن است شبیه به آنچه که شما برنامه ریزی شده بود, اما آن را هنوز هم می تواند فقط آنچه نیاز خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im