اگر شما با داشتن مشکل مقابله با پاندمی استرس سعی کنید یک فیلم ترسناک


watch-a-scary-movie
مامان ترسناک و Josef Scaylea/گتی

فکر می کنم به ماه مارس است. من می دانم که آن را احساس می کند مانند یک ابدیت بود اما تنها چند ماه پیش. همه گیر شد و فقط به گرم است. ایالات متحده تا به حال هنوز تعطیل بود اما در مورد. بسیاری از شما هنوز هم به کار و بچه های خود را هنوز هم برای رفتن به مدرسه و شما هنوز هم به حال به کلیسا در روز یکشنبه. در top 10 movies on Netflix بکشد 1995 به شیوعو کمی آیا شما می دانید, آن را صرفا یک سایهای از زندگی ما آمده است … برخی از مردم به سادگی انجام مشق شب خود را.

بله من از تماشای این فیلم در مورد یک ویروس تند و زننده را به ما از طریق یک میمون کوچک. این ویروس در زمان برگزاری در ایالات متحده در شهر و ایجاد یک دسته از مردم به ساییده شدن از داخل به خارج است. CDC درگیر شدم. شهر قرنطینه شد. این ویروس در تئاتر و بیمارستان ها و به طور ناگهانی دولت نشان داد تا در Hazmat مناسب. من نوشت: حتی یک صدای جیر جیر در مورد چگونه من آن را تماشا و توصیه به انجام همان دلیل تمام این “کوروناویروس” چیز. سپس bamجهان منتقل و ناگهان من در زندگی واقعی-زندگی نسخه از شیوع … و با توجه به یک مطالعه جدید من ممکن است آمادگی بیشتری نسبت به کسانی که فیلم را تماشا نیست.

منتشر شده در تکاملی مطالعات تخیلی فرهنگ مطالعه نشان داده است که طرفداران فیلم های ترسناک, به خصوص کسانی که اطراف آن فجایع عظیم مانند فیلم شیوع بیماریرا تا حد زیادی مقابله بهتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس. من می دانم… این ممکن است دشوار برای برخی از شما را در, اما خود را اجتماعی برادر در قانون که به طور منظم ورزش راب زامبی فیلم تی شرت است که در واقع دست زدن به این کار بهتر از شما هستند.

محققان مورد سوال 310 داوطلبان در فیلم خود تنظیمات و مشاهده تاریخ قبل از درخواست آنها را چگونه آماده شده آنها احساس رفتن به این بیماری همه گیر و چه سطح اضطراب و افسردگی و تحریک پذیری و بی خوابی را تجربه کرده بودند. فیلم ترسناک طرفداران به نظر می رسد کمتر مضطرب از بحران از بسیاری از, اما کسانی که مورد علاقه “katey فیلم” — که در آن جامعه فرو می ریزد — به عنوان رتبه انعطاف پذیر تر و بهتر آماده ذهنی و عملی است.

شما ممکن است گفت: به خودتان من نه دست زدن به این خوبی پس من احتمالا باید دانلود یک دسته از فیلم های ترسناک و آن را درمان. در حال حاضر گوش دادن, من پزشک نیستم اما توصیه من در برابر رفتن در سر, و من به شما بگویم چرا. قبل از اینکه من ازدواج کردم من واقعا به فیلم های ترسناک. من یک بار به یک تاریخ است که انسان زنده فیلم 28 روز بعد از آن بود که عاقبت به ساندرا بولاک کمدی رمانتیک 28 روز چون من می دانستم که او نمی خواهد به آن را ببینید در غیر این صورت. اجازه دهید من فقط می گویند آن را نمی رفتن بیش هست. او خیلی بی حس در تئاتر و یاد گرفتم که یک درس با ارزش در مورد صداقت و فریب و چگونه من استفاده می شود به یک حرکت تند و سریع, در حالی که همچنین متوجه می شوند که نه هر کس است که به منظور تماشای فیلم که در آن یک ویروس در سراسر جهان طول می کشد و مردم شروع به خوردن هر یک از دیگر.

اما برای کسانی از شما که در حال حاضر لذت بردن از ژانر وحشت این خبر خوبی است. به این معنی است که مادر خود را که در واقع اشتباه است و تمام کسانی که سال ها از تماشای شب از زندگی مرده دنباله خود را در زیرزمین بودند نه اتلاف زمان و این لحظه در حال حاضر لحظه ای شما آماده شده است برای تمام زندگی خود را.

و اگر شما از طرفداران این ژانر است اما در حال حاضر تعجب اگر شما باید به سهولت به آن شیوع یک جای خوب برای شروع است. این وحشتناک نیست, اما آن را نشانی از آن لحظات. پرنده جعبه نیز می تواند خوب اگر شما آن را دیده نمی. اگر چه من به این می گویند در مورد فیلم: پنج دقیقه در زمانی که بچه ها می گفت که اگر آنها صحبت می کنند و آنها را به مرگ, من می دانستم که برای یک واقعیت است که کودکان من نمی خواهد آن را.

من هنوز برای دیدن فیلم Contagion — اما با توجه به نگهبان که همچنین در مورد یافته های این مطالعه “فیلم مانند سرایتکه فلک کشیده در محبوبیت به عنوان coronavirus گسترش را از جنبه های همه گیر مانند قرنطینه و کمبود عرضه کمتر به نظر می رسد عجیب و غریب…”

در طول مصاحبه نویسنده مطالعه Coltan Scrivner ابراز مشابه تمایلات و گفت که “اگر آن را یک فیلم خوب را به شما نیش ترمزی میزند و شما را از دیدگاه شخصیت های بنابراین شما ناخواسته تمرین حالات. ما فکر می کنیم مردم در حال یادگیری vicariously. آن را مانند به غیر از کاغذ توالت کمبود آنها خیلی زیاد می دانست که آنچه به خرید.”

و که در سمت راست وجود دارد واقعا قدرت یک فیلم خوب. آن می تواند کمک به شما زندگی می کنند زندگی شخص دیگری در حالی که برای. آن را می خورد شما و کمک به شما را در درک شخص دیگری در حالی که مبارزات نیز در حال تجربه چیزی است که شما ممکن است در غیر این صورت باید از طریق زندگی می کردند. و اگر آن را خوب و, واقعی, یک فیلم در مورد یک بیماری همه گیر در واقع می تواند به آماده سازی شما از نظر احساسی و کمک به شما در پیدا کردن برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی در یک وضعیت دشوار است.

پس به همکار من در ژانر وحشت طرفداران من به شما درود می فرستم. مردم فکر می کردند ما عجیب و غریب … اما همانطور که معلوم است ما فقط آماده برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im