اگر همسر شما شروع به درگیر شدن در مراقبت از خود پشتیبانی جهنم از او


support-self-care
دبورا Kolb/گتی

همسر من مل اجرا شده است به تازگی, و من متوجه چند چیز است. او به نظر می رسد بسیار داغ در حال اجرا است. اما آنچه که من متوجه شده ام بیش از هر مسائل فیزیکی است که او زمان بیشتری برای خودش و من نمی تواند شادتر در مورد آن.

او در مورد در حال اجرا و اهداف. او fusses در مورد او در حال اجرا کفش و دنده و صادقانه بگویم این است که من دیده ام و صحبت های او در مورد خودش و خود مراقبتی از آنجایی که ما تا به حال بچه ها. او حتی suckered من را به پیوستن به او در یکی از کسانی اجتماعی فاصله 5Ks که در آن هر کس اجرا می شود در هر کجا که هستند در همان روز و آهنگ های خود را با یک برنامه.

در حال حاضر گوش دادن این است که یک پست که در آن برخی از شوهر, مذاکرات در مورد چگونه همسر خود را در حال کار است و همه شما نیاز به در شکل کودکان گم می شود. این به من گفت که مادرم را نمی مقدار زیادی از زمان برای انجام همه چیز را برای خود و 90% از دلیل آنها نمی باشد زیرا آنها احساس گناه در مورد آن تا زمانی که آنها ما را به مطمئن شوید که آنها احساس می کنید پشتیبانی می کند.

وجود دارد این مفهوم ساخته شده به اکثر مادران’ DNA است که به آنها می گوید اگر آنها fussing بیش از فرزندان خود را 24/7 آنها در حال انجام آن اشتباه است. پس از آن وجود دارد قضاوت عامل و هر مادر می خواهد به قاضی دیگر زن و یا این که پس از آن باعث می شود مادران به سوزاندن شمع در هر دو به پایان می رسد هرگز توقف برای یک لحظه به درک که نیازهای خود را برآورده نشده.

من مطمئن هستم که هر مادر خواندن این پست می تواند مربوط به آن احساسات است.

چند سال پیش مل و من آمد تا با یک آرایش. هر یک از ما را سه ساعت در هفته به خودمان به انجام هر کاری که ما می خواستیم. در روز یکشنبه بعد از ظهر من معمولا می خواهم برای رفتن به یک دوچرخه سوار و یا کار بر روی نوشتن. اما زمانی که آن را مل را به نوبه خود من معمولا تا به حال به مبارزه با او را به شکستن و دور از خانواده به طوری که او می تواند در حیاط خلوت و باغ و یا رفتن در اتاق خواب ما و خواندن کتاب. برای یک مدت طولانی من را درک نمی کنند این است. تا این که یک روز زمانی که او به ذکر است که او یک زمان دشوار شکستن دور و در نظر گرفتن زمان به خودش احساس نمی کند به عنوان آرامش بخش و مگر او تا به حال همه چیز در نظم.

به طور طبیعی با سه تا از بچه ها چیزی تا به حال خواهد بود و او نمی باید به نگرانی در یک بیت در مورد حذف تعهدات خود را به برخی از مل زمان. اما این هم مهم نیست و هر زمان مل هفتگی زمان به خودش آمد در اطراف من تا به حال به او یادآوری به آن را. تنها به تازگی آن را آغاز کرده است به نزول است که او سزاوار این زمان.

من فکر می کنم اکثر مادران مبارزه با همین احساسات و آن را برای آنها را به احساس گناه در مورد در نظر گرفتن زمان به خود را دارند. یک حقه باز نظر از شوهر خود یکی بجای یک تماس تلفنی به درخواست که در آن چیزی است که آنها در حال هل حق بازگشت به مادری جنون. و واقعیت این است که مادران نیاز به زمان نمی شود ، آنها نیاز به زمان بود که آنها قبل از کودکان و یکی از بهترین کارهایی که یک شوهر می توانید انجام دهید برای کمک به آنها را با آن زمان این است که به حمایت از آن است.

گوش دادن مردمی اگر همسر خود اشاره می کند که او را به فکر پیوستن به یک باشگاه ورزشی و یا مصرف بالا در حال اجرا و یا دوچرخه سواری یا انجام بازی رایانه به او بگویید که به صرف کمی بیشتر در این تمرین بهتر دنده و یا تاریخ نزدیک, بهتر, جای بدنسازی; نمی داد و بیداد بیش از این قیمت است. او می داند که بودجه به عنوان به خوبی به عنوان شما انجام دهد. پرداخت هزینه برای ورود به رقابت پرداخت و آن را نمی اتلاف پول است. را, نقطهنظرات خود را تشویق در سفر خود را.

اگر او تصمیم می گیرد او می خواهد برای پیوستن به یک باشگاه کتاب و یا یک به طور منظم شب دختران با دوستان و یا شروع به نوشتن یک کتاب هم قرار دادن یک برنامه در, تمایل به بچه ها و اصلا در مورد آن شکایت.

و قطعا نمی بپرسید برای نفع بازگشت.

آن می تواند باغبانی و یا وبلاگ نویسی یا تعمیر اتومبیل های قدیمی و یا مسلمان و یا مدیتیشن یا یوگا یا خیاطی یا بافتنی… هر آن ممکن است حمایت از heck از او به عنوان او درگیر با آن است.

اگر شما متوجه است که همسر شما شروع به احساس خفه با صرف تمام وقت خود را با کسانی که بچه ها که نمی خواهد متوقف چسبیده و درخواست و مایل به کار در یک زمان برای او به صرف چند ساعت با خودش. سپس حمایت از او هنگامی که او آن را می گیرد و نمی غار هنگامی که بچه ها فقط می خواهید مادر. مبارزه با کسانی که کمی buggers و اجازه دهید آنها را می دانیم که مادر زمان است و زمان مقدس.

بالاتر از همه, همه که گناه یک مادر احساس می کند برای صرف وقت و پول خودش را از روی میز و جایگزین کردن آن با اطمینان. مطمئن شوید که او احساس راحت ساخت این دراز مدت تعهد به خود و توان خود برای مسافت های طولانی به عنوان او درگیر مراقبت از خود. نمی بحرانی شدن از آن دو هفته در; بلکه هنوز هم تشویق او 10 سال است. مشاهده زمان و پول به عنوان یک سرمایه گذاری در ازدواج شما و خانواده خود را, چرا که دقیقا آنچه در آن است.

به من اعتماد کن.

او آن را درک و راستش بعد از همه چیز یک مادر به او سزاوار آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>