Teens-Visiting-Their-Friends
FG تجارت/گتی

من 16 سال در زمان خاموش چند هفته پیش بعد از من رفت به فروشگاه مواد غذایی بدون اجازه. او تلاش شده است با این واقعیت که او نمی تواند خود را ببینید, دوستان, رفتن به مدرسه و یا ضربه ، او همچنین به من گفت که چند بار چگونه دوستان خود را هنوز هم مجاز به دیدن هر یک از دیگر و ظاهرا شده است حلق آویز کردن بدون او.

همه ما می دانیم که چگونه بچه ها را می توان دستکاری به آنچه آنها می خواهند. با گفتن “همه” از او ممکن است به معنی تنها یکی از آنها است. و با گفتن من آنها را وادار به قطع تمام آن را ممکن است آنها آویزان کردن یک بار در طول این همه گیر و سپس پدر و مادر خود فکر کردم بهتر از آن را یک بار گه جدی کردم.

بدون در نظر گرفتن من شده است دیدن همان سوال pop up on my Facebook خوراک و در گروه من در چند بار در هفته به ماه گذشته: شما اجازه خود را اویختن با دوستان خود?

بسیاری از پاسخ های آنها در حال گرفتن هستند بلانت و به نقطه (به عنوان آنها باید باشد). مردم می گویند این” هیچ” و آنها همیشه به خوبی در مورد آن. کسانی که من مردم. به عنوان پدر و مادر همه ما باید در همان صفحه در مورد نگه داشتن بچه های ما در خانه در حال حاضر: صفر, گاییدن بهانه.

در حالی که من همیشه کسی که معتقد است همه ما در حق پدر و مادر متفاوت است و برای هر یک خود را, من را محدود می کند. که تمایلات به پایان می رسد زمانی که شما پدر و مادر در راه است که به کودک خود را در اتاق به دیگران آسیب برساند.

اول نوجوانان می تواند خودخواه باشد. آن را راه خود را به مغز هستند سیمی و بسیاری از آنها را به معنای واقعی کلمه تنها به فکر خود هستند و چگونه آنها را تحت تاثیر قرار خواهد شد در شرایط خاص. همچنین همه ما به یاد داشته باشید احساس شکست ناپذیر بودن و نوجوانان خودمان و به فکر هیچ چیز بد اتفاق می افتد به ما درست است ؟ خوب این هم به مجموعه ما مستقیم در مورد چگونه مسخره است که فکر است. و من معنی نیست که در یک راه زیرکانه یا نه.

این است که به فرزندتان اجازه دهید آن را کشف کردن برای خود و یادگیری یک درس سخت خود را. این ویروس فوق العاده مسری است. شما لازم نیست برای نشان دادن هر گونه علائم به آن عبور کند. به طوری که آنها می توانید نشستن وجود دارد و می گویند که آنها بیمار نیست سعی کنید به شما را متقاعد کند که آنها کاملا خوب برای قطع ارتباط با دوستان خود و سعی کنید به شما را می پوشند. این است که زمان یا مکان را در. حتی یک کمی.

شما پدر و مادر. شما نیاز به مجموعه ای قوی از مرزهای. دیگر زندگی مردم بستگی دارد بر روی آن به معنای واقعی کلمه. این یک شوخی ماده و در حالی که خود را رنج می برند ممکن است به خاطر آنها از دست دوستان و فعالیت ها — و بله, آن را سخت به آنها را رنج می برند — که نیست بهانه ای. هیچ کس بالاتر اجتماعی فاصله این روز است.

آن کار خود را به نگه داشتن آنها موجود است. آن کار خود را برای رفتن جمع آوری آنها را اگر آنها تصمیم به گرفتن ماشین خود را و دزدکی حرکت کردن به هر حال. من می دانم که آن را بمکد و شما نمی خواهید برای مقابله با آن در بالای هر چیز دیگری شما در حال مرور — اما این بار اجازه دهید به ایمنی خود و خانواده و دیگران لغزش از طریق ترک بدون در نظر گرفتن چگونه شما خسته هستند.

هنگامی که پسر من تصمیم گرفت او می خواهم تا به حال به اندازه کافی از این قرنطینه کسب و کار و رفت و به دیدن دوستان خود را زمانی که من سمت چپ برای فروشگاه مواد غذایی, شما بهتر است باور پدر خود رفت و به او پیدا کنید. ما به او گفت که اگر او آن را دوباره کلید ماشین مال من خواهد بود تا پایان این. اگر بچه های ما نمی تواند پیروی از قوانین آنها نیاز به سخت عواقب در حال حاضر بیشتر از همیشه.

آنها نیاز به تحصیل در حقایق و گفت: نه تنها می توانید آنها را گرفتن COVID-19 از حلق آویز کردن با دوستان آنها می توانید آن را بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. که دوست آنها هستند حلق آویز کردن با زندگی با یک خانواده — شاید سالمندان و یا ضعف سيستم ايمنی عضو خانواده است. یا شاید آنها خواهد شد آن را به مادر خود که برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی به دست آوردن مواد غذایی و خواهد شد آن را به کسی که وجود دارد.

آیا شما می خواهید که بر روی شانه های خود را به سادگی از آنجا که نوجوان شما “مورد نیاز” برای دریافت و دیدن دوستان خود را ؟ من گیج شدم که چرا مردم حتی با توجه به اجازه بچه های خود را اویختن با دیگران است. که در آن جهنم آنها بوده است ؟ از آن بدتر است.

مهم نیست که اگر این نوجوانان می گویند که آنها خواهد ماند شش فوت از هم جدا (که نخواهد شد). من اهمیتی نمی دهند اگر آنها می گویند آنها می پوشیدن یک ماسک صورت تمام وقت (آنها را). تنها پاسخ شما باید گفتن خود را است — و سپس با آن انجام می شود.

اجتماعی فاصله بهترین ابزار ما در حال حاضر برای جلوگیری از این کابوس. اگر شما فکر می کنم شما و خود را بالاتر از این, شما نیاز به خودتان را بررسی کنید. دیدن دوستان خود و یا دوست پسر و یا دوست دختر ضروری است; صرفه جویی در زندگی افراد دیگر است. دیگر مردم خودخواهانه نادیده گرفتن این قوانین و یا ادعا می کنند آنها هیچ کنترل بیش از آنچه که نوجوان خود را می کند (بله شما) دیگر همه ما در حال رفتن به در مستند.

بیشتر به شما فکر می کنم اگر آنها فقط به دیدن یکی از دوستان برای چند ساعت به دلیل “آنها سزاوار آن” دیگر کسب و کار در سراسر جهان رنج می برند.

و اگر شما فکر می کنید کودک شما با دیدن چند نفر از دوستان نمی اضافه کردن به گسترش است که شما به طور کامل اشتباه است.

این زمان به فکر کردن در مورد بچه خود را در زندگی اجتماعی است. آن زمان به آنها را آموزش آنها نیاز به فکر می کنم از دیگران و انجام کار درست است. آنها به احتمال زیاد دسترسی به فرم های مختلف از فناوری و می توانید انتخاب کنید تا لعنت تلفن و تماس با دوستان خود. این زمان را به پدر و مادر; توضیح به بچه های خود را و این به هیچ وجه یک مجازات و شما احساس می کنید برای آنها, اما شما مجبور به انجام کار درست. از آنجا که این بیماری همه گیر است که بسیار بزرگتر از آنها و نیاز خود را برای دیدن دوستان خود و “باید چیزی را انجام دهد.”

پدر و مادر بچه فکر می کنم. لطفا برای جلوگیری از اجازه دادن به بچه های خود را در معاشرت با دوستان خود. توقف با توجه به آن متوقف درخواست اگر آن را درست است. نگه داشتن آنها را در خانه و مقابله با آن است. آن را بمکد اما که به اندازه کافی دلیل برای “اجازه دهید آنها را به زندگی می کنند زندگی خود را.” شما نیاز به واقعا با خودتان صادق و درک آنچه شما در واقع می تواند انجام شود در حال شکل گرفتن زندگی دیگران در این روند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im