dont-come-out-if-in-danger
شین/Unsplash

برای کسی که برای شناسایی به عنوان LGBTQIA+ آینده می تواند ارائه دهد آزادی; ما از اسرار شرم و روابط است که پوشش می دهد و یا بر اساس نهفته است. ما به زندگی می کنند یک زندگی واقعی را پیدا کنید و اجازه رفتن از ماسک ما پنهان در پشت.

اما این آزادی اغلب همراه با درد و ترس. ما ناخواسته صدمه دیده و افرادی که می گویند که آنها ما را دوست دارم. مردم سوگواری آنچه است که دیگر خود را حقیقت زمانی که ما پیدا کردن خود ما. و اغلب مردم را به خود صدمه دیده است و مخالفت کردن ما در قالب رد و سوء استفاده است.

من شده اند آگاه از من queerness از دوران کودکی و من می دانم آنچه در آن است در هر دو طرف درب گنجه. قبل از بیرون آمدن این احساس به دام افتاده بود و خفه کننده است. شکسته قلب من برای مستور عجیب و غریب از افرادی که احساس زندانی در طول این بیماری همه گیر. من همه چیز در مورد خطر, صحت و زندگی, بهترین زندگی خود را حتی زمانی که آن سخت است اما بیرون آمدن در حال حاضر می تواند نا امن — بنابراین من از شما درخواست لطفا صبر کنید.

دیگر مردم خواست در خانه بمانند سخت تر است. خواسته به پناهگاه در محل و یا ماندن در داخل است خسته کننده و ناخوشایند است. اما برای برخی از افرادی که در خانه های که در آن کلامی و فیزیکی و سوء استفاده جنسی شایع خشونت علیه زنان و کودکان افزایش یافته است به عنوان تنش از وضعیت افزایش می یابد. مردم نگران پول در حال غرق خود را به کودکان و نوجوانان و مدرسه در منزل نیاز دارد و بسیاری از آنها نوشیدن راه خود را از طریق این بیماری همه گیر.

LGBTQIA+ جوانان و بزرگسالان در معرض خطر هستند در حال حاضر بیشتر از همیشه. عجیب و غریب جوانان, در خصوص, در خانه با unsupportive پدر و مادر و در حال مرور زندگی بدون, مدارس, گروه پشتیبانی و غرور مراکز. امید من این است که در خارج و در عین حال پشتیبانی نشده عجیب و غریب بچه های دسترسی به گروه های آنلاین و یا حداقل یک دوست و یا آنها می توانند با چت از طریق متن و یا تماس های ویدئویی. امید من این است که آنها می توانید نگه دارید در حالی که misgendered, humiliated, زن و محروم از حق خود به خود درست كنيد.

ما را به طرف دیگر از این اما در مستند علل اضطراب و وحشت و احساس ناخرسندی. این احساس باعث احساسات در من است که مرتبط به موقعیت هایی در زندگی من وقتی که من نبودم و مجبور به ماندن در شرایطی که منزوی وحشتناک و ناامن است. من خودم یادآوری کنم من وجود ندارد و من را پشتیبانی می کند اما من شده اند, مبارزه با افسردگی و افزایش سطح بیقراری و لحظات وحشت و شرم آور است. من احساس می کنم گیر کرده است. من احساس محدود و مستور. من خدا را شکر اینها هم زده خاطرات از تروما در بدن من به جای اینکه ناشی از در حال حاضر تجارب زندگی می کردند. من افتخار این احساسات و استفاده از آنها احساس همدلی برای گیر عجیب و غریب جوانان یا بزرگسالان که نمی تواند نفس بکشد.

من یک LGBTQIA+ مربی و پس از سخنرانی در یک رویداد دبیرستان قبل از اجتماعی فاصله یک دانش آموز sheepishly به من نزدیک شد و به من گفت که او pansexual. او می خواستم به دانم اگر و چگونه باید او را بیرون می آیند به پدر او که با توجه به نبود حمایت از LGBTQIA+ “مسائل است.” من او را برای به اشتراک گذاری داستان خود را با من و سپس پرسید: اگر او تا به حال یکی دیگر از والدین یا بزرگسالان در خانه بود که حمایت شده است. او به من گفت که او مادر بود درک “در بیشتر قسمت” اما او نیز موافقت کرد که پدر نمی خواهد خوب با عجیب و غریب بچه. از من خواسته اگر او احساس امن در خانه; او به من گفت گاهی اوقات اما نه همیشه. من او را خواسته اگر او خود صدمه و یا خود دارو. گاهی اوقات. من او را خواسته اگر او تا به حال حمایت دوستان یک درمانگر و یا اعتماد به نفس در یک معلم یا مشاور. خوشبختانه که او نیز در جواب با یک بله.

به من گفت: این دانش آموز که من نمی توانستم به او بگویید که چگونه و یا زمانی که برای آمدن به پدر او اما آن است که مهم است در نظر گرفتن تمام حالات. من پیشنهاد او با حمایت از او درمانگر و مشاور باید یک برنامه را برای بدترین سناریو. من نمی ترساندن او با آمار, اما آنها فرار را از طریق سر من.

یک سوم از عجیب و غریب جوانان هستند را رد کرد و خود را پدر و مادر; اقدام به خودکشی نرخ تا هشت برابر بیشتر به صورت عجیب و غریب جوانان LGBTQIA+ جوانان گزارش فیزیکی بیشتر و سوء استفاده جنسی از cisgender جوانان و 40 درصد از جوانان بی خانمان شناسایی به عنوان LGBTQIA+ که به طور مستقیم مربوط به خانواده رد. اگر این دانش آموز بود آگاهانه unsupportive از هر جنسی که نیست راست و سپس من می خواستم به دانستن آنچه که می تواند برای او. او هنوز سه سال بیشتر از مدرسه به سمت چپ و مجبور به تکیه بر پدر و مادر خود را برای غذا و سرپناه و پوشاک و در حالت ایده آل, عشق و حمایت است. اگر او نبود شدن این دو می تواند او تعداد به سه نفر اول ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که یک پدر و مادر خواسته های شما (به معنای واقعی کلمه) راست یا خارج ؟

در میان COVID-19 وجود دارد به هیچ مکان برای رفتن اگر پدر و مادر یا شریک نیروهای خود را فرزند یا همسر در خارج از خانه. LGBTQIA+ غرور مراکز فضاهای امن و پناهگاه به طور خاص برای عجیب و غریب مردمی بودند در حال حاضر کامل و یا با کمبود بودجه روبرو شده اما در حال حاضر آنها یا بسته و یا تنها ارائه کمک از طریق جلسات آنلاین و یا check-ins. مجبور به ماندن در یک unsupportive خانه ممکن است ارائه پناهگاه اما به احتمال زیاد نمی خواهد ارائه ایمنی.

لطفا می دانم که شما خواهد آمد اما در آینده در حال حاضر عادلانه نیست به شما. بیایید از طریق این بیماری همه گیر با سوء استفاده عاطفی و جسمی به عنوان امکان پذیر است. شما شایستگی این را شنیده و جشن گرفته می شود. و شما شایستگی این گزینه اگر خانه نیست جایی که در آن است که اتفاق خواهد افتاد.

من می دانم که چگونه شما احساس می کنید به دام افتاده در هر دو حقیقت است و در این بحران بهداشتی. اما اجازه دهید مدارس غرور مراکز و دسترسی به حمایت دوستان و اعضای خانواده در دسترس تبدیل دوباره. در ضمن مجازی وجود دارد که منابع در دسترس بیش از حد.

این Trevor پروژه ارائه می دهد یک تلفن رایگان مداخله در بحران خط تلفن (1-866-488-7386) آنلاین TrevorChat و TrevorText (متن شروع به 678678) 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در تمام طول سال برای LGBTQIA+ جوانان به صحبت کردن با مشاوران آموزش دیده. TrevorSpace آنلاین نظیر-به-نظیر جامعه به صورت عجیب و غریب جوانان 13-24 به بحث بپرسید و پیدا کردن دوستان.

از آن بهتر می شود, پروژه سبب و به یاد LGBTQIA+ جوانی است که زندگی می کند و بهتر شود. وب سایت خانه را به هزاران نفر از داستان های عجیب و غریب در بزرگسالان که یک بار مستور و ترس بیش از حد. که عجیب و غریب نیست یک عمر بدبختی.

راه اندازی به طور خاص برای مستند اعتبار ایستگاه خواهد text روزانه تایید پیام برای نما و nonbinary مردم است.

ملی پیشگیری از خودکشی خط تلفن ارائه می دهد رایگان و محرمانه 24/7 حمایت عاطفی برای هر کسی که به فکر خودکشی و یا تحت پریشانی.

لطفا برسد. شما کافی است. شما را دوست می دارد. شما لازم نیست به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im