pms-worse-older
PeopleImages/گتی

زمانی که من یک نوجوان بود, وجود دارد, من می خواهم به خانه از مدرسه با گرفتگی های قاعدگی خیلی بد, من می خواهم به پرتاب. من پد و تامپون بودند هرگز به اندازه کافی برای نگه دارید تا با من در جریان, و من می خواهم به بیرون درز بار بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. این خواهد آخرین برای چند روز اول اتفاق می افتد و تقریبا در هر ماه.

پرستار مدرسه یک بار به من گفت که در حال حرکت در اطراف کمک خواهد کرد زمانی که من رفت و به اتفاقات ناراحت کننده کاغذ پوشش داده شده, جدول, چون من نمی تواند آن را از طریق کلاس بدنسازی. اگر در حال حرکت در اطراف کمک می کند پس چطور است که یک بازی هاکی چپ من بالا انداختم که احساس کردم هر قطره از خون روان از من ؟

اما من می تواند به شما به عنوان یک زن يائسه آن روزها بودند یک کیک پیاده روی در مقایسه با PMS در حال حاضر. بعد از من روشن 40 متوجه شدم من خونریزی کمی سبک تر و گرفتگی شد که بد نیست — اما دیگر همه چیز شروع به اتفاق می افتد و آنها تنها به بدتر. و در حال حاضر پنج سال بعد من 45 سال که تجارت این نوسانات خلق و خوی برای یک جریان سنگین هر روز از هفته است.

نه تنها من نمی دانم دقیقا زمانی که من در دوره آینده است مانند من استفاده می شود — گاهی اوقات من جست و خیز یک ماه گاهی اوقات آن را می آید هر 14 روز — من نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم زمانی که من PMS اعتصاب. آن می آید با من مثل یک ابر تیره. یک دقیقه من با داشتن یک زمان بزرگ عشق به زندگی. سپس بعد از پیدا کردن من خودم بسیار پریشان, overstimulated, و احساس کوچکترین وظیفه (و هر کس جویدن) در حال رفتن به ارسال من به سمت تاریک.

من خواب رفته در shitter و من همیشه یا انجماد یا عرق کردن. به عبارت دیگر همه خوشحال رسانه در زندگی من شده اند از من گرفته.

من استفاده می شود به شنیدن در مورد عوارض دوران یائسگی و فکر می کنم من می خواهم که قادر به رسیدگی به آن است. من می خواهم فکر می کنم هیچ چیز نمی تواند بدتر از آنچه که من از طریق رفت و در سال جوانتر من را در به اصطلاح نوسانات خلق و خوی عرق و احساس خشم است. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار من.

در حال حاضر من در اینجا خوردن پای فروتن (و هر چیز دیگری در چشم) در طول زرشکی موج و نمی شود شگفت زده اگر من بازداشت اخلال در صلح در آینده نزدیک.

بسیاری از قاعدگی مردمی تجربه این طوری اگر شما فکر می کنم شما در حال از دست دادن ذهن خود را دوباره فکر می کنم.

مامان ترسناک صحبت با OB/GYN دکتر کیم لنگدن از پدر و مادر غلافما گفت که به دلیل زمان ما از این ماه احساس می کند مانند آن را بر روی استروئیدها در طول دوران یائسگی است چرا که زمانی که هورمون های ما شروع به نوسان.

“نه هر چرخه است ovulatory. این به این معنی است که هورمون نوسانات می تواند به طور گسترده ای متفاوت است. به عنوان سطح استروژن سقوط وجود دارد غلبه پروژسترون است که عمدتا مسئول برای moodiness مرتبط با سندرم قبل از قاعدگی,” او می گوید.

با توجه به لنگدن کاهش استروژن است که باعث می شود چیزهایی مانند گرگرفتگی نامنظم خونریزی با مشکلات خواب—همه از آن می تواند باعث بدتر شدن علائم سندرم قبل از قاعدگی و حالات ما بدتر است.

من در مورد شما نمی دانم, اما زمانی که من نیستم به خواب من نیاز بدن من تعطیل. من فراموشکار من در یک حالت وحشتناک و من تشدید است که من احساس می کنم مثل خودم.

من هرگز تا به حال مشکل خواب تا زمانی که من شروع دوران یائسگی و من سعی کردم همه چیز: ملاتونین تیلنول ساعت, تکنیک های تمدد اعصاب اسطوخودوس معطر چیز ، اما با وجود این همه هیچ چیز نمی تواند من را به خواب عمیق من استفاده می شود برای لذت بردن از, و من را سرزنش هورمون.

در واقع ما با آن مواجه هستند ما به طور منظم علائم سندرم قبل از قاعدگی و یائسگی علائم آن را به یک مجموعه کامل دیگر از مشکلاتی مانند خشکی واژن, مشکلات خواب از دست دادن میل جنسی پستانها و میگرن.

قرار دادن تا با این گه یک بار در ماه (یا بیشتر از ما دوره های نامنظم هستند) می تواند ما پرتاب خارج از ضربت سخت زدن سریع تر از یک متن از همکاران ما گفت: آنها خواهید بود خانه دیر و ما بر خود ما برای بچه ها قبل از خواب.

BodyLogicMD تأکید این گزارش که”[در آن] همچنین ممکن است که PMS بدتر در طول دوران یائسگی به دلیل بدن شما افزایش حساسیت به نوسانات هورمون.” بنابراین نه تخیل خود را اگر شما فکر می کنم علائم PMS در حال تغییر و یا بدتر شدن. این واقعا یک چیز است.

بله برخی از بادبان را از طریق این مرحله از زندگی ما با کمی و یا بدون تغییر اما حقیقت این است که هورمون های خود را در حال تغییر و آن را تحت تاثیر قرار برخی از ما بیش از دیگران — و واقعا آن را چندان به پرتاب ذهن و بدن از ضربت سخت زدن. توجه به چگونه شما احساس در هر ماه و پیگیری علائم خود را.

اگر آن را از دست (فقط شما قاضی هستید که) تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را و کشف گزینه های. دکتر شما ممکن است توصیه چیزهایی مانند تغییرات در رژیم غذایی و یا در بیشتر موارد شدید هورمون درمانی.

زندگی کوتاه است و من اهمیتی نمی دهند اگر قبل از یائسگی و علائم یائسگی موقتی هستند. هیچ کس باید برای رفتن از طریق این ماه پس از ماه. و بیایید آن روبرو هستند — هیچ کسی برای آمدن به تماس با من باید از طریق این یا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de