trauma-triggered-now
Anh Nguyen/Unsplash

ماشه هشدار: در دوران کودکی سوء استفاده افکار خودکشی و تروما است.

شوهر من مات تبدیل شده است کاملا عادت کرده اند به مجموعه علائم PTSD. و او را رشد و حتی بیشتر ماهر در حمایت از آنها در طول سال است. او می داند به من فضا و اویختن با بچه های ما وقتی که پلک من متوقف نخواهد شد اهتزاز یا آغوش من شلاق زدن در اطراف بیاختیار. او میپرد به عمل اگر من نیاز خود را آرام صدا در طول یک حمله وحشت. وقتی که من شروع به رفتن به پایین سوراخ خرگوش از یک ترومای ناشی از شرم مارپیچی او تکامل یافته را به قابل اعتماد ترین و دلسوز لنگر من نمی دانم که من همیشه مورد نیاز است.

مت است که اساسا انسان نسخه از یک سگ درمانی و من دیگر احساس گناه در مورد تکیه بر او تا آنجا که من انجام دهد. در حال حاضر بیشتر از همیشه من پس لعنت ممنون برای همکاری ما به دلیل آن است که کمک به من در برخورد با غیر منتظره باعث از تروما بازمانده زندگی در یک زندگی واقعی جهانی همه گیر.

من تجربه مداوم سوء استفاده در دوران کودکی برای بسیاری از من در اوایل زندگی و کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای چند سال گذشته به بهبود و درمان است. اما coronavirus به طور کامل طرح میتوانست به من سلامت روان در حال پیشرفت است. آن را به سمت چپ من در حالت عقب از وحشت و شرم و گرفته شده از باد را از بادبان. سال گذشته من می خواستم برای پایان دادن به زندگی من پس از آمدن به شرایط با یک تعجب آور پیچیده PTSD تشخیص است. و در این سال, من فقط می خواهم برای زنده ماندن از این هرج و مرج و قاطع خود قرنطینه بدون رفتن به آن محل تاریک است.

با تشکر از لعنتی خوبی برای داروهای ضد افسردگی, مجازی, درمان و راحت sweatpants.

اگر شما در بزرگ تروما مثل من, من می خواهم شما بدانید که شما به تنهایی نیست. من در اینجا با شما slogging از طریق COVID-19 گل و تعجب هنگامی که جهنم ما تمام شود و برگردیم به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. در حالی که قطعا وجود دارد هیچ کمبود از ترس القا مقالات در مورد این ویروس ما به شدت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر در حالی که هدایت یک ضربه مبتنی بر اختلال در سلامت روان. اگر شما بوده ام به حفر عمیق به شکستن غیر طبیعی احساس مبارزه با تهدید درک شده هر روز خود را داخلی سیستم ناوبری به احتمال زیاد رفتن بلا استفاده در حال حاضر. جهنم حتی شوهر من به تازگی اعتراف کرد که او احساس زیبا لعنت به من چگونه هستم و او حتی پیچیده PTSD.

آن را قابل فهم برای هر کسی که به تجربه یک سطح اضطراب در لحظه. اینها نامشخص زندگی یا مرگ بار. اما برای کسانی که در سوء استفاده و یا سمی در خانه, این اقامت موقت-در-خانه برزخ ممکن است به خصوص راه اندازی. که به ظاهر امن در محدوده خانه خود را می تواند منجر شما به احساس به دام افتاده درست مثل شما بود زمانی که شما یک کودک خردسال قادر به محافظت از خودتان را از آسیب برساند. رفتن به فروشگاه مواد غذایی ممکن است شما را به حرکت به عنوان شما دست و پنجه نرم کردن با نگرانی از چیزی که به طرز وحشیانه ای اشتباه است. و از بودن در کنار بچه های خود را 24/7 خواهد شد و مطمئنا منجر به خستگی و پایمال کردن است که می تواند به صورت تصاعدی تشدید سلامت روانی خود را نشانه.

ما نیاز به شروع به صحبت کردن با صدای بلند در مورد این گه. ما نیاز به دانستن است که این لعنتی درست نمی شود خوب در حال حاضر. بیشتر از همیشه قبل از, ما باید به خودمان لعنت شکستن و متوجه است که هیچ کس بیرون آمدن از این بحران صدمه ندیده است.

من شده است در درمان برای تقریبا شش سال در حال حاضر, و من می دانم و کامل است که بهداشت روانی و پیشرفت است نه خطی. من prepped و آماده برای مقابله با گاه به گاه اشتباه در سفر و حتی خوش آمدید آنها را با آغوش باز. خود-دلسوزی کلیدی است که شما در حال تلاش برای reparent خودتان درمان از تروما و جدا کردن واقعیت از داستان در ذهن خود را. اما من می دانم این های اخیر روز به ضرب گلوله به عقب از کانن بدون لعنتی چتر نجات. ما همه دروغ گفتن بر روی زمین پراکنده به شدت در تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات بدون گرفتن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. ما ممکن است محافظ ماسک صورت در اما احساسات ما هستند غیر قابل انکار نشت از ما لعنتی تمام وقت.

جهان ما این است که رفتن را از طریق یک در مجموع تجربه آسیب زا است و این واقعا لعنتی سخت است.

من چند چیز در قابل اعتماد recovery toolbox که به من کمک کرد از طریق موبایل و کامپیوتر از reemerging پیچیده نشانههای PTSD و من امیدوارم که آنها به شما کمک خواهد کرد اگر شما در حال مبارزه.

من ترس درونی کودک به طور منظم پپ مذاکرات و با عشق به او یادآوری می کنند که من قصد ندارم در هر نقطه. من تمرین مجبور تنفس عمیق تا زمانی که بدن من دنبال کت و شلوار. من خودم را بیش از حد تمیز مثل یک صبح به مدیریت من فلج کننده اضطراب است. من اقامت آرام و با خودم گفتم اگر من گاهی اوقات نیاز به یک لیوان شراب یا زشت گریه در گنجه من برای دهمین بار در هر روز داده می شود. من می گویند که نوع کارهای روزانه به خودم در آینه. من دوش که من می توانم مبادله چرت زدن با شوهرم و سهولت در کار می کنند اگر بچه ها من در حال رفتن non-stop — لوکس میشم اند. من مطمئن شوید که برای دریافت هوای تازه روزانه و من به آسمان نگاه اغلب. من با خنده بچه ها من هر فرصتی من و کاسته تا به طور قابل توجهی بر روی صفحه نمایش خود را در زمان. من هم خودم درمان به شکل نهایی ایمنی-تقویت عشق به خود که وجود دارد – مالش یک نفر – هر زمان که بچه ها در حال اشغال شده به اندازه کافی و اعتصاب خلق و خوی.

اساسا من کاهش هر انتظار, نرم, هر استاندارد ساخته شده و اتاق را برای هر ظرف غذا (هر دو استعاری و تحت اللفظی) در خانه من در حال حاضر. و آن ساخته شده است که تمام دختران تفاوت.

اگر شما در حال مبارزه با سلامت روانی خود را در حال حاضر و علائم در حال ساخت راه خود را به بالا و به سطح لطفا دنبال کردن فوری پشتیبانی می کند. این که آیا آن را یک دوست می توانید FaceTime و یا یک درمانگر شما می توانید برنامه یک ویدیو در جلسه با, شما لازم نیست در سکوت رنج می برند و یا در انزوا. اگر شما احساس بسیار پایین است که شما ممکن است مضر مراحل را برای پایان دادن به درد لطفا تماس خودکشی تدریس خصوصی در خانه. من شده اند وجود دارد. من empathetically ایستاده با شما. و من با عشق شما را تشویق لطفا به چوب در اطراف به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید.

لطفا در نظر گرفتن زیر سرب من در تمام این مسائل مردمی. شما آن را پشیمانی نیست. همه چیز احساس فقط یک کمی آسان تر در حالی که شما در حال حاضر خود quarantining گه از زندگی خود را ضروری است برای گرفتن از طریق این. اذعان محرک خود را به جای تلاش به آنها فشار پایین و یا اجتناب از آنها است که کلید خود را به طور کلی صلح از ذهن است. شما نه تنها در این است. ما نه تنها در این است. و هنگامی که همه چیز بیش از ما شجاعانه در نگه داشتن نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de