اگر مدارس باز هستند و این سقوط برخی از کودکان و نوجوانان باید با توجه به اولویت برای فرد حضور و غیاب


Keep-Your-Kids-Home-Next-School-Year-1
جولیا M کامرون/Pexels

در این نقطه هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد با مدرسه در سال آینده. وجود دارد بسیاری از صحبت کردن و برنامه ریزی, اما من فکر می کنم بسیاری از ما متوجه است که با خیال راحت بازگشت به کشور حدود 56 میلیون دانش آموزان به همراه معلمان خود را در حال رفتن به یک مطلق (و بسیار مخاطره آمیز) shitshow.

اول این مسئله وجود دارد که آیا بازگشت به مدرسه امن است. این جدید AAP دستورالعمل اطمینان پدر و مادر که کودکان معمولا دریافت موارد خفیف COVID-19 و به این دلیل آنها معمولا نمی انتقال این ویروس به راحتی به دیگران است. به عنوان AAP توضیح می دهد که “اگر چه بسیاری از سوالات باقی می ماند فراوانی از شواهد نشان می دهد که کودکان و نوجوانان هستند کمتر احتمال دارد به علامتی و کمتر احتمال دارد به بیماری شدید ناشی از SARS-CoV-2.”

اما توجه داشته باشید که زبان آنها با استفاده از در اینجا — “کمتر احتمال دارد” به این معنا نیست که برخی از کودکان نمی کنید بسیار بیمار با این ویروس و نه معنی آن را نمی خواهد آنها را در انتقال آن به دیگران. من فکر می کنم ما همه می توانند به توافق برسند که ما هیچ ایده چگونه بسیاری از شیوع بیماری ممکن است رخ دهد هنگامی که گفت: 56 میلیون کودک در مدرسه جمع در ساختمان مدرسه در این پاییز مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی در محل هستند.

اگر کشورهای دیگر در سراسر جهان شاخص شیوع خواهد اتفاق می افتد. برای مثال به زودی پس از اسرائیل بازگشایی مدارس بسیاری از مدارس رفت و حق بازگشت به مستند پس از 635 دانش آموزان و کارکنان با آلوده شدند COVID-19. و اسرائیل خیلی کوچکتر کشور از امریکا است.

حتی در امریکا وجود داشته است شیوع بیماری در مهد کودک مراکز متحده باید بازگشایی شد. فقط این هفته وجود دارد شیوع بیماری های مرتبط با مراکز مهد کودک در اورگان در ایالت کارولینای شمالی و تگزاس. شیوع بیماری در تگزاس درگیر 950 موارد — 643 کارکنان و 307 کودکان است. اوه.

کارشناسان درک کنند که افتتاح مدرسه همراه با خطر است که چرا سازمان مانند CDC آمده اند تا با دستورالعمل برای امن بازگشایی که شامل تراکم کاهش اجتماعی فاصله در کلاس های درس, ماسک پوشیدن مطابق با اصول بهداشتی ، بسیاری از مدارس در حال حاضر می دانم که آنها نمی خواهد بود قادر به کاهش تراکم در مدارس خود را بدون توسل به مدل هیبرید و مبهوت برنامه.

اگر شما یک پدر و مادر شنیده اید ممکن است قصد دارد که همه آنها احتمالا ساخت چرخش سر خود را. شما ممکن است تعجب که چگونه در جهنم چیز مثل انتظار بچه ها را به ایستادگی شش فوت از هم جدا در تمام طول روز هر روز از همسالان خود و یا پوشیدن یک ماسک به مدت شش ساعت متوالی خواهد شد و حتی ممکن است به خصوص برای بچه های کوچک است. شما ممکن است تعجب که چگونه هر-دیگر-برنامه روز یا دو روز در هفته برنامه اجازه خواهد داد که شما را به بازگشت به کار به بازگشت به هر نوع ظاهر ،

نه تنها این, اما چگونه خواهد ولسوالی قادر به پرداخت هزینه است که دست مطابق با اصول حرفه ای تمیز کردن فضای اضافی کارکنان اضافی و PPE? بسیاری از مدارس به سر می برند و understaffed آن را به عنوان است.

به عنوان من فکر کردم در مورد تمام این کار را برای چند هفته گذشته و به عنوان من در نظر گرفته خطرات من مایل را با فرزندان خود—هر دو از آنها مبتلا به آسم و یکی از آنها بود با عجله به ER سال گذشته با جدی حمله آسم—بازگشت به مدرسه نمی مانند صدا بهترین گزینه برای خانواده من.

نه تنها این, اما نگه داشتن بچه ها من خانه چیزی است که من می توانید انجام دهید.

If You Can Keep Your Kids Home Next School Year, Please Consider Doing So
Aw خلاق/Unsplash

من را دریافت نمی اشتباه—من نمی خواهم به نگه داشتن آنها را در صفحه اصلی و آموزش از راه دور و یا مدرسه در منزل نیست ترجیح من به طور کلی. من و همسرم هر دو کار تمام وقت و سه ماه است که ما در آموزش از راه دور با بچه های ما در این بهار بود افتضاح. وجود گریه میکرد و تقریبا هر روز و یادگیری بسیار کمی اتفاق افتاده است.

اما نگه داشتن آنها را به خانه در سال آینده (امیدوارم با بهبود طرح برای تعادل کار/تحصیل در صفحه اصلی) چیزی است که من باید امتیاز از انجام به عنوان کسی که با این نسخهها کار از خانه است و پول به طور بالقوه انجام کارهایی مانند استخدام آموزگار آنلاین برای تکمیل یادگیری خود را و است که neurotypical کودکان که ممکن است بد خو AF در زمان, اما چه کسی می تواند انطباق با شرایط دشوار زمانی که نیاز ناشی می شود.

من به تازگی نوشت: به بچه های مدرسه منطقه درخواست آنها را به لطفا به پدر و مادر مثل من گزینه ای آموزش از راه دور (و از من خواسته که آنها بهبود آن را بیش از حد). و به عنوان من شده فکر کردن در مورد تمام این من متوجه می شوند که نه تنها من امیدوارم که مدارس سراسر پیشنهاد این گزینه اما که پدر و مادر در موقعیت هایی مانند معدن آنها را بر روی آن.

من می دانم که آموزش از راه دور ایده آل نیست. من می دانم که در مدرسه بهتر است برای بچه ها ” بهداشت روان. من می دانم که بچه ها نیاز اجتماعی است. اما این چیزی است که ما در وسط یک واقعا لعنتی فاجعه بار بیماری همه گیر. 126,000 مردم (و شمارش) از دست داده اند به این چیزی که اگر ما تا بازگشایی مدارس در حداکثر ظرفیت ما در معرض خطر نه تنها آلوده کردن فرزندان و معلمان بلکه دیگران نیز در جوامع ما.

برای طبقه متوسط نفر مثل من تصمیم به نگه داشتن بچه ها من خانه بدان معنی است که دیگر بچه ها که خیلی بیشتر در معرض خطرات بودن در مدرسه—نیازهای ویژه, کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان که تجربه شرایط نامطلوب در کودکان و نوجوانان که در صورت عدم امنیت غذایی کودکان و نوجوانان بدون دسترسی به تکنولوژی در بچه ها که پدر و مادر ضروری کارگران و غیره.—خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه با خیال راحت تر. این نیز کمک می کند تا اطمینان حاصل شود جامعه و بهداشت عمومی.

و فراموش نکنید که معلمان لطفا. ارسال و در خطر معلمان به مدرسه خطرناک است گزاره. بیایید محافظت از آسیب پذیر معلمان به آنها گزینه از کار از خانه و از راه دور با استفاده از روش های برای تدریس به بچه های ما. کمتر بچه ها در مدرسه نیز بدان معنی است که کمتر از رانندگان اتوبوس و کمتر حمایت از کارکنان آسیب پذیر خواهد بود به پتانسیل شیوع است.

در یک کلام من دفاع است که هر پدر و مادر که می تواند به نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی این سقوط باید به شدت در نظر بگیرند به طوری که مدارس باید به پدر و مادر است که گزینه.

بله من دفاع خواهد شاش بسیاری از والدین ، شما به من بگویید که شما پرداخت مالیات و شما به عنوان رها کردن بچه های خود را به عنوان طولانی به عنوان درب باز هستند. شما به من بگویید که شما نمی توانید کار در خانه با بچه ها تنفس پایین گردن خود را. شما به من بگویید که بچه های خود را نمی خواهد به یاد بگیرند که خود را در سلامت روحی و روانی رنج می برند.

دوباره هیچ کس گفت که کسانی که همه چیز نمی خورد. آنها انجام دهد. اما به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است با خیال راحت به ارسال همه فرزندان ما بازگشت به مدرسه و به من گفت که کسانی از ما با افتخار باید در نظر فداکاری از نگه داشتن بچه های ما در خانه در طول این بیماری همه گیر. به این ترتیب ما می تواند به کاهش تراکم در مدارس و ارائه بچه ها که نیاز به مدرسه بیشترین شانس بازگشت با خیال راحت. این همچنین به مدارس افزایش شانس بودن قادر به رعایت دستورالعمل CDC.

من می دانم که در هر شرایطی متفاوت است. من می دانم که من نمی دانم دقیقا چگونه کودک خود رنج می برد به عنوان یک نتیجه از بودن در مدرسه. اما من نیز می دانم که بسیاری از پدر و مادر که من می بینم bitching و شکایت در مورد بچه های خود را’ دور تجارب یادگیری دقیقا همان کسانی هستند که دسترسی به چیزهای شبیه به نامحدود, WiFi, آنلاین, آموزگار, درمانگران, گرما, داغ, آب و نامحدود تنقلات.

دوباره, این یک بیماری همه گیر. ما همه درد و رنج. داشتن بچه های ما دست تمام یا بعضی از سال تحصیلی آینده خواهد بود افتضاح و این چیزی است که من به دنبال به جلو به. اما من نیز می دانم که انسان دارای توانایی شگفت انگیز برای انطباق و آموزش فرزندان ما چگونه به انجام این کار—و چه به فداکاری برای خوب بیشتر—ممکن است یکی از مهم ترین درس های آنها یاد خواهند گرفت که در طول این افتضاح خدا زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>