اگر مدارس باز هستند در پاییز بچه ها من در حال رفتن


Back-To-School-Activities-extra-1
کریستن prahl/Reshot

همه پدر و مادر ها سرخ شده. و اگر شما به من بگویید که راز خود را.

اگر ما در حال حاضر پرتاب در حوله آموزش از راه دور سیم پیچ را برای بسیاری از ما در ایالات متحده است. این بدان معنی است که ما ادامه خواهد داد و تلاش ما برای کار از خانه با بچه ها زیر پا اما حداقل ما نیست با خرید و فروش مجازی کلاس های درس و زوم جلسات متعدد و برنامه های آموزشی. تابستان به لحاظ اجتماعی از راه دور فصل داغ و عرق بچه ها شکایت نمی توانند برای رفتن به استخر و یا بازی با دوستان خود را در حالی که پدر و مادر سعی کنید به ضرب العجل برای حفظ شغل ما خوش شانس. در قبل از همه گیر بار شیرین امداد از تعطیلات تابستانی است که اولین روز بازگشت به مدرسه در پاییز. تسکین نمی خواهد چیزی است که من احساس می کنم این سقوط زمانی که بچه ها به مدرسه بروند.

و بله با وجود دلهره آور ملاحظات منتشر شده توسط CDC برای K-12 مدرسه به دنبال زمانی که آنها بازگشایی در ایالات متحده بچه ها من در حال رفتن به عقب اگر درها باز هستند.

و من می خواهم این را بسیار روشن: من فرستادن بچه ها به مدرسه فقط به خاطر من خسته تا به حال آن را تا به اینجا *برد دست راه را بالای سر*یا من بیمار هستم از بچه های من. بله من همه این چیزها را در هر روز داده شده چند بار در روز. اما من از علوم ترس سطح به عهده پدر و مادر است که باعث می شود تصمیم گیری بر اساس نه فقط آنچه که من نیاز دارند اما آنچه بچه ها من نیاز. و آنها نیاز به بازگشت به کلاس درس به دلایل جداگانه ای از نیازهای خود من اما این دو کاملا به هم بافتن.

من تنها مالک و مترجم آزاد; نیمی از کار من نمی توانم از خانه انجام می شود. من در حال حاضر جمع آوری بیکاری را کمی از دست دادن از ناتوانی در به کار, اما اگر من نمی مراقبت برای بچه های جوان من نمی توانم ترک به کار در خارج از خانه. زمانی که این بیماری همه گیر از کمک های دولت به پایان می رسد در ماه جولای من نیاز به پیدا کردن یک راه برای کار در حالی که بچه های من نگهداری میشود. من امیدوار هستم که یک پرستار را پر کردن شکاف زمانی که هر دو من و شریک زندگی سابق در محل کار هستند. مانند بسیاری از پدر و مادر کار مدرسه نمی کند فقط با ارائه یک آموزش و پرورش; آن ارائه می دهد یک محل امن برای کودکان و نوجوانان می شود در حالی که ما در حال بدست آوردن پول به ارائه برای خانواده های ما.

ایمنی مدارس است که بسیار در سوال. فکر و تدارکات لازم برای حفظ کارکنان و دانشجویان و سرپرستان و مدیران به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در حال ظریف و اجرا خواهد شد تنها پس از تمام ضرب المثلی سنگ تبدیل بیش از. CDC بسیار روشن است که کمترین خطر گسترش COVID-19 ارائه مجازی فقط در کلاس های آنلاین و حوادث. بیشتر در خطر اجرای کوچک در فرد گروه از دانش آموزان و معلمان که مخلوط نکنید در طول روز که اصلا به اشتراک گذاری منابع است که پوشیدن ماسک پارچه و که حفظ فاصله از یک دیگر در حالی که ماندن در همان فضا بیشتر از روز است. دقیق تمیز کردن و ضد عفونی دستورالعمل خواهد بود در محل و همچنین به عنوان پروتکل برای چک کردن دانش آموز را نشانه قرار گرفتن در معرض و چه باید بکنید اگر کسی به خانه فرستاده شوند. بالاترین خطر است و بدیهی است که انجام هر کاری متفاوت است و به سادگی رفتن به بازگشت به آنچه ما تماس بگیرید “طبیعی است.” این خیلی برای سرپرستان دانش آموزان و معلمان است اما آنچه ما می دانیم عادی رفته است.

قبل از مدارس بسته شد در ماه مارس مدرسه ما اجرا برخی از اجتماعی فاصله قوانین در کلاس درس. من 1st کلاس’ معلم در آورده حولا و گسترش آنها را در یک طبقه به ایجاد حباب در فضا برای آنها زمانی که در فضاهای کار. او تا به حال یک مجموعه جدید از مداد و نشانگر آماده برای هر دانش آموز به استفاده از. دست شستن افزایش یافته بود و تحت نظارت است. همه ویژه صورت گرفت در کلاس درس از جمله ناهار. این شیوه را تبدیل به استاندارد همراه با دیگران برای حفظ سلامت دانش آموزان, معلمان و جامعه است.

جامعه کلید مقدار از سطح راحتی وقتی که می آید به فرستادن بچه ها به مدرسه است. CDC می گوید: “مدارس تعیین می تواند در همکاری با دولت های محلی و مقامات بهداشتی تا حد امکان این که آیا و چگونه به پیاده سازی این ملاحظات در حالی که تنظیم برای دیدار با نیازهای منحصر به فرد و شرایط جامعه محلی است. اجرای باید هدایت شود از آنچه امکان پذیر است عملی قابل قبول و متناسب با نیازهای هر جامعه است.” من زندگی می کنند در ورمونت یک دولت است که به کار گرفته شده گسترش ویروس هست. فرماندار ما, وزارت بهداشت و درمان و مدرسه منطقه شده اند شفاف و هوشیار برای محافظت از شهروندان ورمونت.

اگر جامعه خود را از منابع را به اعمال امن بازگشایی شیوه نمی فرستادن بچه های خود به مدرسه. اگر شما یا فرزند خود را در حال خطر بالا برای بیماری نمی فرستادن بچه های خود به مدرسه. اگر شما می دانید که بچه خود را نمی خواهد به خوبی در شدت های مختلف محیط زیست بر اساس نیازهای خاص خود ارسال کنید کودکان خود را به مدرسه. اما نمی پایه تصمیم گیری های خود را در یک infographic شما را در رسانه های اجتماعی و یا از یک پست وبلاگ در مورد غم و اندوه از دیدن بچه ها در ماسک.

آن جرات من را به فکر می کنم از فرستادن بچه ها به مدرسه در ماسک از آنجا که ماسک به ما بگویید که چیزی اشتباه است. اما مانند پوشیدن دستکش هنگامی که آن را سرد یا کرم های ضد آفتاب هنگامی که آن را رو به آفتاب, ماسک یک قطعه جدید از ما محافظ می پوشند. آن را به دور از ایده آل و همه چیز احساس لعنتی غلط در مورد این اما بچه ها من نیاز اجتماعی-عاطفی قطعه ای که در اطراف خود و همسالان و معلمان است. آنها نیاز به روال و ساختار و قابل پیش بینی از یک روز مدرسه, حتی اگر آن است که در یک چرخش برنامه و مخلوط با آموزش از راه دور در خانه. من در یک موقعیت به homeschool بچه های من—حداقل نه به خوبی و یا در راه است که به نفع آنها است.

آن یکی از چیزهایی که به گسترش اطلاعات آنها در حال حاضر آموخته این مدرسه در سال است اما برای شروع یک سال تحصیلی جدید با معلمان جدید و یک برنامه درسی جدید ممکن نخواهد بود با سه بچه و دو پدر و مادر که نیاز به کار تمام وقت برای پرداخت صورتحساب. و گاهی اوقات من نگران استرس و اضطراب آنها را انتخاب کنید تا در حالی که من در تلاش بود خود و پدر و مادر و آسایش و معلم فقط به عنوان مخرب استرس با دیدن دوستان و یا داشتن حس ظاهر ،

خانواده من نمی توانم صبر کنید برای عادی به سر به دلیل این است که ما طبیعی است. به عنوان عجیب و غریب خانواده ما عادی بوده است هر کس دیگری است اما ما باید تنظیم شود و دوباره. من می دانم که من در یک موقعیت ممتاز در مورد سلامت کودکان و محدود نیاز به وسایل آموزشی و تخصصی مربیان است. بسیاری از پدر و مادر که نیاز به کار در خارج از خانه بلکه باید به فرزندان خود در محیط های که نمی رفتن دست در دست با CDC دستورالعمل هستند بسیار دشوار است مواضع و من از آنها بدم میاید این برای آنها.

من انجام آنچه که بهترین است برای خانواده من. اگر مدارس فرزندان من حضور قرار داده و به جای همه توصیه می شود دستورالعمل های لازم برای استقبال از دانش آموزان به کلاس درس آنها در حال رفتن به مدرسه. من می دانم که من با قرار دادن یک مقدار زیادی از اعتماد چیزی است که من نمی توانید کنترل کنید. من تصمیم گیری نمی شود ساخته شده کورکورانه; آنها بر رفاه فرزندان من و نه صرفا خود من زانو حرکت تند و سریع واکنش به آنچه که من فکر می کنم بچه های من نمی تواند و یا نباید به رسیدگی است. بچه ها انعطاف پذیر هستند و ما با تعجب که چگونه به سرعت آنها وفق دهند. و اگر آنها نمی? پس از آن من سابق شریک و من خواهد داد. اما ما باید سعی کنید به خاطر ذهنی و مالی این نبوده است, کار برای ما است.

من نمی دانم چه آن را به احساس تسکین. من احساس کردم که در یک مدت زمان طولانی. بسیاری می توانید تغییر دهید در حال حاضر و سپتامبر اما اگر من قادر به فرستادن بچه ها به مدرسه, من می دانم که من احساس دل شکسته بلکه با احتیاط خوش بینانه است که آنها به خوبی انجام خواهد داد حتی در مواجهه با ناملایمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de