اگر من شناخته شده اند این آخرین روز: یک COVID-19 نامه به دانش آموزان من


teacher-note-to-students-covid
پوشک/Pexels

دانش آموزان عزیز

اگر من شناخته شده اند که جمعه در ماه مارس بود که من ارسال شما را به یک دنیای جدید به جای به تمدید رخصتی بهار, من می خواهم که صرف آخرین 46 دقیقه در فرد با شما بسیار متفاوت است.

به جای گرد کردن تا کتاب جمع آوری سرفصل و با نگرانی به دستورالعمل برای آنچه که من فکر کردم یک یا دو هفته آموزش از راه دور, من می خواهم به شما گفته این.

شما در حال رفتن به مدرسه یکی از مهم ترین مراحل زندگی جوان خود را در یک بحران جهانی است که حتی باهوش ترین از بزرگسالان کاملا نمی دانند.

شما به خانه رفت که جمعه در ماه مارس مبتلا به دوار سر و هیجان زده برای یک مقدار مورد نیاز از مهلت خود را بیش از حد شلوغ زندگی می کند. سپس به جای استراحت شما خود را با آن آشنا زندگی جاروب دور مانند ترفند سحر و جادو که در آن سفره کشیده است را از زیر ظروف. موارد کلیدی جهان را به خود باقی ماند: خانواده و خانه خود را قرمز-سربار مدرسه صادر اپل مانند غذاهای هنوز متعادل بر روی میز است. اما مانند سفره یک لایه از زندگی خود رفت و گم شده است.

شما نمی توانید به فارغ التحصیل مثل همه کلاس های قبل از شما با لباس کت و شلوار و کلاه و دست دادن. شما نمی توانید به شرق خود را در دبیرستان بزرگ بعدی خود و جهان است. شما نمی توانید به شما sports بهار نجومی و یا احزاب با دوستان و یا یک افراطی پایان به شما خسته کننده و در عین حال تحت قدردانی 8th grade برنامه.

شما حتی نمی توانید به امنیت دانستن که در آن جهان ما رهبری است.

اگر من شناخته شده اند که جمعه در ماه مارس بود که آخرین باری که من رو به عنوان معلم خود را چهره به چهره من می خواهم به شما گفته این.

تا آنجا که من نمی خواهم شما را از طریق این زمان دشوار است من می دانم که از بینش خود را نوشتن و همدلی و طنز است که شما بخشی از راه حل جهان ما به شدت نیاز دارد.

من می دانم که شما خوب خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد که همه چیز را خوب به عنوان شما منجر به راه رشد متفاوت از تمام کلاس های قبل از شما.

من می دانم که شما را تکرار بعدی از جهان ما یک بهتر است.

اگر من شناخته شده اند که جمعه در ماه مارس, من داشته که جزوه ها و نوت بوک های شما نیاز ندارد و من می خواهم که به یاد شما را از قدرت و هوش که شما خواهد شد.

و پس از آن من می خواهم که اصرار داشت شما با استفاده از همه خود را انتخاب زمان و بچه خود را در دنیای قدیم یکی از آخرین زمان. اگر من شناخته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im