اگر من را انتخاب کنید به Homeschool من فرزند خود را از دست IEP


homeschool-Child-Will-Lose-Their-IEP-1
مامان ترسناک و Westend61/گتی

مدرسه داغترین موضوع در حال حاضر در میان پدر و مادر به خصوص در حال حاضر که مناطق شروع به سقوط دوباره باز کردن برنامه. با هر اعلام می آید بارهای از سوالات فرضیات و البته نظرات. من نمی دانم چه جواب درست است اما من می دانم که یک چیز خاص. پدر و مادر از کودکانی که IEPs اصلا گزینه ای به homeschool فرزندان خود را بدون برخی از عواقب. با توجه به مرکز ملی آموزشی آمار 14 درصد از دانش آموزان باید فردی آموزش برنامه.

بسیاری از والدین در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها “فقط رفتن به homeschool” بچه های خود را در این پاییز. آنها احساس می کنید که فرستادن کودکان خود را به کلاس های درس با پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را کافی نیست. دیگر پدر و مادر بر این باورند که اقدامات احتیاطی به طور کامل بیش از حد بالا و به هیچ وجه آنها در حال فرستادن فرزندان خود به چنین سختگیرانه محیط زیست است. بدون توجه به جایی که شما ایستاده در چه مدارس باید رسیدگی coronavirus همه گیر, اگر کودک شما دارای یک IEP آنها خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن این طرح اگر شما انتخاب کردن به homeschool.

اول, اجازه دهید روشن شود. مدرسه در منزل نیست e-تحصیل از راه دور-آموزش و یا از راه دور-آموزش. مدرسه در منزل است که در آن پدر و مادر به طور کامل طول می کشد مسئول آموزش فرزند خود و فرزند نیست ثبت نام یا مدرسه خصوصی. E-تحصیل از راه دور-آموزش و یا از راه دور-آموزش (هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید) همکاری با مدرسه فرزند خود را برای ادامه تحصیل خود در جهت هدایت و حمایت از دولتی یا خصوصی مدرسه. نه همه مناطق در حال ارائه به خانواده ها گزینه e-learning اما اگر آنها انتخاب این مسیر برای یک دانشجو با یک IEP خود را مانع.

IEPs, همچنین شناخته شده به عنوان فردی برنامه های آموزش و پرورش صادر شده برای دانش آموزانی که نیازهای ویژه جا به یکی از سیزده دسته. برخی از دسته بندی های خاص ناتوانی در یادگیری (SLD), اوتیسم و شنوایی یا اختلال در دید. یک IEP حق یک کودک به رایگان و مناسب آموزش عمومی. یک ISP است فردی طرح خدمات و صادر می شود در رابطه با دانش آموز مدرسه دولتی منطقه به ارائه دانش آموزان با ناتوانی کمک در یک مدرسه خصوصی تنظیم. در هر صورت یک دانش آموز که دارای یک IEP یا ISP باقی می ماند باید در مدرسه ثبت نام کرده. انتخاب به homeschool یک کودک با یک IEP یا یک ISP به معنی دانش آموز خود را از دست بدهند طرح از جمله خدمات و امکانات رفاهی است.

بله والدین کودکان با نیازهای خاص ممکن است باید این گزینه خارج از مدرسه و خدمات مانند خصوصی گفتار درمانی. مسئله این است که همه برنامه های بیمه پوشش این درمان. خارج از جیب هزینه می شود فصل. علاوه بر این والدین باید زمان و قابل اعتماد حمل و نقل را به کودک خود را به جلسات درمانی گاهی اوقات چند بار در هفته. نیز وجود دارد نیست چند (و یا گاهی اوقات هر) مراکز درمانی در مناطق روستایی و حتی اگر وجود دارد یک مرکز درمانی را در یک محل مناسب ممکن است گسترده waitlist.

این نهاد والدین کودکان با نیازهای ویژه از جمله خودم در یک موقعیت دشوار. اگر مدرسه در منزل است و حتی یک گزینه برای ما داده شده و ما شرایط فردی انتخاب به homeschool به معنی فرزندان ما را از دست مدرسه-صدور برنامه های ضروری برای سلامت جسمی خود را علمی, پیشرفت و توسعه, از جمله اجتماعی و روانی و عاطفی. مدارس ارائه روش های درمانی مانند سخنرانی فیزیکی و شغلی بر اساس نیاز. آنها همچنین ممکن است به ایجاد و پیاده سازی یک رفتاری طرح تماس با مددکار اجتماعی مدرسه و امکانات رفاهی است. اقامت تنظیم برای دانش آموز به مطمئن شوید که آنها دسترسی به آموزش و پرورش خود را در همان راه همسالان خود انجام دهید. نمونه شامل ترجیحی کلاس صندلی یک مداد جویدنی دائم الخمر زمان اضافی برای تکمیل آزمایشات و یا تکنولوژی های کمکی. برخی از کودکان با تخصصی طرح دریافت برخی از بسیاری یا همه خود را به آموزش دانشگاهی در آموزش و پرورش ویژه تنظیم.

boy having problems in finishing homework
damircudic/گتی

پدر و مادر یک کودک با نیازهای ویژه نمی تواند “فقط” homeschool. انجام این کار به معنی از دست دادن در فرزند ما با دقت به سرپرستی طرح یک کودک ما متکی هستند. مدرسه در منزل یک قمار است به خصوص برای پدر و مادر که هرگز homeschooled قبل از. من قطعا نمی گویم آن را نمی توان انجام می شود اما مدرسه در منزل است که به سختی آسان است و می توان آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن زمانی که آموزش یک کودک با نیازهای ویژه. بسیاری از ما نمی ویژه آموزش و پرورش و معلمان و درمانگران یا اجتماعی کارگران, برگزاری یک رشته منحصر به فرد مجموعه ای از مهارت های لازم را به درستی آموزش فرزندان ما است.

برای کسانی از ما که ترس برای ما فرزند یا خانواده سلامت جسمی ما یک انتخاب دشوار را. آیا ما اجازه دهید فرزندان ما را سخت به دست آورده و بسیار سزاوار طرح پراکنده به منظور کاهش فرزند ما و خانواده را در معرض خطر ابتلا به ویروس یا ما انتخاب کردن چسبیدن به IEP با وجود چالش های متعدد و خطرات در شخص و یا از راه دور-آموزش?

بسیاری از دوستان من کودکان با نیازهای ویژه مانند ما انجام دهد. تحصیل انتخاب مانند بسیاری که ما را در حال حاضر آسان نیست. همه ما احساس می کنیم در حال حمایت به گوشه ای و بدون توجه به آنچه که ما تصمیم می گیرید آن را سر در گم-اگر-ما-انجام جهنمی-اگر-ما-نیست. وقتی که می آید به فرزندان ما به خصوص کودکان و نوجوانان است که ممکن است بیشتر در معرض خطر تغییرات ایجاد شده به دلیل COVID-19 وجود دارد هیچ چیز به ما نمی خواهد انجام دهد. چگونه ما می دانیم آنچه که بهترین زمانی که همه چیز به نظر می رسد به تغییر ساعت?

من خودم پرسیدن برخی از صادق سوالات به تازگی. آیا من می توانم ملاقات نیازهای کودک در خانه ؟ آیا این واقع بینانه به homeschool? چه اتفاقی می افتد اگر ما برای انتخاب فاصله-یادگیری ؟ چگونه فرزند من IEP دنبال آن در محیط خانه مقابل مدرسه تنظیم ؟ آنچه در مورد کودکان دیگر ؟ ما یک خانواده بزرگ هستند و شش نفر از ما را به فکر کردن در مورد.

انتخاب به homeschool و برای انجام آن را به خوبی و به طور کامل نیازهای یک کودک با نیازهای ویژه است که قطعا یک امتیاز. اما آن را کاملا هنوز هم طاقت فرسا و مشکل با یکی از قربانی بودن ساخته شده است. موارد فوق یک IEP یکی که گرفته اند ممکن است سال برای ایجاد, است ویرانگر باشد. واقعا وجود دارد نه یک جواب ساده اما پدر و مادر مانند من می دانم که آنچه مهم است این است که بچه های ما سالم و امن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>