یخ می گوید دانشجویان خارجی نیاز به ترک اگر کلاس های خود را در حال حاضر-تنها


students-in-person-classes
جان انلاین/گتی

یخ هشدار دانشجویان بین المللی که آنها نیاز به انتقال و یا ترک آمریکا اگر خود را در مدرسه تنها برگزاری دوره های آنلاین

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه کالج ها و دانشگاههای آمریکا در حال حاضر رو به یک تصمیم بزرگ: آیا به برگزاری کلاس های حضوری در پاییز و یا از دانش آموزان بخواهید به ادامه آموزش مجازی برای ترویج بهتر از نوع اجتماعی فاصله است که می تواند مشکل در محوطه دانشگاه. برخی از دانشگاهها مانند دانشگاه هاروارد در حال حاضر اعلام کرد که کلاس های خود را آنلاین خواهد بود-فقط برای سال تحصیلی آینده. برای دانشجویان بین المللی در آن موسسات یخ اتحاد شوم پیام: انتقال به یک مدرسه در کلاس های حضوری و یا ترک ایالات متحده

دانشجویان F-1 و M-1 ویزای که اجازه می دهد آنها را برای تحصیل در ایالات متحده که حضور در مدرسه هستند که ارائه کلاس های آنلاین “باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی” یخ گفت: در آزادی مطبوعات این هفته است. دانش آموزانی که اصلا به دنبال دستور “ممکن است پیامدهای مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع دادرسی در” آزادی نیز گفت.

یخ قوانین جدید می گویند مدارس باید “به روز رسانی اطلاعات خود را در دانشجو و بازدیدکننده تبادل اطلاعات سیستم (SEVIS) ظرف مدت 10 روز از تغییر اگر آنها شروع ترم پاییز با کلاس های حضوری اما بعدا نیاز به تعویض تنها به کلاس های آنلاین و یا یک غیر مهاجر دانشجویی تغییرات دوره خود را انتخاب و به عنوان یک نتیجه به پایان می رسد تا گرفتن کامل دوره آنلاین بارگذاری.”

این ضربه ای بزرگ به این کشور بسیاری از دانشجویان بین المللی. کسانی که تحت تاثیر این منظور در حال حاضر به تلاش برای دیدار با نیازهای خود را یا با تلاش برای انتقال به یک مدرسه جدید در آخرین لحظه و یا با قصد بازگشت به کشورهای خود که در آن تفاوت در زمان مناطق را آموزش مجازی یک مبارزه است.

با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش, دانشجویان بین المللی حدود 5.5 درصد از آموزش عالی جمعیت دانشجویی در آمریکا — نزدیک به 1.1 میلیون دانش آموز در طول 2018-2019 سال تحصیلی. این دانش آموزان همچنین حمایت مالی از دانشکده ها برای دانشجویان آمریکایی زیرا آنها اغلب بسیار کمی و یا بدون کمک های مالی که بدان معنی است که آنها بریزید مقدار پول بیشتر به سیستم آموزش و پرورش از دانش آموز متوسط. این یخ بخشنامه است horrifyingly ناعادلانه به دانشجویان بین المللی را انتخاب کرده اند که به مطالعه در ایالات متحده, اما این سازمان به نظر می رسد عدم به رسمیت شناختن چگونه اثر موج دار شدن از این تاثیر کل جمعیت دانشجویان دانشگاه در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>