من نوشت: “6 پاسخ مردم سفید نیاز به توقف گفت و سپس نژادپرستان آب گرفتگی صندوق پستی من


White-Fragility-Is-In-Full-Force-1
CSA تصاویر/گتی

آن آغاز شده و با توضیح. من برخی از چیزهایی که مردم سفید نیاز به متوقف ماندن در مورد سیاه زندگی مهم جنبش از جمله گیلاس چیدن دکتر کینگ نقل و شعار همه زندگی مهم است. این کلیشه استفاده مفرط و مسخره retorts نیاز به رفتن در اسرع وقت. پس از انتشار من نخوانده بودند با آب گرفتگی مبتذل رجزخوانی پیام از سفید fragiles. این نه اولین بار و نه می شود آن را آخرین.

هنگامی که شما در حال آشکارا ضد نژادپرستانه و دیگران را تشویق به یادگیری به همان, شما در حال رفتن به راک ضرب المثلی قایق. این می آید به عنوان جای تعجب ندارد. پس از همه, ما کشور چهار صد به علاوه سال سابقه نژاد پرستی و خود را لغو قصد ندارم به اتفاق می افتد یک شبه. بلندتر و بزرگتر و قدرتمند تر از جنبش رشد می کند عصبانی تر و شکننده تر کسانی که با انتخاب نشده امتیاز تبدیل شده است. آنها رفتن به حالت حمله با استفاده از صفحه کلید خود را شجاعت به پرتاب سایه در هر کسی که پشتیبانی نژادی و حقوق صاحبان سهام.

برای یک دوره دو هفته من گذاشتم بعضی از نفرت پیام ها در صندوق پستی من برخی از آنها ناشناس اما پاسخ نمی. پس از همه, من چگونه می توانم یک مدنی در گفتگو با یک میانسال سفید مرد با پوشیدن یک مؤتلفه پرچم سه راهی در پروفایل خود عکس ؟ من بی علاقه در توضیح هر چیزی به کسی که به نام من یک فاحشه, یکی دیگر که با اشاره به من به عنوان یک “نابخردانه عوضی” یا کسی که مرا فرستاد “FBI تایید” آمار سیاه در سیاه و جنایت. (شخص نمی داند که من سابق کالج پژوهش نوشتن و خود را “تایید” آمار تلخه.) یکی گفت که او امیدوار من سرطان پستان خواهد بازگشت. Um. درسته ؟ گرمترین آرزوها برای شما بیش از حد رفیق.

چند اعلام شده در همه کلاه (البته) که تمام زندگی مهم است. یک زن خوش از من دعوت کرد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمان خود را به خاطر خدا ما را دوست دارد و نمی دیدن رنگ. به کارن-در-آموزش من نمی خواهد پاسخ دهید مست به شکنندگی حزب و نه پاسخ من به هر شخص بد اخلاق نژادپرستانه soapboxes. اکثریت قریب به اتفاق از پیام های رفت و چیزی شبیه به این: شما نمی توانید به من بگویید آنچه که من می تواند و نمی تواند می گویند به دلیل این است که یک کشور آزاد است. من می خواستم به پاسخ رایگان برای آنها ،

من نمی خواهم ترحم. آنچه که من مشاهده کرده اند و با تجربه به عنوان یک ممتاز زن سفید است و هیچ چیز در مقایسه با نژاد پرستی که مردم تجربه هر روز در این کشور از جمله خود من چهار بچه. آنچه من می خواهم برای شما برای درک این نوع از شخص شما ممکن است با معامله و متعهد به ماندن در این دوره به جای دریافت sidetracked توسط بی ثمر خرده distractors. می دانم که شما در برخورد با.

A protestor holds a "Black Lives Matter" sign during a Juneteenth rally on June 19, 2020 in front of the Brooklyn Museum in New York City.
آنجلا WEISS/گتی

وجود دارد فقط مردم به مانند مقاله-پاسخ که روند در رسانه های اجتماعی—و نه در یک راه خوب. شما می دانید نوع مانند سفید زن و شوهر در سنت لوئیس که “نگهبانی” خود عمارت با اشاره اسلحه در تظاهرات و سفید که با اشاره یک تفنگ را در یک خانواده خارج Chipotle و امی کوپر که به دروغ و قاه متهم یک پرنده دیگر از تهدید زندگی خود را. این حوادث باید به حداقل برسد. احضار پلیس و یا اشاره اسلحه هستند و بدیهی است که هر دو خطرناک است.

من آرزو می کنم وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از کسانی که متعهد به برتری خود را, اما همه ما می دانیم که این واقعیت است. وجود دارد اجازه بتس و Cornerstore Carolines همه جا آماده به احضار مدیر یا پلیس در هر لحظه. دیوید استوارت در فیلم ویروسی امتناع از اجازه یک راننده انجام کار خود را. استوارت مسدود تراویس میلر تحویل کامیون در حالی که سرزنش کردن او را با سوالات از جمله خواستار دانم چرا میلر در جامعه دردار.

برخی از مردم سفید در حال تکان دادن در چکمه های خود را در حال حاضر به دلیل پایه و اساس خود را در حال فروپاشی است. آنها در حال تقلا برای پاسخ بتواند در هر چیزی که آنها فکر می کنم مهم نیست که چقدر مسخره است. آنها را پرتاب دین و ستاره و راه راه و پدران موسس را در سوگ از یاس و نومیدی. (شما می دانید پدران موسس که سود از بردگی مردم است.) آمار خود را ندارد و معتبر و نه سیاستمداران آنها انتخاب و صرف بخشی بهتر از روز خود را به دفاع از غریبه ها در اینترنت است. آنها می توانند ادعا می کنند “این منصفانه نیست” همه آنها می خواهند اما کودک پیش دبستانی خود را-شگرد تغییر نمی دهد این واقعیت است که آمریکا در حال بیدار شدن و تغییر به نفع آزادی و عدالت برای همه است.

Fragiles قلدر هستیم و شما می دانید آنچه که ما در آموزش فرزندان ما در مورد قلدر. صدمه زدن به مردم صدمه دیده مردم درست است ؟ قلدر واقعا ترسو با وجود مقابل آنها قرار داده است. آنها پف سینه و انعطاف پذیری خود را کوچک عضلات چهره خود را تبدیل به رنگ قرمز به عنوان آنها سعی می کنند برای ارعاب دیگران است. آنها “آزار” از آنجا که خود امتیاز سفید که قبلا پایدار آنها خستگی ناپذیر و حق بودن به سوال نامیده می شود. خود را سفیدی که آنها باید متمرکز در سیاست و دین و میهن پرستی است که از میان بردند. اگر آنها نمی, آنها, قفقازی بودن چه چیز دیگری آنها را به ایستادگی بر? (جیرجیرک.) آنها اصلا خوب شخصیت لذت بخش شخصیت یا توانایی همدردی که برای اطمینان حاصل کنید. آه که “عشق همسایه ات را مانند خودت” در کتاب مقدس ؟ به آنها که ظاهرا فقط به همکار مردم سفید.

eading, PA - July 8: A protester holds a sign that reads "End White Supremacy" during the March Against White Supremacy going from Reading City Park to the Christopher Columbus Statue in the park, to Reading City Hall, and then to the Berks County Services Center Wednesday afternoon July 8, 2020
MediaNews گروه/خواندن عقاب/گتی ایماژ

آنها پایکوبی و فریاد مانند کودکان نوپا, چرا که آنها هیچ چیز دیگری برای رفتن اما احساسات خود را در مورد آنچه پس از “بزرگ است.” تصور کنید که چگونه احساساتی آن است که به زندگی می کنند زندگی خود را در یک حالت ثابت از تحول به دلیل مجسمه های مرده سفید در حال پایین آمدن. تصور کنید تکان دادن در خشم بیش از یک نگاه اجمالی از ورزشکاران در نظر گرفتن یک زانو یا وارد شدن به tizzy زیرا آنها استراق سمع دوستان دو زبان به یکدیگر در اسپانیایی. آنها گرفتن باد که نسکار است ممنوعیت مؤتلفه پرچم و NFL است که ارتکاب به بازی سیاه و سرود ملی خود را در طول اولین هفته از بازی ها و آنها در مورد نشت آبجو خود را. حتی نمی فکر می کنم در مورد داشتن یک متمدن چت در مورد defunding پلیس. اما آه آنها قطعا نه نژادپرستانه چرا که آنها دو مورد علاقه مردم سیاه و سفید: Dr. Ben Carson و Candace اونز.

قلدر وسواس نظرات در خبرها ادعا خود را در “حقوق مدنی” در حال نقض چرا که آنها خواسته شده است به پوشیدن ماسک ، آنها عبادت رئیس جمهور و نادرست نشان داده شده) خمیری-سفید عیسی تعالیم آن منتقل شوند به آنها به همان اندازه-خمیری, پیر مرد پاستور. آنها حتی ممکن است ادعا می کنند که آنها “لازم نیست که یک نژادپرست استخوان” در بدن خود را چون کلیسا خود را حامیان کودکان و نوجوانان در آفریقا و آنها را “یکی از سیاه ، (Tokenism بسیار?) اوه, و راه, در ایران در حال مسخره معترضان هستند “اراذل و اوباش” و کلمب کشف امریکا است.

شکننده مورد علاقه حرکت است به نام-تماس بگیرید. آنها صرف وقت خود را عمدا به دنبال به جرم “فاسد” رسانه و سپس ادعا می کنند که خبرنگار و نویسنده و یا podcaster است برفدانه. من همچنین می توانم به شما بگویم که تعداد دفعاتی که یک مرد سفید فرستاده است من عصبانی پیام (دوباره در همه کلاه ظاهرا به دلیل این که قوی تر) من گفتن من نژادپرست است. بله نژادپرستانه علیه مردم سفید. من باید به او توضیح دهید که نژاد پرستی در برابر مردم سفید نمی کند در واقع وجود داشته باشد و نه نژادپرستی معکوس? من فکر نمی کنم. من باید پاسخ که من نمی بیعت سفیدی فقط چون من سفید ؟ این یک ورزش تیمی و من در کنار برتری.

من کار ساختن جهانی بهتر برای من و بچه ها فقط باید خیلی وقت و انرژی است. من حاضر به پریشان سیلی هم طعمه که fragiles اویزان. آنها ساخته شده آن را کاملا روشن است که آنها هستند و من می دانم که من هستم. من ضد نژادپرستی تمرکز من تعهد به فعالیت و سفید allyship رشد می کند قوی تر از هر زمان من چشم پوشی بلوک و یا حذف کنید. من امیدوارم که شما می کند بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>