من می خواهم که به احتمال زیاد شکست خورده قبل از پدری ‘عروسک نوزاد’ آزمون


dad-roleplaying-with-dolls-1
کون تصاویر/گتی

اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید اگر مرد شما را با یک پدر خوب بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آنها را به بازی با عروسک های نوزاد. من می دانم آنچه که من نوشتم برای تلفن های موبایل بچه گانه و یا شاید متضاد با منطق. منظور من بیا… اگر شما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید اگر انسان خود را می تواند به افزایش بسیار بالغ مسئولیت بودن, حمایت, تفاهم و دلسوز پدر آخرین چیزی که شما فکر می کنم که او بازی با یک اسباب بازی کودک.

با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله خانواده,روانشناسی, شما می توانید مقدار زیادی در مورد توانایی انسان برای یک پدر خوب با داشتن آنها نقش بازی با یک عروسک نوزاد.

محققان ضبط 182 پدران باردار در طول سه ماهه سوم همکاران بارداری, رعایت, چگونه مردان تعامل با یک عروسک که به آنها گفته شد به نمایندگی از کودک در مورد آنها به اند. آنها بررسی برای دیدن اگر پدر بود پدر و مادر خوب شهودهای که آن را به بازی با این عروسک نوزاد مانند جوانه آن پا, لبخند زدن, صحبت کردن با آن در کوس… شما می دانید که کودک که والدین انجام دهید که واقعا تنها حس را به بچه ها و اگر شما انجام این نوع از چیزی به دیگری رشد انسان, شما احتمالا می خواهم دستگیر کنید.

رتبه های داده شده به پدران در سطح خود را از “بصری پدر و مادر.” پس از آن نه ماه بعد همان پدران مشاهده شد با خود واقعی کودک تنها در این زمان با گروه های مختلف از ناظران که به تماشای پدران سعی کنید برای تدریس به کودکان خود را به بازی با هر دو یک جور شکل و یا حلقه های انباشته. دستیاران امتیاز از نحوه و پدران توجه و در پاسخ به فرزند خود, چگونه درگیر آنها شد و بیان خود را از احساسات مثبت است.

Close-Up Of Man Playing With Doll At Home
فلیکس Kayser/EyeEm/گتی

لورن Altenburger استادیار توسعه انسانی و مطالعات خانواده در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا–Shenango و همکاری نویسنده از مطالعه خلاصه این یافته ها این است: “کسانی که پدران بودند که امتیاز به عنوان نشان دادن بیشتر بصری مهارت های فرزند پروری با عروسک یک سال پیش از آن تمایل به یک تعامل مثبت با خود واقعی کودک است.”

وقتی که من یک پدر, من خیلی می ترسم. من کوچکترین فرزند در خانواده من, بنابراین من یک مقدار زیادی از تجربه با برگزاری یک نوزاد یا یک کودک و یا واقعا هر رسمی تعامل با کودک در خارج از برگزاری برادرزاده من چند بار. و هر بار من را نگه دارید من پسر خواهر و برادر در قانون به تماشای من مانند یک شاهین چرا که آنها اصلا به من اعتماد بود که منصفانه نظر من تا به حال شهرت بودن در مورد به عنوان دست و پا چلفتی به عنوان تکه در Goonies.

بنابراین به دنبال در این مطالعه من می توانم با اطمینان من را به ثمر رساند بسیار کم با عروسک کودک تست. نیز وجود دارد این واقعیت است که این عروسک با استفاده از آنها واقعا شبیه نوزادان در همه. آنچه آنها استفاده می شود سفارشی ساخته شده و شامل یک پا نوزاد پاپوش دوخته بسته با 7-8 کیلو برنج داخل به وزن خود را شبیه به یک نوزاد. یک عروسک سر ساخته شده از پارچه سبز دوخته شده بود بر روی پا دارای جای خواب. من شخصا می خواهم که تا به حال زمان سخت شدن به نقش پدری بازی با یک کیسه برنج.

وجود دارد دو takeaways در این مطالعه که من فکر می کنم همه مادران باردار و پدران باید در مورد فکر می کنم. برای اولین بار بود که پدران که به ثمر رساند که بالاترین تا به حال دو متمایز صفات. این یافته ها بخشی از یک بزرگتر در حال انجام مطالعه بررسی چگونه دو نان آور زوج های تنظیم برای تبدیل شدن به پدر و مادر برای اولین بار. پدران در زمان تست شخصیت به عنوان بخشی از مطالعه بزرگتر و وجود همبستگی بین پدران که نشان داد بصری مهارت های پدر و مادر و کسانی که هر دو “باز به تجربه های جدید” و “وجدان” یک صفت محققان تعریف شده به عنوان “مراقب باشید و سخت کوش با مسئولیت های خود.”

little girl and her father playing with a dollhouse together at home
PeopleImages/گتی

مهم دوم غذای آماده این است: حتی اگر پدر در زندگی شما نمی کند آزمون و در دو صفات فوق این مطالعه اشاره می کند که آنها هنوز هم می تواند توسعه را به پدران خوب. “خبر خوب این است که بصری و مهارت های فرزند پروری اندازه گیری شده در این مطالعه می توان آموخت” گفت: سارا Schoppe-سالیوان, همکاری نویسنده این مطالعه و استاد روانشناسی در ایالت اوهایو. “ما می تواند کمک به باردار پدران یادگیری این مهارت های فرزند پروری. همه پدر و مادر شروع به دانستن چگونه به انجام این کارها اما آنها نشان داده می شود چگونه است.”

بیانیه فوق در مورد من شخصا. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید برگزاری پسر من برای اولین بار. من به یاد داشته باشید به دنبال در او را متوجه ما کرده بود همان بینی و دست و احساس این ارتباط عمیق اما در نهایت نیز متوجه است که من تا به حال هیچ ایده آنچه که من انجام شده بود. بعد از چند ماه احساس مانند یک دوره سقوط در در کار کودک پرورش و در حقیقت من آرزو من فقط می خواهم برخی از زمان صرف شده در ماه های منتهی به تولد برای برگزاری یک عروسک نوزاد و باید کسی که به من یک اشاره گر چند.

“اگر چه آن را به نام “بصری پدر و مادر’ آن را واقعا نمی بصری برای همه. ما نیاز به کار با پدران به مطمئن شوید که آنها می دانند که چگونه به بهترین پدران آنها را می توان” Schoppe-سالیوان گفت. به عنوان یک پدر از 13 سال به این پدر و مادر گیگ من می توانم با اعتماد به نفس است که وجود دارد مقدار زیادی از حقیقت است که به عبارت و باردار پدران واقعا باید زمانی را به یادگیری چند چیز در مورد نوزادان قبل از غواصی در. حتی اگر آن است که با یک دسته از برنج در یک کودک دارای جای خواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>