من ارائه خواهد شد بچه ها من نیاز دارد اما آنها نیاز به پرداخت هزینه برای خود می خواهد


kids-pay-for-wants
مامان ترسناک و سرجیو مندوزا Hochmann/گتی

من به تازگی 15-year-old son کردم اولین تابستان پس از او می خواست یک حساب بانکی. به عنوان بانکدار آموزش ما در مورد حساب او و مانند او با اشاره به “هزینه اضافه برداشت.” پس از او این را چند بار من به او نگاه کرد و گفت: “آیا شما می دانید آنچه که اضافه برداشت به این معنی است؟” او این کار را نکرد. من گفتم: “آن را مانند زمانی که کسی در سوراخ برای کمک هزینه. اما آنها را به شما پرداخت هزینه برای رفتن در سوراخ.” این حس به او.

وجود دارد بیشتر به بحث در مورد چگونه من می خواهم بررسی و نظارت بر حساب بانکی خود را. به من گفت: “من فکر نمی کنم من ؟ آن پول خود را؟” بسیار شبیه به همین دلیل من به ندرت بررسی بچه های من’ نمرات در PowerSchool: آنها نه من نمرات. من banker قدردانی پدر و مادر ما تصمیم به ارائه کمک هزینه و تدریس به ارزش مالکیت و عواقب ناشی از پول قبل از وارد شدن به حساب بانکی نقطه.

وجود جوانب مثبت و منفی برای دادن کمک هزینه. اگر شما در گوگل “باید من به کمک هزینه” شما پیدا کردن بسیاری از پاسخ های مختلف. دیو رمزی نشان می دهد یک سیستم کمیسیون. به عنوان کسی که به سختی می توانید با پر کردن یک کمک هزینه ورق هر هفته این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار. همچنین من نمی دانم دیو رمزی ، اما برای هر مادر است که تا به حال رفته جلو و عقب با یک “مشکل همکار” از یک بچه (با نام مستعار: كمبود شدید مبارز با اراده شیطان استدلالی مخالف, غیر, گوش دادن kid), ما می دانیم که هر گونه کارهای عادی و روزمره ما در پرتاب آنها را بر روی یک سیستم کمیسیون خواهد بود ملاقات با یک کمپین که چرا آنها باید پول بیشتر در کارهای عادی و روزمره. همراه با یک گروه کر “nos” نسبت به کارهای ما بپرسید از آنها را زمانی که آنها نمی خواهند این پول به دلیل مادر بزرگ فقط آنها را در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید و یا آنها را در یک “هیچ” نوع از خلق و خوی.

چرا ؟

زمانی که اولین فرزند من حدود سه سالگی متوجه شدم که او می خواست “مسائل است.” به عنوان کسی که زبان عشق است نه هدیه دادن, من فقط می خواهم به او بدهد ، من نمی خواهم به خرید یک اسباب بازی هر بار اجازه دهید به تنهایی هر زمان ما رفت و در هر نقطه. من می خواستم به او را به فروشگاه و به باغ وحش و به یک نمایشگاه, اما من نمی خواهم به خرید چیزهای هنگامی که ما رفت ، من نمی خواهم بچه های من به طور مداوم درخواست برای چیزهایی که.

من فکر می کنم این مهم است برای توانمند سازی کودکان و نوجوانان و آنها را به کنترل که در آن آنها قادر به آن را دارند بنابراین من همیشه به دنبال مکان به آنها استقلال; داشتن آنها را کنترل برخی از پول آسان بود محل به دست بیش از برخی از کنترل است. من هم نیاز به یک نتیجه منطقی برای بچه ها بودن مزمن غیر مسئولانه با آیتم ها و یا مزمن شکستن چیزهای. آموزش دیده به عنوان یک مربی در عشق و منطق و پرورش قلب رویکرد به من آموخته بود که عواقب طبیعی بهترین چیزی که من می تواند به کودکان اجازه می دهد تا آنها را برای یادگیری از اشتباهات خود را. همه بچه ها از دست دادن دستکش یا یک کلاه یک بار یا دو فصل زمستان. گفتم بچه ها که من می خواهم به خرید اولین تعویض زمستان, اما آنها می خواهم به خرید دوم. من مطمئن هستم که آنها خود را از دست داده دستکش, اما آنها همیشه عاقلانه برای بررسی از دست داده و در بر داشت در اتوبوس و یا در مدرسه و یا جابجایی مراحل خود را و پیدا کردن آن زمانی که آنها انجام داد.

من از روی حیله و تزویر همکار ضربه است و که شامل شکستن ، زمانی که او پنج چیزی که مورد علاقه خود به انجام راه اندازی همه چیز به هوا به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است. البته این را شامل نمی شود فکر کردن در مورد که در آن چیزی که ممکن است زمین هنگامی که آن پایین آمد. او با پرداخت مقداری پول به تعمیر همه چیز او را شکست و او را دید که او نبود و سپس پول را به تعقیب کامیون بستنی آن را به عنوان آمد در خیابان های ما.

من تا به حال دریافت کمک هزینه به عنوان یک بچه و بنابراین ایده این حس به من. من فکر کردم من شنیده ام چیزی در نمایش اپرا در مورد کمک هزینه بودن یک ایده خوب است. من مشاور مالی برای او توصیه من خواست یک مادر-دوست من گوگل من به عنوان خوانده شده. پس از مطالعات و آموزش من کشیده شد به ایده دادن کمک هزینه و بدون ارتباط پرداخت به طور مستقیم به کارهای عادی و روزمره.

بچه ها من دریافت کمک هزینه بارگیری مهم نیست اگر آنها 500 یا کارهای آنها رفته بودند در اردوگاه و برای یک هفته. کارهای عادی و روزمره انجام می شود چون من نیاز به کمک و هر کس در خانواده نیاز به مفید; کارهای عادی و روزمره انجام می شود پرداخت. من به کمک هزینه در محل خرید آنها ، اگر پدر و مادر که نمی دهد کمک هزینه (و در یک شبیه براکت درآمد به عنوان ما) در مقایسه با آنچه که آنها صرف هر سال در “مسائل” را برای بچه های خود را, آنها به احتمال زیاد بسیار شبیه به شماره آنچه ما پرداخت کمک هزینه در هر سال است. و به همین ترتیب مادران که خرید بچه ها یک اسباب بازی و یا الکترونیکی در اینجا وجود دارد و زمانی که آنها آن را احساس کنید و یا می گویند هیچ, زمانی که آنها احساس می کنید مانند آن در مقابل دادن کمک هزینه هنوز هم بچه ها که انجام کارهای روزمره در خانه.

ما شروع به کمک هزینه در سن سه سالگی. بود که خیلی زود اما این برای ما کار می کرد.

بچه ها رو نصف سن خود را در هر هفته پرداخت. یک هفته در هر ماه قرار داده است به یک حساب پس انداز. پس از سه سال باعث می شود در مورد $4.50 در هر ماه. 16-year-old باعث می شود حدود 24 $/ماه. (هر یک از ژانویه ما پدر و مادر فقط 12 ماه x 1/2 سن خود و اضافه کردن آن به برنامه های 529.)

والدین انطباق است که احتمالا سخت ترین چیزی که با کمک هزینه. من مجموعه نوار های بسیار پایین در این یکی. هر بچه یک ستون. من برداشت چهارشنبه به عنوان “روز پرداخت.” در مورد هر سه یا چهار چهارشنبه من به یاد داشته باشید برای اضافه کردن همه چیز. من نوشتن که من را پس انداز خود را به اطمینان حاصل شود که از دست رفته است (و بنابراین بچه ها می توانید آن را به عنوان یک “خودکار” چیزی است.) هنگامی که بچه ها می خواهید به خرید چیزی است که من آنها را به صورت نقدی و یا خرید آن بر روی کارت بانکی. هنگامی که ما به خانه آنها/ما دریافت کمک هزینه ورق و تفریق و مجموع آن را (بسته به سن.) آنها نوشتن آنچه هر گونه اضافات و یا کاهش بودند عمدتا پس من را فراموش نکنید و می گویند: “آیا شما همیشه به من پرداخت که برای بازی های ویدئویی به من پرداخت می شود برای هدف دیگر روز؟”

هنگامی که بچه ها آنها نیاز به پول نقد به واقعا دیدن و درک است. بنابراین من می خواهم به بانک در هر حال حاضر و پس از آن و را از $100-$200 در کوچکتر صورتحساب به طوری که من می تواند جسمی آنها پرداخت کمک هزینه در هر هفته و یا تا. بسیار شبیه به یک حساب جاری من می خواهم به سادگی نوشتن یک تعادل صفر در کمک هزینه ورق و نوشتن پرداخت پول نقد است. نگهداری آنها پول خود را در جایی امن در اتاق خود را. هنگامی که بچه ها بودند و ما می خواهم به جایی بروید در سفر, من می خواهم که چهار پاکت پول است. این اجازه بچه ها برای دیدن چه مقدار از آنها بود و ما می تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از چیزهایی که آنها می خواستند برای خرید هزینه. اگر آنها نمی باید پول خود را با آنها و می خواست به خرید چیزی در یک روز تصادفی آنها می خواهم به من پرداخت نقدی و هنگامی که ما به خانه. در حال حاضر هنگامی که ما در یک سفر من فقط توجه داشته باشید در گوشی من چقدر هر بچه در کمک هزینه در زمان سفر و من تفریق به عنوان ما به آنها نگاه در آن بسیار شبیه به آنها خواهد یک برنامه بانکداری.

به من گفت: من نمی پرداخت برای کارهای. کمک هزینه نیست گره خورده است به هیچ وجه به کارهای و این نیز از بین می برد تهدیدات “اگر شما نمی ‘پر-در — خالی’ من قصد ندارم به شما پرداخت کمک هزینه خود را.” بچه ها همیشه یک کمک هزینه بدون توجه به آنچه. و آنها انتظار می رود برای همیشه انجام کارهای عادی و روزمره زمانی که من بپرسید مهم نیست که به نوبه خود آن است و یا انجام داده است که بیشتر کارهای امروز و یا چگونه dumb این کارهای عادی و روزمره است.

آنها ممکن است مجبور به استفاده از کمک هزینه خود را به پرداخت هزینه برای چیزی است که آنها شکستن (نگاه کنید -$50 برای روشن شدن بعد از پسر من چپ معدن در طبقه 50th زمان و کسی که پا بر روی آن) اما کمک هزینه دریافت نخواهد شد دور گرفته شده است. کمک هزینه بالا می رود و با بالا رفتن سن و پس از انجام مسئولیت های خانوادگی. بچه های بزرگتر ممکن است به تماشای خواهر و برادر و یا درایو آنها را به/از اماکن و یا شام. اما دوباره کمک هزینه و مسئولیت به هر یک از دیگر. شما همچنین می توانید ببینید که یک بار بچه می شود یک کار (دختر من) آنها واقعا نمی لمسی خود کمک هزینه پول و تبدیل شدن آنها به دستگاه های خودپرداز من وقتی که من نیاز به پول نقد. ما در حال حاضر بحث در مورد که در آن است که پول باید در مقابل نشستن در “کمک هزینه بانک” که در آن او را بدست آورده 0% بهره.

ما همچنین نمی خرید هدیه تولد یا هدیه کریسمس; کمک هزینه مرتب کردن بر اساس از محل هدیه. بابا به ارمغان می آورد هر بچه بیش از سن ده هدیه در اطراف $100 علامت; ما سعی در نگه داشتن آن بسیار پایین تر زمانی که آنها کوچک. ما هدیه تولد بود و همیشه خود را در جشن تولد; هنگامی که آنها را متوقف داشتن احزاب (12ish) ما آنها را به خرید یک هدیه کوچک. هنگامی که آنها شروع به درک که نمی توانیم آنها را خرید هدیه و پرسید: چرا ما گفت: ما هم فراموش کمک هزینه و یا هدیه ، بنابراین یا آنها می خواهم نیاز به صبر برای کریسمس یا تولد خود را برای ما به آنها را خرید یک سوئیچ و یا آنها می خواهم نیاز به صرفه جویی در خود را کمک هزینه پول برای یک سوئیچ. بچه ها همه دوست داشتن کنترل است که کمک هزینه آنها را فراهم و ما ادامه خواهد داد.

باهم که باعث می شود کمک هزینه دشوار است “و آنچه را مادر/پدر خرید و چه کمک هزینه خرید؟” از همان آغاز ما گفت که ما پدر و مادر را خرید نیازهای آنها را با استفاده از کمک هزینه خود را برای پول می خواهد. برای مثال من نمی خواهم به خرید تنقلات در دیزنی جهان; آن را به مقدار زیادی گران بدون تنقلات. بنابراین من به ارمغان آورد تنقلات است که ما ممکن است نیاز به. بچه ها می تواند استفاده از کمک هزینه پول برای خرید $12 مخروط بستنی آنها می خواهند و یا آنها می تواند خوردن تنقلات من به ارمغان آورد. (FYI: دو بچه به حال چنین پشیمانی خریدار پس از خرید یک میان وعده است که دو نفر دیگر خوشحال بودند به یادگیری از اشتباهات خود را.)

مثال 2: یک بچه نیاز چکمه های زمستانی; آنها نمی نیاز به Uggs. دختر من که از 12 واقعا می خواستم Uggs. چکمه, من مایل به خرید بودند از 80 $به Uggs او می خواست شد $120. بنابراین او برای پرداخت $40 و من با پرداخت 80 دلار و او Uggs. ما خرید لباس آنها نیاز دارند; آنها به خرید اضافی. ما نمی خرید گاز برای ماشین خود را که با ما تقسیم هزینه; آنها به ما مینیون اگر آنها را به درایو یک خواهر و برادر در جایی و یا اجرای یک ماموریت برای ما. چند بار من و همسرم تصمیم خواهد گرفت که تجربه چیزی است که ما می خواهیم آنها را به انجام و ممکن است ما آنها را به اردوگاه و یا در سفر. این “که اقدام به خرید آنچه” واقعا تنها یک مشکل شده است وقتی که می آید به دختر نوجوان و لباس; هر چیز دیگری که بچه ها می خواستم شده است توضیحی است که آنها نیاز به استفاده از کمک هزینه خود را.

یکی دیگر از باهم عظیم پشیمانی من بیش از تصمیم گیری برای پرداخت آنها را به توده یونجه یا کاه چمن. که باید تو فقط کارهای عادی و روزمره مانند هر دیگر کارهای عادی و روزمره و نه متصل به کمک هزینه. من دنبال مشاوره خود من که یکی.

به عنوان پدر و مادر ما هرگز نیاز به شارژ علاقه و یا اضافه برداشت هزینه. بچه ها واقعا نمی مانند در اختیار داشتن یک تعادل منفی داشته و اغلب اتفاق می افتد. بسیار شبیه به آنها نمی مانند گرفتن نمرات بد آنها ذاتا با انگیزه به ماندن در خارج از قرمز است.

وجود دارد راه های بسیاری برای آموزش کودکان در مورد پول است. برای خانواده ما کمک هزینه به خوبی کار کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>