من تدریس خواهد شد ترکیبی کلاس ” در سال آینده-آن را خسته و حتی فکر می کنم در مورد


teacher-scared-about-going-back-1
مامان ترسناک و izusek/گتی

منطقه من فقط منتشر شد طرح خود را برای سال تحصیلی آینده به پدر و مادر من در حال آمدن به شرایط با آن است. داستان کوتاه پدر و مادر باید انتخاب برای ارسال دانش آموزان خود را و یا اجازه دهید آنها را یاد بگیرند از خانه. اگر آنها در حال یادگیری از آنها می توانید اسکایپ و یادگیری در همگام سازی و یا آنها می توانید به تماشای فیلم ضبط شده درس از معلم خود در زمان خود و ارائه کار است. حضور روزانه و ساعت را صرف یادگیری خواهد شد به سیستم وارد شده. ناهار را در کلاس درس, میز خواهد بود فاصله هیچ میز سپر نصب خواهد شد. هیچ اشاره ای چگونه فوق العاده زنگ تفریح و یا اخراج خواهد کار –امید من این است که آنها در حال انتظار برای بررسی به عقب آمده و در حال برنامه ریزی در گرفتن بازخورد از معلمان قبل از اقدام.یک

من به همین دلیل آن را در حال انجام این راه–ما در مواجهه با یک غیر ممکن است تصمیم گیری است. وجود دارد هیچ تاریخی سابقه برای رسیدگی به این وضعیت و یا ارائه راهنمایی. هر کس نظر در مورد آنچه باید انجام شود و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد کسی در حال رفتن به ناراضی.

اگر ما رفت و تمام دیجیتال دانش آموزان در معرض خطر قرار می گیرند و حتی بیشتر ، با بودجه قطع ما می خواهم هیچ پول برای خرید دستگاه های جدید و یا خرید به اندازه کافی نقاط داغ برای خانواده ها بدون نیاز به اینترنت–و بسیاری از خانواده های ما آن را ندارید. دانش آموزان جوان که نیاز به کمک بیشتر با آموزش دیجیتال که نیاز به تکیه بر پدر و مادر که ممکن است کار از خانه خود و یا در حال کارگران ضروری است که نمی توان برای کمک به کودکان خود را یاد بگیرند.

اگر ما رفت و همه در فرد وجود دارد را نمی توان در فضا به فاصله اجتماعی در کلاس درس. این امر می تواند خطر سلامت برای دانش آموزان و معلمان که در خطر از اعضای خانواده و یا در معرض خطر خود را. من فکر می کنم از همکاران من که تدریس کلاس های جوان است. چگونه می توانم به شما در حفظ و یک Pre-K کلاس بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر هنگامی که آن را واقعی پتری دیش در طول یک سال به طور منظم? چگونه می توانم شما اجرا اجتماعی فاصله و یا انتقال چقدر مهم است برای انجام این کار زمانی که شما بچه ها که پدر و مادر باور نمی کند و با پوشیدن ماسک و هنوز هم فکر می کنم این ویروس جعل?

A teacher walks into a classroom on one of the last days for teachers to collect their belongings left behind before schools were shut down
یک معلم پیاده روی به یک کلاس درس در یکی از آخرین روز برای معلمان به جمع آوری وسایل خود را پشت سر گذاشت قبل از مدارس تعطیل شدند. مایکل Loccisano/گتی

سپس شما باید ترکیبی. پدر و مادر را انتخاب کنید اما معلمان باید به حمل وزن هر دو دیجیتال و فرد در سال تحصیلی. آن را یک انتخاب ایده آل توسط یک شات طولانی و آن را خسته کننده را به فکر می کنم در مورد چگونه برای مدیریت هر دو. معلمان نیاز به پیگیری از ورود در ساعت–دانش آموزان خواهد بود و نیاز به خواب بیدار می شوید و ورود به سیستم در یک زمان خاص و یا آیا ما در چه مدت آنها صرف تکالیف? وجود دارد حتی یک راه برای انجام این کار ؟ معلمان نیاز به از پیش ضبط درس برای دانش آموزان نیست Skyping در چه زمانی ؟ و برای کسانی که دانشجو Skyping در چگونه ما حساب برای تاخیر و یا اتصال ضعیف? ما چگونه کراوات که به ما درس مدیریت ؟ چگونه ما آدرس سایبری و مسئولیت های آنلاین? چه چیزی ما را برای دانش آموزان دریافت خواهید کرد که سرعت خدمات اما در حال اتصال دیجیتالی?

حالا که ناهار را در کلاس درس هنگامی که من می تواند یک حمام استراحت ؟ چگونه برنامه ریزی دوره شود ؟ وجود دارد هیچ پاسخ به این سوالات است. مغز من در حال چرخش است و من در اضطراب است که کوهنوردی فقط تلاش برای تصور کنید که چگونه همه این حرکت تکه های پازل را با هم می آیند برای ایجاد یک مدرسه جامع سال است. حتی پس از آن وجود دارد سوال در مورد پیامدهای این بیماری همه گیر بیشتر در پایین خط. آیا تست های استاندارد در این سال ؟ این به چه معنی برای مدارس که نیاز به دخالت دولت اگر هیچ آزمایش مورد نیاز است ؟

من شروع به در صلح با من منطقه ترکیبی تصمیم گیری به عنوان من سعی می کنم برای قرار دادن مغز من در اطراف چه آن را مانند نگاه به صورت من. من شروع به برنامه ریزی به عنوان بهترین من می توانید شکل و خارج چگونه برای مدیریت. آن را برای رفتن به دشوار است. ما نیاز به مقدار زیادی از درک و حمایت که ما همیشه نمی توانید. ما خواسته می شود به سقوط ابدی شمشیر “این بهترین برای کودکان و نوجوانان” در حالی که مسئولیت بیشتر به ما داده شده. این یک پیش فرض وضعیت ایده آل ، همه ما در حال رفتن به پرتاب شود این عامل در حالت زنده ماندن.

اگر من می دانم هر چیزی من می دانم که ما تنظیم به این سال را “طبیعی” می شود و برای هر یک از دیگر همانطور که ما حرکت ناشناخته است. در یک دنیای ایده آل, همه چیز متفاوت خواهد بود. ما بودجه نمی توان برش در یک بحران جهانی ما می شود با توجه به منابع مورد نیاز ما زمانی که ما خواسته برای آنها حرفه ما خواهد بود محترم صدای ما خواهد بود در نظر گرفته شود. من آرزو می کنم ما در زندگی این جهان.

در حال حاضر ما می توانیم فقط امیدوارم که به شکل یکی از ما باید به نیازهای ما به عنوان بهترین ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>