من خواهد شد ارسال به بچه من به روز کمپ در تابستان امسال و این است که چرا


kids-day-camp-yes-1
توماس Barwick/گتی

در اوایل روز از قرنطینه آن روز هنگامی که ایده COVID-19 کشیدن را در تابستان به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور یکی از دوستانم بود که دستکاری یک کودک نو پا و نوزاد, ارسال شده در Instagram در مورد پدر و مادر بدون ایجاد کرد. پست با بیان این ایده که پدر و مادر نیست به معنای پدر و مادر بدون ایجاد کرد بدون یک دوست یا عضو خانواده در دید. این خواست پدر و مادر به نگه دارید چرا که این روستا منتظر بود…فقط در طرف دیگر.

پست زدم نفس از من. آن را به کلمات قرار داده احساس من تا به حال حتی تا به حال روحی و روانی پهنای باند به صدا را به. به عنوان یک پدر و مادر که می خواهم تحت مستند با دو بچه برای حدود یک ماه در حال حاضر من تا به حال یک روانی, جسمی یا عاطفی در شکستن بیش از حد بسیاری از سال. من در انجام وظیفه از لحظه ای که بچه های من در چشم های باز برای لحظه ای آنها را بسته بودند. من خسته و ضعف و نه به کودکان و نوجوانان بهترین نسخه از من چون که نسخه به خاک سپرده شد زیر وزن کار از خانه و تحصیل در خانه و پدر و مادر 24/7 بدون یک شریک برای تگ من حتی برای چند دقیقه.

من با خواندن این پست و گریه کرد. من در یک نقطه شکستن—خسته از بودن “مادر” و بدون استراحت خسته از احساس گناه است که من نمی تواند “مادر” و بدون استراحت خسته از احساس گناه است که من گناه صورت گرفت تا فضای زیادی را در افکار من.

اما من به خودم گفتم که من می تواند نگه دارید تا به ما رسیده است که طرف دیگر–وقتی که من می خواهم که حمایت از کودکان و نوجوانان معلمان و دوستان برای کمک به کاهش برخی از وزن من حمل. با خودم می گفتم من می تواند انجام دهد سخت چیزهایی وجود دارد و یک نور در انتهای این تونل است.

Group of young kids walking on trail in forest
توماس Barwick/گتی

خوب, آن را مانند به نظر می رسد شاید من اشتباه بود. یا کمی بیش از حد امیدوار. وجود خواهد داشت یک نور در انتهای این تونل اما ما نه به عنوان نزدیک که من فکر کردم ما می شود (قطعا هیچ جا در نزدیکی جایی که نیوزیلند است). برای ایالات متحده وجود دارد نمی توان یک نور در انتهای این تونل یک طرف دیگر در حالی که برای. ما در حال رفتن به در یک COVID-19 جهان در حالی که برای.

که بدان معنی است که من در مواجهه با بسیاری از بسیاری از ماه های پدر و مادر—و وزن در حال حاضر تقریبا غیر قابل تحمل. و به این معنی بچه ها من در حال گرفتن کمتر از بهترین نسخه از من. و به عنوان روز بلند داغ تابستان رول در, به عنوان من فکر می کنم در مورد چگونه من قصد دارم برای گرفتن کار انجام می شود و همچنین نقش مشاور اردوگاه به آنها را دریافت کردن صفحه نمایش خود را و فعال خارج از منزل, من در حال حاضر احساس می کنید شکست خورده است. من نمی توانم. من به سادگی نمی تواند.

زمانی که فرماندار از دولت اعلام کرد که اردوگاه را باز اولین غریزه بود به تنفس آه امداد. در نهایت به چیزی است که به سهولت برخی از ساختمان های فشار. یک لحظه بعد وحشت. اردوگاه باز شد — نه به این دلیل که ویروس از بین رفته اند و یا به دلیل خطر حال زوال یافت — اما از آنجا که ما می خواهم به برخی از سطحی معیار. بله موارد در منطقه بود را با فراز و نشیب از اوج اعداد در مارس اما اعداد نیست صفر است.

جایی بین امداد و وحشت است یک مکان ناراحت کننده باشد به خصوص وقتی که می آید به فرزندان خود را. مزایای اردوگاه آشکار شد: لذت و آزادی اجتماعی و طعم طبیعی برای بچه های من; های بسیار و نیاز به تنظیم مجدد برای من به طوری که من می تواند آنها را به نسخه بهتر از من وقتی که آنها به خانه آمد. خطرات ساده به درک: COVID-19 جدی است و ترسناک و در زمان بی رحم است.

اما این خطر می تواند و خواهد بود کاهش در اردوگاه. بچه ها خواهد بود در خارج از منزل و آن را امن تر از داخل خانه. گروه های کوچک خواهد بود و فاصله اجتماعی نگهداری می شود تا آنجا که ممکن است. آنها را تشویق به شستشو و پاکسازی دست خود را در طول روز. هنگامی که آنها به خانه می آیند در پایان روز آنها در حال آمدن به خانه هر کسی در معرض خطر وجود دارد و تنها من. (که در حقیقت من هرگز قبل از استفاده به عنوان یک دلیل برای راحت تر نفس کشیدن و این واقعیت است که من در حال حاضر صحبت می کند چگونه عجیب و غریب زندگی ما تبدیل شده اند در یک پست COVID-19 جهان است.)

a boy looking in binoculars outdoors
کارول Yepes/گتی

انتخاب ساده تر خواهد بود اگر من می دانستم که یک تاخیر بود در آینده در یکی دیگر از سه ماه. یا شش. اگر من می دانستم که مدرسه را بازگشت به حالت عادی در ماه ژانویه است. من می توانم نگه داشتن امید به خودم یادآوری کردم سخت چیزهایی که قبل از من می تواند انجام این کار بیش از حد. اما حقیقت این است که ما نمی دانیم که چگونه این ویروس در اینجا خواهد بود. در پاییز مدارس ممکن است دوباره باز کنید و یا آنها ممکن است تعطیل به عنوان موج دوم ویروس مورد ایالات متحده است. ما فقط نمی دانم.

در برخی از راه فرستادن آنها به اردوگاه روز در تابستان امسال زمانی که موارد پایین احساس می کند مانند برنامه ریزی برای بدترین. چون حداقل ما همه باید این شکستن به کمی “عادی” در میان یک بیماری همه گیر در صورت نیاز به مستند مطرح می شود دوباره.

در نهایت انتخاب من پایین می آید به این, به دنبال در قلب من قصد. اگر قصد من این است که به سادگی خودخواه—به خودم بسیار مورد نیاز شکستن و سپس من می توانم ارسال آنها را به اردوگاه. من parented آنها را از طریق پدر خود را سرطان مغز تشخیص و درمان و مرگ من می توانم پدر و مادر آنها را از طریق یک بیماری همه گیر توسط خودم برای آن طول می کشد.

وقتی که من از خودم پرسیدم که سوال من می دانستم که من پاسخ دهد. بچه ها من در حال رفتن به اردوگاه. نه چون من نیاز به یک استراحت اما از آنجا که زمان در خارج با خیال راحت در حال اجرا در اطراف با دوستان خود بهتر است از ساعت چسب را به روی صفحه نمایش در حالی که کار من در یک جدول در کنار آنها به دلیل خطر احساس می کند به اندازه کافی کاهش نسبت به منافع و من می توانم نگه داشتن در حال اجرا در دود یک استراحت را به من بهتر مادر—آنها می خواهم نسخه ای از من که از دست داده بود روز گریه کردم که بیش Instagram ارسال و از آنجا که من انجام بهترین من با آنچه که من می دانم در حال حاضر و این همه من می تواند انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im