من یک ‘بد’ کوک — من یک فقیر


not-a-Bad-Cook-A-Poor-One-1
مت سیمور/Unsplash

من همیشه “که” کسی که رول تا کباب با من بدنام فروشگاه خریداری گیاهی و میوه در سینی. اگر من احساس واقعا تصور من حتی ممکن است انتخاب کنید تا برخی از Kroger-نام تجاری قند کوکی ها قرار داده و آنها را به خود من Rubbermaid ظرف مانند شیاد من هستم و یک روز آن را. من حدس می زنم شما می توانید می گویند که من هرگز به رخ کشیدن از من پخت و پز و یا پخت مهارت زیرا کاملا رک و پوست کنده من شده است منجر به این باور که من آن را فقط در مورد به اندازه تخصص آشپزی است که از یک میمون مست.

این است که من هنوز به پخت و پز یک شانس واقعی نیست (بسیاری از سوخته و نپخته casseroles خانواده من braved راه خود را از طریق اثبات است). این درست است که تا به تازگی, من خانواده فاقد زمان و پول مورد نیاز برای طبخ به راحتی.

ما زندگی در یک “fixer upper” (من آرام راه گفت: یک کمپرسی) برای سال با این امید که ما می تواند عوض آن را به فروش در نزدیکی-ish آینده. وقتی من و همسرم برای اولین بار در نقل مکان کرد ما خرید اجاق گاز و یخچال و فریزر دست دوم از همسایگان ما برای $50 در ترکیب صورتی که به شما می گوید چیزی در مورد وضعیت مالی ما. و wآنکه من هرگز قضاوت یک فرد از چیزی که مادی خود را به عنوان صفحه اصلی امور مالی و یا حتی کیفیت وعده های غذایی خود را شخصا من پخت و پز و ناکارآمد آشپزخانه به سرعت تبدیل به یک منبع واقعی از شرم آور برای من است.

آشپزخانه ما آنقدر کهنه بود که مهم نیست که چگونه بسیاری از ساعت ما صرف تمیز کردن آن, آن را هنوز هم نگاه کثیف. صفحات می خرد به طور منظم از آنجا که ما نمی باید از این فضا برای همه چیز و برش پیاز به معنای نشستن بر روی زمین با افزایش سطح صاف و یک هیئت مدیره برش. آه و لطفا حتی نمی گرفتن من شروع شده است در جهنم که دست شستن ظروف برای یک خانواده شش هر روز.

به تازگی هر چند همه چیز شروع به نگاه کردن برای خانواده ما است. ما پرداخت برخی از بدهی های, افزایش درآمد ما یک بیت رویای بازسازی آشپزخانه ما در نهایت تبدیل به یک واقعیت است.

در طول این فصل من چیزی یاد گرفته. پس از صرف بسیاری از زمان من باور بود که من بد طبخ بدون امید هرگز آن را به من رخ داده است که شاید من نبود “بد” — شاید من فقط فقیر و فاقد آنچه که من مورد نیاز است.

این رفتن نیست به می گویند که مردم فقیر=بد غذایی… نه در همه. اما برای من به عنوان کسی که ندارد آنچه لازم بود به طبخ در آشپزخانه بودجه برای من وجود دارد یا تجربه ساخته شده از یک عمر در حال رشد با یک پخت و پز, خانواده, در نتیجه من خانواده شکنندگی مالی اجازه نداد من ابزار مورد نیاز برای یادگیری بیشتر از هر چیزی.

من قادر به پرداخت هزینه ادویه جات ترشی جات مورد نیاز برای اضافه کردن عطر و طعم فوق العاده و کمی از “zing” به ظروف. من نمی باید خوب-کیفیت گوشت. من یک ماشین ظرفشویی و یا لازم است صفحات گلدان و تابه ها نیاز به طبخ برای خانواده بزرگ است. فر بود ناقص شربت خانه و کابینت قفسه های در حال سقوط از هم جدا و همه از این پخت و پز برای هر کسی که احساس کامل و عدم امکان.

من و همسرم نیست “ثروتمند” توسط هر کشش از تخیل در این نقطه است. در واقع تقریبا همه از ما پول اضافی جریان کارگردانی شده است به بازسازی خانه ما. ما هنوز بودجه سخت امکان استفاده از بخش ترخیص و ما لحظات که در آن ما استرس بیش از پول است. من صرفه جویی در من زمین برای شبکه غذایی تا تاریخ بعد — اما در حال حاضر ما در نهایت قادر به رفع آشپزخانه ما در راه است که اجازه می دهد تا به صورت صاف و بدون استرس پخت و پز.

برای بسیاری از ما غذا آسایش و راحتی است. این که آیا آن تعطیلات, تولد, و یا حتی فقط گرم’ یکشنبه صبحانه همه ما حداقل یک حافظه چگونه یک وعده غذایی خانه پخته شده ساخته شده با عشق ساخته شده و ما احساس گرم و فازی. برای مدت طولانی من می خواستم به عشق خانواده من در این راه است. و در حال حاضر که من قادر به یادگیری چگونه به انجام این کار, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه بسیاری از خانواده های دیگر هستند که در آن نشسته بود من یک بار در آشپزخانه کف برش پیاز با اراده به انجام فقط در مورد هر چیزی به سادگی کوک به راحتی و “به طور معمول” برای خانواده خود را.

ناتوانی در به کار “سخت تر” برای تغییر مورد نظر نیست مشکل با افراد فقیر — مردم فقیر کار سخت برای چیزهایی که آنها باید. لطفا به من اعتماد کاهش درآمد خانواده ها چیزی جز تنبل. مشکل این است که این یک مبارزه برای به دست آوردن چیزهایی که ما لازم نیست اما نیاز و تمایل هنگامی که ما دائما در حال تلاش برای گرفتن از هفته گذشته است.

زندگی چک چک باعث می شود آن را دشوار است برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی و خرید بیش از چند روز ارزش غذایی است. به این دلیل آن را می سازد یک انقباض غیر ارادی ماهیچه به فکر می کنم که شما را باد صرف پول بیشتر در چیزهایی مانند گاز و حمل و نقل و مواد غذایی از یک مقدار پایین تر فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید همه چیز شما نیاز به در یک بار.

چه بسیاری موفق به تحقق بخشیدن به حلقه درست: بیشتر از آن هزینه پول به فقیر می شود.

مطمئن شوید که آن را می شود بیشتر هزینه پسند در دراز مدت برای خانواده های خود را برای خرید مواد غذایی به صورت فله اما این غیر واقعی است که بسیاری از والدین نمی تواند جلو خود را بیش از یک مالی قوز.

تغذیه خانواده می تواند تبدیل به یک روز به روز فشار یکی که حتی نمی خواهد اجازه می دهد شما را به نگاه به سمت فردا از آنجا که کودکان گرسنه و غیر ممکن است به کار در حال حاضر. از بودن فقیر و پخت و پز برای خانواده خود را می تواند به شما احساس شکست قبل از اینکه شما حتی آغاز شده است.

اما وجود نور در انتهای تونل. فراتر از دیدن اگر خانواده شما واجد شرایط برای کمک های دولت و کلیساها و موسسات خیریه Craigslist, مبلمان, بانک ها و سازمان هایی مانند Freecycleیک گروه آنلاین که اجازه می دهد تا اعضای جوامع برای ارتباط با کسانی که در نیاز هستند منابع خوبی در دسترس برای یک کمی کمک اضافی و وسایل پخت و پز روزمره نیاز دارد.

ناامنی غذایی واقعی است و آن را لطمه می زند. داشتن یک ناکارآمد آشپزخانه واقعی است و آن را لطمه می زند. دانستن اینکه شما را صرف بیشتر پول در دراز مدت فقط تا بچه های خود را می توانید غذا خوردن امروز یک مبارزه واقعی و آن هم لطمه می زند — پدر و مادر باید به اندازه کافی در ذهن خود بدون نگرانی در مورد چگونه امشب وعده غذایی است برای رفتن.

همه ما حرکت رو به جلو در ما خود را به سرعت و با یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط. اما مهم نیست که ما وضعیت مالی در پایان روز, ما همه مستحق گرم خانه غذا پخته شده ساخته شده با عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de