من در زمان COVID-19 آزمایش پادتن و در اینجا آنچه در آن بود


antibody-test-coronavirus-1
مارتین لوپز/Pexels

در سراسر جهان میلیون ها نفر از مردم استفاده از “دکتر گوگل” برای بررسی سلامت خود علائم آنلاین در هر روز است. بنابراین واقعا جای تعجب است که در وسط یک بیماری همه گیر تعداد جستجوهای سازگار با علائم COVID-19 خواهد موشک وار رفتن. برای محققان این اطلاعات ثابت شده است یک ابزار سودمند هنگامی که ردیابی در حال ظهور علائم در میان COVID-19 بيمار.

در حال حاضر به لطف افزایش تعداد آنتی بادی آزمون تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در دسترس برخی از همان کسانی که یک بار با تکیه بر گوگل برای ارزیابی شدت علائم خود را یک فرصت برای پیدا کردن اینکه آیا آنها با این ویروس آلوده. یا بیشتر به طور خاص, whether آنها ممکن است آلوده شده اند با COVID-19 یک زن و شوهر از ماه قبل.

این فقط اتفاق می افتد, من یکی از مردم است.

در اواخر فوریه سال من بدحال من تا کنون بوده است در کل زندگی است. من زود به رختخواب رفت در یک شنبه شب و از خواب بیدار شدم حدود پنج ساعت بعد با بدن درد و سرما و لرز و گلو درد یک چشم راست که قرمز و متورم بسته و سرفه ارسال مستقیم از جهنم است.

من شوهر نمی تواند ماندن خانه از محل کار صبح روز بعد پس از من تا به حال به سختی آن را با دو پیش دبستانی و دو کودکان نوپا تا بعد که بعد از ظهر. من به یاد داشته باشید راه رفتن تا پله ها را انتخاب کنید تا من دو ساله دوقلو پس از خواب کمی نیاز به در واقع نشستن برای استراحت قبل از من بود و حتی در نیمه راه به طبقه دوم. در آن شب من متوسط بود تا 104 درجه است. نبود هوشمند, من می دانم, اما من گرفته اند باید حداقل ده حمام آن شب با آب در آن داغترین تنظیم شدت در تلاش برای گرم بماند.

I Took The COVID-19 Antibody Test, And This Is What It Was Like
واسیلی MAXIMOV/گتی

زمانی که من بهتر از روز بعد من رفتم به محلی پیاده روی در درمانگاه و متوجه شدم که سطح اکسیژن در پایین 90s. با وجود اینکه عرق به جای سرد مانند شب قبل من تب شد و هنوز هم در 102. در نهایت من داده شد تنفس درمان مبتلا به آنفلوآنزا b و با چهار نسخه در دست من فرستاده شده بود در راه من.

حتی با meds من نبود بهتر به عنوان به سرعت به عنوان انتظار می رود. و هر چند که من خودم آن را احتمالا فقط یک مورد بد از آنفولانزا و تنها یک مورد بد از آنفولانزا یکی دیگر از بخشی از من تعجب اگر وجود دارد چیزی دیگری که بیش از حد به خصوص به عنوان coronavirus موارد در دولت من بزرگ شد.

من نمی خواهم به یکی از “کسانی” که اصرار داشت من نیاز به آزمایش می شود برای یک ویروس مرگبار هنگامی که وجود دارد هیچ دیگر موارد در شهرستان و من می خواهم در حال حاضر آزمایش مثبت برای چیز دیگری … به خصوص زمانی که تعداد زیادی از تست های موجود در منطقه آنقدر باریک است. هنوز هم از من پرسید که آیا من یکی از بی شماری مستند نشده COVID-19 مورد در امریکا است.

سپس چند هفته پیش یک دوست مشترک که پزشک او با این نسخهها کار برای انجام شد COVID-19 آنتی بادی آزمایش در این نزدیکی هست که می تواند اندازه گیری وجود پروتئینهای خاص (آنتی بادی) در خون یافت می شود در پاسخ به گذشته coronavirus عفونت است.

در من شک و تردید بود. حتی اگر تست آنتی بادی می تواند به خصوص مفید برای اندازه گیری رشد و مصونیت از ویروس در میان جمعیت, من می دانستم که این آنتی بادی اختصاصی آزمون COVID-19 هنوز تحت گمانه زنی ها با توجه به چند عدم قطعیت.

برای یک وجود دارد نسخه های متعدد از تستهای آزمایشگاهی همه آنها متفاوت از نظر دقت و صحت. از آنجا که این رمان (به معنی جدید) coronavirus فشار از شش دیگر coronaviruses در حال حاضر کشف, با چهار نفر از این ویروس ها باعث به طور گسترده ای شناخته شده سرماخوردگی برخی از این آنتی بادی آزمایش می تواند انتخاب کنید تا در coronavirus آنتی بادی است که متفاوت از COVID-19 عفونت است.

با توجه به جدول زمانی از وقتی که من بیمار بود من که شانس بعید بود که من تست مثبت برای COVID-19 آنتی بادی است. هنوز هم من کنجکاو به اندازه کافی برای انجام تحقیقات من در آزمون اختصاصی این دفتر پزشکان ارائه شد و در نهایت ساخته شده به پزشک مراجعه کنید.

I Took The COVID-19 Antibody Test, And This Is What It Was Like
Polina Tankilevitch/Pexels

زمانی که من وارد دفتر (با یک ماسک البته) من دستور به رفتن به پشت در ورودی که در آن من خواهد بود اجازه دهید به یک اتاق سربسته بر زنگ زنگ. به من تسکین وجود ندارد هر گونه بیماران دیگر در منطقه که در آن من بود دیده می شود. من نشسته در صندلی آزمون بود که تازه تمیز و نورد تا آستین من برای آنچه که من فکر کردم می تواند یک خون قرعه کشی تنها گفته می شود که آن را صرفا یک انگشت-خراش نوع مصیبت به جای (نمره!).

این آنتی بادی آزمون صورتی و نگاه دقیقا مانند که از یک دلار در فروشگاه تست حاملگی. انتظار نداشتم من نتایج آن روز اما من تعجب به پرستار گفت که من می خواهم که آنها را در عرض ده دقیقه به هر حال.

به عنوان دستور من منتظر در وسیله نقلیه برای یک پرستار و اخبار به من بگویید: من COVID-19 آنتی بادی آزمایش منفی بود. از عادت گمان می کنم پاسخ من بود, “اوه, خوب!” که او پاسخ داد: “یا بد بسته به اینکه چگونه شما را در آن نگاه کنید.”

او شوخی بود کمی تیره اما او کاملا حق با شماست. ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد COVID-19 یا آن آنتی بادی واکنش به راه “راست” به هر دو منفی یا مثبت آنتی بادی آزمون. چرا که در همه واقعیت ما نمی دانیم که چه این نتایج در هر دو صورت معنی برای ما فقط رتبهدهی نشده است.

“افرادی که از بهبود عفونت باید آنتی بادی ها به ویروس. با این حال برخی از این افراد دارای سطوح بسیار پایین از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نشان می دهد که ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی” سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: در یک نسخه.

هر دو منفی کاذب و مثبت کاذب نتایج نگران کننده است و انتظار می رود به یک رشته خاص اما کارشناسان ترس از امنیت کاذب مثبت کاذب (یا حتی دقیق نتیجه مثبت که برای ماده) می تواند بیش از هر چیز.

در حالی که آنتی بادی از دیگر ویروس ها می تواند به ارائه ایمنی به عنوان در حال حاضر وجود دارد هیچ مطالعات تایید اینکه آیا حضور COVID-19 آنتی بادی immunizes یک فرد از بیشتر عفونت و معلوم نیست چه مدت فرد خواهد شد که این آنتی بادی یا نه. برای کسی که تست مثبت برای این آنتی بادی ترس است که آنها را تبدیل به بیشتر سهل انگاری در اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته به سرعت گسترش باور آنها سیستم ایمنی هستند. زمانی که در واقع تحقیقات نشان داده است که هیچ مدرکی برای حمایت از این که به عنوان درست است.

“در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی'” با توجه به این که.

با وجود نتایج یک آزمایش پادتن این است که هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک هنگام ضروری در حال اجرا errands و مطلع است. نه فقط برای خودمان بلکه برای هر کس دیگری ما را در تماس با آمد بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de