من فکر کردم من فقط ” مامان خسته,’ اما آن را در واقع لوپوس


mom-tired-actually-lupus
راشل Garlinghouse/Instagram

اولین بار رفتم دکتر برای من خستگی من در اوایل سی سالگی. من یک مادر و سه فرزند در سنین چهار و تحت. من به او گفت من تا به حال خستگی که من نمی توانستم لرزش و او پاسخ فوری بود که البته من خسته بود. مامان و خستگی که در نتیجه آنچه که ما به شوخی بود “مامان مغز” رایج بود. او زد اولیه در آزمایشگاه و در بر داشت که تنها مسئله این بود که من ویتامین D3 شد کمی پایین است. راه حل بود برای شروع مکمل و آن را می تواند چند ماه به دیدن یک افزایش در انرژی.

من خستگی زوال یافت و جریان را برای سال. من معمولا توجه داشته باشید از آن. بین کار بردن چهار فرزند و زندگی با یک بیماری مزمن و خودایمنی بودن خسته است من هنجار شده است. زمانی که من در مورد آن فکر, همه مادر دوستان خسته هستند. به نظر می رسد که ولع مصرف روزانه چرت می آید با این کار. با خودم می گفتم من نیاز به قبل از رفتن به رختخواب به جای Netflix-binging پس از قرار دادن بچه ها به رختخواب. من sipped قهوه در طول روز و من حفظ من D3. بعد از دیدن دکتر دو بار برای خستگی و داشتن آزمایشگاه انجام می شود من فرستاده شد به روماتولوژی جایی که من بالاخره جواب من. من خستگی نبود طبیعی است. من لوپوس.

مشاهده این پست در Instagram

اعلام 📣 پس مارس, من تا به حال علائم عجیب و غریب. خستگی. سفتی و درد. من با اشاره به روماتولوژی. در آن طول می کشد یک longgggg زمان را به یک قرار ملاقات. من در حال حاضر به عنوان چیزی که به طور خاص (دختر خود را همیشه مانند یک پازل) بنابراین بیشتر آزمایشگاه اشعه ایکس و دستور داده شد. 🩸 من نتایج روز بعد— و البته در زمان یک عکس به مناسبت. من “خفیف” لوپوس. البته من پزشکی اضطراب می رود بالا هشدار — بلافاصله. 🚨 اما پس از برخی از تماس ها و تحقیقات من فوق العاده امیدوار. من بهترین پزشکان دیگر من labs خیلی ناجور زرق و برق دار و بدن التهاب فوق العاده duper کم است. ما شوخی چگونه “ویژه” هستم. منظور من بیا. #type1diabetes به علاوه #breastcancersurvivor و در حال حاضر #لوپوس؟! است وجود دارد یک جایزه برای این کار ؟ 🥇 خبر بد: من در حال حاضر در “ور” و احساس ناامید و افتضاح و بدیهی است که whiny 😫 در نتیجه #2020 واقعی است بدترین اما من “توجه به گرم” (اگر شما می دانید آنچه که نشان می دهد این است که از رها کردن یک نظر) برای پشتیبانی از سیستم من ایمان و تابستان (چون مدرسه + covid بود آشغال آتش). ☀️ به طوری که می خواهد به چت #لوپوس با من ؟ من با نام تجاری جدید به این! نمی DM من هر گونه حرکت و یا مکمل یا EOs mmmkkk? من نیاز واقعی بحث فروش زمین است. من خوب با گزینه های من. 👇🏼👇🏽👇🏾👇🏿 . #lupusawareness #lupuswarrior #type1diabeteslookslikeme #breastcancerawareness #strongwomen #whitesugarbrownsugar #summer2020 #autoimmunedisease #type1warrior #type1diabetes #breastcancer #sundayvibes #sundayfunday #sundaybumday #chronicillness #invisibleillness

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

این درست است که بسیاری از مادران ما تقریبا همیشه خسته است. که نمی تواند با استفاده از چرت زدن خوب یا انفرادی vaca? پس از همه, ما هرگز به سمت چپ به تنهایی. بچه های ما نیاز به تنقلات تغییرات پوشک کمک برای مشق شب و یک داور برای خواهر و برادر استدلال. ما سعی کنید به تعادل بسیاری از وظایف و نقش ها و نیست شگفت زده کرد زمانی که ما سقوط به رختخواب هر شب و آمار ما دکمه چرت زدن در صبح است. من ارسال شما را به وحشت. اگر شما خسته هستید به این معنا نیست که شما باید لوپوس.

خسته بودن نیست من فقط لوپوس علائم هر چند من علائم اضافی تنها ضربه سخت در طول چند ماه گذشته. من در تجربه برخی از عجیب و غریب و درد و به خصوص در انگشتان دست و پا. من هم از خواب بیدار و پس از یک وقفه هشت ساعت خواب و احساس سفت و سنگین است. آن را یک ساعت خوب بودن و حرکت برای من برای شروع واقعا از خواب بیدار. من احساس خوبی پس از کار کردن اما پیشبینی رشد خسته چند ساعت بعد. با چهار بچه ها من نمی توانستم فقط یک بی سر و صدا ظهر چرت زدن. من فقط تحت فشار قرار دادند از طریق در حالی که در انتظار سه ماه برای من روماتولوژی قرار ملاقات.

در ضمن من تحقیق در مورد ویتامین کمبود سندرم پای بی قرار اختلالات تيروئيد و آرتریت روماتوئید. من که بیمار است که صرف زمان بیش از حد به دنبال ممکن است بیماری های پزشکی آنلاین و تلاش برای خود تشخیص. نکته ها: این همیشه یک ایده خوب است. لوپوس بود در میان بسیاری از جستجوهای فکر من به سرعت آن را رد کرد چون من نیست که اکثریت قریب به اتفاق نشانه های معمول. من نمی باید لوپوس “پروانه تاول” به عنوان مثال. من چند آزمایش مانند پرش قهوه برای چند روز برای دیدن اگر آن ساخته شده تفاوت. شاید من بیش از متکی کافئین? من به رختخواب رفت آن ساخته شده تفاوت.

من چیز درست است. من به ارمغان آورد علائم به پزشک توجه, چند بار. در واقع این دومین بار دکتر به من گفت که اگر علائم همچنان ادامه داشت او را از مراجعه من به روماتولوژی. بعدا فهمیدم که لوپوس می تواند به “شعله” برای یک زمان و سپس اثرات فیزیکی محو در حالی که برای. من هم فکر می کردم که رفتن به یک متخصص روماتولوژی به نظر می رسید نسبتا شدید به صورت تصادفی مبارزات و وزش خستگی. متخصص ملاقات گران هستند بیش از حد. چرا رفتن را از طریق تمام است که برای دکتر به پوزخند و به من بگویید چه کنم شنوایی نگه داشته بود که من به سادگی مامان-خسته شده اید ؟

من بسیار سپاسگزار است که من در نهایت رفت و به روماتولوژی. من تشخیص داده نشده در انتصاب اما من به گوش توسط یک همدلانه هیچ و بی معنی آگاه پزشک پرستار. او دستور داد بیشتر آزمایشگاه و دست x-rays (برای رد کردن آرتریت روماتوئید). من تا به حال آزمایشگاه قرعه کشی روز بعد اضطراب برای دریافت نتایج. روز بعد از آن, NP به نام من. شماره من بد نیست و در همه, اما آنها نشان می دهد که من لوپوس.

من سعی کردم به مقاومت در برابر تحقیق جدید من و بیماری و ترس از رفتن به یک افسرده سوراخ خرگوش از اطلاعات است. اما من معتقدم که دانش می تواند قدرت. من نمی دانم که خیلی در مورد لوپوس در همه به جز دو نفر از دوستان من آن را به حال. CDC تعریف لوپوس به عنوان “مزمن (مادام العمر) بیماری خود ایمنی است که می تواند آسیب به هر قسمت از بدن است. با بیماری های خود ایمنی بدن سیستم ایمنی (دفاعی) سیستم نمی تواند بگوید تفاوت بین ویروس ها, باکتری ها و سایر میکروب ها و بدن های سالم و سلول های بافت یا اندام. به دلیل این که سیستم ایمنی بدن حمله و از بین می برد و این سلول های سالم و بافت یا اندام” است. اوه. پس این صدا نیست, امیدوار, اما من نمی خواهم برای متوقف کردن وجود دارد.

یک از دوستان من است به طور داوطلبانه برای لوپوس بنیاد برای سال, بنابراین من بیشتر حفر. من یاد گرفتم که طول می کشد تا شش سال در دمای مبتلا به لوپوس و 90 درصد از کسانی که مبتلا هستند و بسیاری از آنان در سنین باروری. این بیماری رخ می دهد دو تا سه برابر بیشتر در زنان از رنگ از سفید زنان است. ما یک طیف و شدت علائم است که می آیند و می روند, ساخت لوپوس دشوار است برای تشخیص. این بنیاد اشاره کرد که بسیاری از آنها برای دیدن چهار تا پزشکان قبل از اینکه با دقت تشخیص داده شد.

لوپوس روی حیله و تزویر است برای تشخیص از آنجا که علائم آن با هم تداخل دارند با بسیاری از شرایط دیگر. کلینیک مایو گزارش می دهد که شایع ترین علائم لوپوس عبارتند از: خستگی مشترک رنگ پوست مسائلی که بدتر در نور خورشید تنگی نفس و تب و درد قفسه سینه, تنگی نفس و سردرد و از دست دادن حافظه و سردرگمی و چشم خشک. تشخیص زمانی رخ می دهد که دکتر مقایسه بسیار خاص کار آزمایشگاه به بیمار علائم.

من واقعا بر این باورند که گرفتن یک تشخیص دقیق تسکین بخش است. وجود دارد من شک من غرایز و سیگنال بدن من شد من ارسال. شاید من واقعا مادر خسته و من باید این را قبول به عنوان هنجار به جای نگرانی چیز دیگری بود ، یکی از چیزهایی که من آموخته ام از اول بیماری خود ایمنی تشخیص دیابت نوع 1 به بازمانده سرطان پستان و در حال حاضر با داشتن یک دوم بیماری خود ایمنی است که زنان باید شهود که هرگز نباید نادیده گرفته شود. ما می دانیم بدن ما و ما نیاز به گوش دادن به آنها و حمایت ما نیاز دارد.

شما شایسته شنیده و درک شده است. شما سزاوار به حقیقت را می دانم چه خبر است در بدن شما است. پس از همه, آن را تنها یکی از شما باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im