من متوقف اصلاح و آن را F*cking فوق العاده


quit-shaving
لیندسی Wolf/Instagram

من هرگز فراموش نکنید که شادی خالص از فشردن Skintimate اصلاح ژل را در کف دست من برای اولین بار. به صورتی گو بدل به یک کرکی کف بین انگشتان من, من به طور موقت whisked دور از کاری که در دست بودن یک preteen دختر نوظهور مسئولیت. در بالای مطمئن شوید چاله من تا به حال دئودورانت در آنها آرایش من تصویر کامل و لباس من تقلید تمام سبک های که بچه های باحال پوشیده بودند و من هم آن را بر خودم به یاد بگیرند که چگونه برای حذف همه مو در پاها و زیر بغل و بیکینی منطقه است.

من دقیقا نمی فهمم که چرا من نیاز به اصلاح. من فقط می دانستم که من قرار بود به. همه دختران من آویزان کردن با آن را انجام داد. تبلیغات ساخته شده آن را احساس تمام رویاهای من خواهد آمد درست است اگر من فقط خرید یک Gilette و به شهر رفت. بنابراین به عنوان یک خسروانه نا امنی و عصبی سیزده سال, من نمی خواهم به ولگرد بیش از حد دور از گله.

من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من فکر می کنم به کسانی که هولناک روز وقتی که من به طور تصادفی را فراموش کرده و به ریش من و مطلق خجالت من می خواهم احساس راه رفتن به مدرسه با شلوارک در آن در معرض من در تمام خزدار شکوه. هر کسی متوجه? خواهد من ساخته شده سرگرم کننده برای به دنبال مانند یک کون مودار, بچه و مادر زن ؟ آن را سخت بدانید که چگونه هم سن و سالان من خواهد واکنش نشان می دهند پس من کلاس هفتم besties و من در حال حاضر بیش از زحمتکش گروه حذف مو جلسات در طول آخر هفته گاه به گاه sleepovers با هم. من حلال ترس از دست دادن دوستی در این زمان پس از هر چیزی که ممکن است سازش جای من در این گروه احساس اجتماعی خیانت من نمی خواهم به ارتکاب.

در علاوه بر این به مذهبی, مقدار, تراش, من به عنوان یک نوجوان من هم ماهرانه مخفی اختلال در غذا خوردن از من همیشگی شد یک کمال گرا با یک میل شدید برای مردم خشنود وسواس بیش از گرفتن نمرات خوب لباس پوشیدن و در راه است که احساس این را تکذیب می کند اما قابل قبول نگه داشته و من مو به اندازه کافی در نظر گرفته زنانه. عمیق کردن من خیلی لعنتی خسته منطبق. اما من نمی خواهد در واقع خودم را رایگان تا زمانی که من وارد مادری.

آن را به عنوان اتفاق می افتد با همه ما تبدیل شدن به یک مادر پاره کردن گه تن از دیوار. این suckerpunch که خوابی پرستاری دور ساعت و در تلاش برای در آغوش کاملا طبیعی جدید را شکسته و کف. وجود دارد هیچ جایی چپ درون من به مراقبت در مورد چیزهای جزئی مانند هلو ریش ریش شدن در پاها و یا اینکه آیا من تا به حال آرایش در زمانی که من سمت چپ خانه من. من در حالت زنده ماندن و بهداشت پایه تبدیل شده بود من روال زیبایی.

من نیز به دست آورد یک دسته از وزن صحیح و غیر منتظره سقوط در عشق با من بزرگتر است. پس از سالها ترس و داشتن خودم لاغر به هر قیمتی من شد آنچه که من قبلا so damn ترس از. و این جای تعجب نیست ترساندن من در همه. من تو را دیدم چه بدن من را از طریق رفت به ایجاد و تولد بچه های من و بقایای چپ که از خارج بر من احساس زیبا نبرد زخم من تا به حال حق به دست آورده است. نه به ذکر است این منجر به تکمیل روانی تعمیرات اساسی که من کشف عمیقا تثبیت شده fatphobia من تا به حال نسبت به دیگر انسان در بدن است که در حال حاضر شبیه من است.

پس از آمدن به شرایط با تغییرات فیزیکی که من تجربه مادری من فکر به خودم: چه چیز دیگری بود و من قادر به رها ؟

سال گذشته من عبور کردن یکی دیگر از سطل قلم دوم از اقلام لیست و در نهایت بیرون آمد به عنوان عجیب و غریب و ، به عنوان سی و شش ساله مادر این احساس مانند یک جهنم از یک رادیکال عمل می کنند. من نیز صرف دو سال گذشته گردن-در تروما بازیابی درمان پس از یک مجتمع PTSD تشخیص تکان داد من پایه و اساس است. به عنوان دیوار همچنان به غلت کردن من انجام داده ام گه مانند برش مو سوپر کوتاه, رفته, روزانه, بدون آرایش, من استفاده می شود برای پوشیدن مانند زره و من نیز به طور کامل متوقف اصلاح است. روز من تصمیم به اجازه بدن من مو شروع به پرواز رایگان بود و لحظه ای آرام از حساب. من تا به حال اجرا از ریش تراش یک روز و فقط تصمیم به خرید یکی از جدید. من به خاطر خنده با شوهرم به من گفت که او در مورد انتخاب من. او فقط لبخند زد شانه ای بالا انداخت و گفت: “این بدن من و من تصمیم به ایجاد. آن را نمی داد که من یکی خوب است.

این روزها من بدن چربی است و به عنوان درآورد. و من هرگز احساس کاملا خوب با خودم در تمام زندگی. من قطعا از دست ندهید بی شماری دوش صرف زانو بیش از هر پا نگران است که من می خواهم از دست یک نقطه و wincing به عنوان خون trickles مچ پا من از اصلاح بیش از حد سخت است. من می خواهم به دانستن من می توانید صرفه جویی در پول و غیر ضروری پلاستیکی با انصراف از حذف مو بازی. آن را نیز به توانمند سازی برای زندگی در شرایط واقعا ایستاده با انتخاب فرد قرار داده و خود من مهر تایید برای اولین بار در چیزی شبیه به این.

من به صداقت در اینجا — مقدار فشار زنان برای ضربه زدن به علامت زیبایی آرمان واقعا باعث می شود من می خواهم به برف. من نمی دانستم که چه مقدار از یک دندانه من در اجتماعی به دستگاه تا زمانی که من کاملا از آن پا. آن چنان لعنتی عالی در نهایت به مراقبت از خودم در راه است که احساس خوب و اجازه بدن من مو انجام چیز آن است که بخش عظیمی از آن است.

در مورد شما ممکن است تعجب اگر من در تلاش برای طناب شما به آشيانه خود را ریش تراش, من می خواهم شما بدانید که من در نهان به امید شما من ملحق غیر رسمی بدون اصلاح ، دور از آن. به عنوان من فکر می کنم بهترین کاری که ما می توانیم یکی دیگر جمعی قضاوت-منطقه آزاد برای ما هر یک را به فضا به عنوان ما را مشاهده کنید مناسب. انتظار نداشتم برای پیدا کردن این مقدار آزادی در پرتاب آخر من تیغ دور و هرگز به دنبال بازگشت, اما من انجام داد. اگر وجود دارد یک بخش کوچک از شما که شگفتی چگونه شما می خواهم عادلانه با همه شما من به شما اجازه به خود را گاییدن, badass خود و پیدا کردن که گه. و اگر شما کاملا راحت نگه داشتن آن Gilettes شما آیا شما بو.

این که آیا من متوقف شد, تراش, چون من تمام عیار فمینیستی در حال حاضر من هیچ لعنتی سرنخ. من قطعا فکر می کنم که انتخاب برای خودم چه مقدار یا کمی مو من می خواهم در بدن من است یک چیز قدرتمند است. پس ما در یک فرهنگ است که هنوز هم نمی قهرمان کامل بدن استقلال زنان, من فکر می کنم آن را بسیار لعنت مهم است به رسمیت شناختن این لحظه که ما می توانیم را به ما قدرت بازگشت. و گاهی اوقات آن شروع می شود با چیزی به عنوان ساده به عنوان انتخاب برای شریک شدن در چیزی فقط به خاطر اینکه دیگران ممکن است ناراحت کننده در اطراف ما اگر ما نمی کنند.

همچنین باید اشاره کرد که من احساس می کنم پس لعنت سکسی با موهای زائد بدن در لحظه. من فکر می کنم یک بخشی از آن ناشی از اصالت من تکیه به هر زمان من خودم بپرسید چه من در واقع می خواهند و نیاز و لگد زدن به “shoulds” از درب. من ممکن است در حال حاضر داشتن یا نداشتن — ویژگی های فیزیکی امروز آن را به من به نظر می رسد به طور سنتی کمتر زنانه با توجه به جامعه اما من صادقانه هرگز احساس بیشتر شبیه به یک زن از من انجام دهید در حال حاضر.

من نمی دانم اگر من تا کنون اصلاح دوباره و من واقعا نمی مراقبت به نگرانی در مورد آن بیش از حد. من خوشحالم که در اینجا با من خزدار, باسن, پاها, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>