من در تمسخر ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,’ اما در حال حاضر من کاملا در هیئت مدیره


Scoffed-At-Defund-Police-But-Now-On-Board-1
مامان ترسناک و اریک مک گرگور/گتی

اولین بار من شنیده شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” واکنش فوری من بود به قلم یک کمی. ترس در زمان بیش از تخیل من است. افکار کاملا بی قانون و هرج و مرج جامعه پر سر من. تصاویری از خانه من غارت دیدم در مغز من. خواهد کرد که نگه داشتن خانواده من امن است ؟ با تشکر از مراقبه عادت من به دست آورده پس از از دست دادن ذهن من, من در حال حاضر می دانم که چگونه به یک گام به عقب از افکار من, چگونه برای خود بدترین rollercoaster. بنابراین من در زمان چند نفس خاموش کردم ترس کوه و اجازه کنجکاوی نگاهی به کمر. من یاد گرفتم بیشتر و حفر عمیق تر. و راستش در حال حاضر من فقط ساده هیجان زده از خواب در مورد راه هایی که کمک های مالی می تواند مجددا اخذ شود برای ساخت بهتر ما.

آیا می دانید که برآوردها نشان می دهد تا 21 درصد از پلیس زمان صرف پاسخ به افراد مبتلا به بیماری های روانی? اغلب هنگامی که ما از شنیدن آن صدای, دیدن, اتومبیل, آن کسی است که با داشتن سلامت روانی بحران است. به عنوان کسی که تا به حال سلامت روانی بحران—است که در آن NYPD تا به حال آمد و دستبند به من در آشپزخانه طبقه از آپارتمان من در حالی که من کودک نو پا و نوزاد بودند هنرمندانه پریشان در اتاق خواب—آیا شما می دانید آنچه که من می توانم به جای استفاده از مسلح با ماموران پلیس در آینده به من ؟

د-انگ زدن سلامت روانی و پشتیبانی فعال.

به طوری که من درک داده ها به عنوان حلقه رشد داشته است. که 1 به 5 و نامتناسب زنان از رنگ تجربه مادری اختلال در سلامت روان. به طوری که من می دانستم که طیف وسیعی از چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد—از بلوز نوزاد به پری ناتال, اضطراب, افسردگی, وسواسی, اختلال, اختلالات خلق و خوی تمام راه را به 1 در 1000 روان پریشی پس از زایمان. که این همه به نظر نمی آید مانند افسردگی است. به طوری که به جای گفتن من احساس نمی خواهم خودم را برای ماه ها پس از بازگشت به کار تا زمانی که من به طور کامل از دست ذهن من به روان پریشی پس از زایمان آن را می شود روشن به من و شوهرم که من باید کمک کند و ما احساس نمی هر گونه انگ در انجام این کار است. و جهنم شاید حتی رئیس من مورد آن را می دانم و فکر می کنم در مورد که در انواع پروژه ها از من خواسته شد تا در این ساعت از من خواسته شد به نگه داشتن. بله که بزرگ شده است.

A participant wearing a face mask with the words Defund Police in it. Thousands of protesters gathered at Mc Carren Park in Brooklyn for a massive march around Williamsburg, making a loud call for the defunding of the police force.
اریک مک گرگور/گتی

و یا بهتر رتبهدهی نشده است در صورتی که من برنامه ریزی شده بود به یک کودک من می تواند راه رفتن را به من محلی مادران مرکز بهداشت و درمان (نوع مانند یک اداره پلیس محلی اما متفاوت) و کسی که نشستن با من و از من پرسید سوالاتی مانند: چه چیزی به ارمغان می آورد شما شادی ؟ چه مراقبت از خود نگاه خواهم به شما ؟ چه نوع از سیستم پشتیبانی دارید ؟ به طوری که من در مورد عادات من نیاز به خوبی احساس و تجربه شادی در مورد من یکی از 1 به 5 و از دست خودم و نمی تواند به یاد داشته باشید. به طوری که من سمت چپ با یک متفکر برنامه ریزی برای برگزاری من و شریک زندگی من پاسخگو به نگه داشتن من در حالی که باردار است و به عنوان یک مادر جدید. به طوری که من درک که در آن من می خواهم نیاز به تکیه بر روی و یا توسعه سیستم های پشتیبانی جدید برای سلامت خود و برای رفاه من یک کمی. از هر کس. و در این برنامه من می توانم البته حساب چگونه فدرال موظف به پرداخت مرخصی والدین را به من زمان من نیاز به کار و شریک زندگی من به عنوان به خوبی به طوری که او می تواند طلسم من از زمانی که کودک بودم پوسته از من سابق خود و به طوری که من در واقع می تواند مناسب در مراقبت از خود و چیزهایی که من به ارمغان آورد شادی…یک دختر می تواند خواب.

یا شاید بهتر است اگر مراقبه نیز در مدارس تدریس شود, به طوری که از سن و سال من قابل درک است که ذهن من نیاز به روت یا آن را می تواند ویران مانند یک توله سگ در یک خانه خالی با جویدن عادت ؟ به طوری که من درک چگونه به سازمان دیده بان افکار من به جای آنها خواهد بود. چگونه برای جلوگیری از تاخت و تاز کردن با چیزی که در سر من. یک مراقبه است که برای حمایت از من وقتی که من به عنوان یک آسیب پذیر دوره در زندگی یک زن: مادر. و یا همیشه.

این بود که در آن کنجکاوی مرا. آن راه جالب تر از سوار شدن بر ترس کوه.

و در عین حال به عنوان یک زن سفید با معنی من حتی بیشتر آسیب پذیر است. حتی نزدیک.

تا 50 درصد از زنان در فقر تجربه مادری اختلال در سلامت روان. سر و یا دم. و البته این فقط مادرم. 18.1 درصد از جمعیت بزرگسال آمریکا, 40 میلیون نفر تجربه اختلال اضطراب هر سال و 6.7 درصد 16.1 میلیون عمده قسمت افسردگی. امکانات destigmatizing سلامت روان در سراسر هیئت مدیره و ارائه پشتیبانی رایگان به ما آسیب پذیر هستند بسیار جذاب است.

و این فقط یک رویاپردازی. وجود دارد بسیاری از راه های دیگر که ما می تواند دوباره اختصاص بودجه به فعالانه حمایت جوامع رنگ و جمعیت های آسیب پذیر. را بهتر از ما است.

ما را حفظ نمی تواند ما را واکنشی و مشکل سیستم انجام کارهای مشابه بارها و بارها و تظاهر تکان دهنده است. ما باید به حرکت از ترس از ترک آنچه ما می دانیم به سرمایه گذاری در چه چیزی می تواند. ما باید به reimagine. پال خواستار قطع بودجه دولت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>