من واقعا نیاز به آخر فصل از “Schitt نهر” در حال حاضر


last-season-schitts-creek
CBC

همه جا نگاه می کنم این روزها وجود دارد درام. ما رو Karens و Kens پرتاب whiny کون بداخلاقی در فروشگاه های مواد غذایی, چرا که آنها احساس بیش از حد ناراحت به پوشیدن ماسک صورت. معلمان و دانش آموزان در مورد درمان می شود مانند نمونه در یک ظرف پتری چرا که ملت ما نیست بیمار به اندازه کافی برای نشستن از طریق جهانی همه گیر. و سپس ما رو Ivanka لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن یک عکس احمق op با 89 درصد گویا می چرا که هیچ چیز می گوید: سفید امتیاز بیشتر از دختر مسلما یکی از ما بیشتر نژادپرستانه رئیس جمهور تظاهر مانند او تا کنون در واقع می خورد کنسرو لوبیا.

و من ذکر وجود دارد یک دسته از غول های قاتل زنبورهای در تگزاس که نگاه تقریبا یکسان به کسانی که مزاحم قتل اورلئانز که wreaked ویران در آمریکا چند ماه پیش ؟

من خیلی لعنتی خسته ام از همه درام. به عنوان خسروانه مضحک به عنوان برخی از این گه من نیاز مبرم به برخی از خوب قدیمی از مد افتاده کمدی در حال حاضر. من می خواهم کمدی آتش بازی از ابعاد حماسی است که در ذهن من جاری گه نشان می دهد که در کشور ما وجود دارد و یک سری من در عمده خروج بیش از دلیل آن را غلغلک خنده دار من استخوانی و کشیده در heartstrings شبیه هیچ دیگر است. من از دست شما Schitt نهر. من از دست شما زیادی است.

من ماراتن سبک تماشای این پاپ تلویزیون نشان می دهد مانند زندگی من وابسته به آن در اوایل این سال است. Netflix بکشد تا به حال پنج فصل در دسترس است و من اعتراف کنم من احساس کمی نی نی کنجکاو به دانستن چرا وجود دارد آنقدر هیاهو در اطراف آن است. Glimpsing در اولین قسمت, من پیدا کردم خودم خنده در لحظات اما نه به طور کامل قلاب. غنی سفید خانواده از دست می دهد و تمام پول نقد خود را و نیاز به پنهان کردن در یک شهر کوچک و من قرار است به مراقبت ؟ آن را فقط به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای نگه داشتن من علاقه مند است.

اما پس از آن من به تماشای قسمت دوم. و سوم. و قبل از من آن را می دانستند من زانو در Schitt نهر. در واقع, آن را در حال حاضر یکی از من تمام زمان های مورد علاقه را نشان می دهد. جهنم و حتی آن را الهام بخش من برای تأمل در زندگی خود من اولویت و جشن زندگی با هدف. با تشکر از رز خانواده!

اگر من مجبور به انتخاب شخصیت های مورد علاقه من احتمالا می خواهم شروع به گریه در نقطه. وجود دارد فقط بیش از حد شوق و شعف به مورد علاقه را انتخاب کنید. Catherine o’hara یک نیروی طبیعت به عنوان Moira جانباز بازیگر تلویزیون که اساسا هنوز بازیگران در زندگی واقعی soap opera. وجود co-creator Eugene Levy که جانی رز بسته بندی شده به لبه با احساسات قوی. در هر زمان تنها می شنوم آنی مورفی پایان شخصیت او الکسیس جملات “Daviiiid” من سینه و روده. و Emily Hampshire طول می کشد یک نقش که اساسا از خانواده گل سرخ است چرخ پنجم و مربا بسته استیوی با طعنه آمیز پانچ هر کسی دوست دارم.

اما من می خواهم اگر من دروغ گفت وجود ندارد برای همیشه در قلب من جایی برای co-creator Dan Levy را نشان می دهد توقف نقش به عنوان دیوید pansexual پسر که مخالف هنجارهای اجتماعی بسیار طنز و گستاخی می دانند که او دزد تمرکز در فقط در مورد هر صحنه او را در. تماشای David راه باریک و گربه راه خود را به هر اتاق در عشق سقوط با یک بسته نرم افزاری از خنده دار ناامنی و پیدا کردن جای پای خود را به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک بود چشم به صورت چاپگر. من هم هرگز فراموش نکنید که صحنه ای که استیوی و دیوید در حال راه رفتن را از طریق یک فروشگاه شراب و جدید BFF به چت در مورد تمایلات جنسی. معنی پشت آن بی سر و صدا معتقدند من گرفتار من کلی تعجب کرده بود و من خوشحال رقص در صفحه نمایش.

“من فکر نوشیدن شراب قرمز” دیوید می گوید. “اما من همچنین نوشیدن شراب سفید. و من شناخته شده است که برای نمونه گاه به گاه افزایش یافت. و یک زن و شوهر تابستان من سعی کردم یک بوته استفاده می شود که به یک Chardonnay که کردم کمی پیچیده است. من مانند شراب و برچسب. آیا این را حس؟”

در آن لحظه جادویی, من احساس می دن لوی شخصیت صحبت شد به طور مستقیم به من. بله دیوید آن را می سازد بسیاری از حس. به عنوان 36 سال که فقط بیرون آمد به جهان به عنوان عجیب و غریب و دوجنسی زن در سال گذشته آن را حس می کند بسیار است که من هرگز فراموش نخواهم کرد که چه مقدار از آن را حس می کند.

در حالی که من شخصا شنا در گزاف ثروت مانند گل سرخ من گه تن از تجربه در ساخت انتخاب زندگی از یک محل تنها اولویت موفقیت است. من تعقیب رویای بودن یک بازیگر معروف برای سال های بسیاری به این امید که من در نهایت می خواهم دوست و ارزش چیزی است که من انجام. من هویت جنسی کامل مستند نگه داشته و خودم را غیرممکن نازک بود و مردم و خشنود کردن, سکس ماند گیر در ازدواج اول که احساس امن و hustled برای یک غیر ممکن است نوع کمال من هرگز دست آورد. هنگامی که یک رابطه جدید stepmomdom و برای اولین بار مادر به من رسید مانند یک تن آجر, من پیدا کردم خودم را شکسته و به طور کامل از دست داد. حرفه ای سبد خرید من قرار داده بود همه تخم مرغ های من در نبود انجام من در راه من تا به حال یک بار امیدوار است, بدن من را در راه من هرگز پیش بینی و من به پایان رسید تا به طور موقت در حال حرکت از چراغ های روشن از لس آنجلس به یک نقطه آرام در نیوهمپشایر به منظور بالا بردن خانواده و تمایل به سلامت روان. و این زمانی است که یک کل دیگر مسیر شغلی به طور غیر منتظره ای کاهش یافت و به دامان من.

در یکی به خصوص در غیر روز پر حادثه در دسامبر من خودم لبخند بدون هیچ دلیل. به عنوان East Coast برف بی سر و صدا پایین سقوط کرد, در مقابل من در بزرگ کرکی قطعه برای اولین بار در سال, من متوجه شدم چیزی بسیار عمیق. در حالی که زندگی نگاه کاملا متفاوت چگونه از من انتظار می رود آن را به نوبه خود آن را در نهایت احساس این حس به من.

سحر و جادو از Schitt نهر است که آن را به شما جلب خاموش نگهبان در بهترین راه. یک دقیقه, شما در حال خندیدن به یک دسته از ممتاز افراد ثروتمند bemoaning از دست دادن cushy عمارت و بسته نرم افزاری از پول است. و بعد شما زشت گریه را به عنوان شما شاهد یک خانواده انجام کارهایی مانند در واقع در مورد مراقبت از یکدیگر را برای اولین بار. Moira می پیوندد شورای شهر و محلی, گروه کر, و او می آموزد که چگونه در نهایت به یک دوست واقعی به زنان در اطراف او. جانی آغاز می شود مدیریت متل خانواده اش شده است نیمه چمباتمه و ملموس ارتباط با جامعه خود را. الکسیس prances در اطراف فانتزی, پاشنه, به عنوان او خودش را می یابد به طور غیر منتظره ارتکاب به شیرین شهر های کوچک دامپزشک او قبلا نمی خواهد که با توجه به زمان از روز است. و lovably درجا دیوید دیدار خود soulmate در پاتریک با بازی شایان ستایش صداقت توسط Noah Reid.

هنگامی که من به فصل پنجم آخر با هیچ وعده از Netflix یک airdate برای نهایی قسمت, من غرق به یک توده چسبنده غم و اندوه برای چند ماه. چگونه من که قرار بود برای دریافت از طریق این fucked تا همه گیر بدون رز خانواده infectiously ملودرام delightfulness? خوشبختانه به اندازه کافی آنلاین بررسی منجر به پایین سوراخ خرگوش آورده است که من به آمازون نخست تصویری که در آن من تو را دیدم که من می توانم خرید و ششم و پایانی فصل است. من نمی توانستم آن را انجام دهند. من تا به حال برای پیدا کردن چگونه Schitt نهر به پایان می رسد.

من فقط سه قسمت از در و من من این زمان در اطراف. آن را رانندگی من دیوانه ای به آهسته-تاریخ بقیه این دلربا سری, اما من می توانم فقط نسیم را از طریق آن را مانند من آخرین بار. به طور کامل گاییدن صادق, من مطلقا هیچ ایده چگونه من قصد دارم به حرکت در هنگامی که آن را بیش از. رز خانواده ممکن است با من انجام داده و پس از شش هیستریک, فصل, اما من قطعا با آنها انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>