من نیاز به کسی برای مراقبت از من مانند من در زمان مراقبت از نوزاد من


New-Moms-Needs-Is-Just-As-Important-1
مامان ترسناک و جو/گتی

این چیزی است که من آرزو می کنم من می دانستم که قبل از من تا به حال دختر من, ادیسون. این چیزی است که من آرزو می کنم من می توانم را, نقطهنظرات به مایکل در طول کل نوزاد مرحله. ما ممکن است تا به حال یک نوزاد با هم, اما, عزیز, فرزند شما, اولویت شما در حال حاضر نیست که شیرین با ارزش بسته نرم افزاری از شادی. آن من است. آن است که همسر خود را. آن است که در تمام ساعات تغذیه با شیر مادر و تغییر و آروغ زدن و تسکین دهنده ما کاملا بی نقص, زیبا, جیغ, گریه, علاوه بر جدید.

که تمام نوزادان در مرحله یک تاری به من. آن را سخت ترین مرحله برای ما به عنوان پدر و مادر و به عنوان یک زن و شوهر. من از خودم پرسیدم اغلب به همین دلیل من فکر کردم من قطع شد به یک مادر است. ما تا به حال به چیزهایی که در آغاز با کشف آلرژی غذایی در بالای بدانند این قیمتی زندگی و چگونه به تشخیص خود نیاز دارد. نه از ما می دانستم که آنچه ما انجام می دهند و یا چگونه به را, نقطهنظرات آنچه که ما نیاز به شخص دیگر. من خودم هل دادن من نیاز دارد و ساخت ادیسون من/اولویت ما است. دلیل نیست که آنچه ما به عنوان پدر و مادر ؟ (لطفا بگو بله, چرا که من احساس می کنم کمی کمتر bonkers.)

اما اگر من می تواند به و مربی مایکل و من از طریق بی خوابی مرحله بیش از همه دوباره من خواهد بود بیشتر در مورد نیاز به کسی برای مراقبت از من در حالی که من در زمان مراقبت از ادیسون هر نیاز. چون من نمی ممکن است متوجه شده اند و سپس آن را, اما این چیزی است که من مورد نیاز است.

من قادر به شیر ادیسون از همان ابتدا از او کوچک زندگی. او در زمان به آن را بلافاصله. ما آغاز شده و در اولین ساعت از زندگی است که من فکر می کردم که قرار بود به نشانه ای از چگونه آسان نوزاد مرحله خواهد بود برای ما… LOL.

اما با تغذیه با شیر مادر, این بدان معناست که من یکی مسئول تغذیه کودک ما. و آیا شما می دانید ؟ در ابتدا کمی از زندگی خود را که به معنی هر 2-3 ساعت است. من خوشحالم که من قادر به شیر به دلیل آن بود که من برنامه ریزی برای انجام این کار است. اما من هم واقعا نمی دانم که این بدان معنی است که من خواهد بود “روی” در تمام زمان. در سراسر ساعت. هر 2-3 ساعت به طور دقیق.

Caring For New Moms' Needs Is Just As Important As Caring For The Baby's
جاناتان بربا/Pexels

او نیاز به تغذیه هر چند ساعت اما در میان است که او نیاز snuggles (که من هرگز در مورد شکایت), شکم, زمان, تغییرات پوشک جنبش (همیشه با جنبش). وجود دارد چیزهایی که او نیاز تقریبا 24/7. و من می دانستم که رفتن به والدین. اما این واقعیت است که در حالی که همچنین در حال پس مسئول کوچک در زندگی انسان به ظاهر یک شبه به من سیلی زد در این صورت مثل من پیش بینی است.

مایکل سعی می شود بسیار دست پدر اما او احساس کمی از عمق خود را در آغاز. او سعی کرد به ما فضا به باند زیرا او می دانست که چقدر مهم است که بود به من. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از اوقات او فقط احساس می کردم که او در راه است که اگر من نیاز او را به مرحله, من فقط می خواهم بپرسم. اما من هرگز.

و پس از آن وجود دارد که تمام نمی شود قادر به کمک به بزرگترین خواب پمپاژ: به تغذیه. بله می دانم فقط یک چیز کوچک است.

آن زمان من در حالی که به سقوط به یک روال با Addi و من قادر به پمپ و ذخیره شیر مادر به طوری که او می تواند کمک خوبی برای بیش از یک ماه است. هنگامی که ما به معرفی یک بطری گرچه مایکل قادر به گام به برخی از تغذیه که کمک بزرگی بود. اما در همان زمان که من در نهایت قادر به انبار کردن برخی از شير مادر او رفت و برگشت به محل کار. Aaaaand وارد جهنم همسر من-احساس گناه در مورد داشتن او را در بعضی از شب وظایف. بنابراین من نمی.

در واقع او نمی دانست که چگونه برای کمک به, و من نمی دانم که من نیاز به کمک خود را در چنین یک راه متفاوت است. هنگامی که وجود دارد یک نوزاد تازه متولد شده شما اولین فکر این است که “چگونه می تواند به من کمک کند با کودک؟” آن چه به گمان او آن بود که من فکر کردم آن است که چگونه تقریبا هر کسی فکر می کند. اما در حال حاضر من می دانم که من نیاز مایکل برای درمان من به عنوان اگر من به نوزاد خود.

آنچه که من مورد نیاز است که در مرحله جدید بدانند چگونه برای مراقبت از ما دختر بود شوهر من مطمئن شوید که من تغذیه می شد که من باران بود که من در گرفتن برخی از زمان به دست من رایگان از نوزاد (گاهی اوقات به زور به خدا من دوست دارم یک پیچ و تابدار نوزاد) که من پوشک تغییر کرد (و این نیست که خنده دار; من عینک پوشک برای لعنت نزدیک به دو ماه دوستان). من نیاز به شریک برای درمان من فقط مثل من درمان این زندگی جدید ماست. من نیاز او را به شناور. من نیاز او را به نگه داشتن یک برنامه و حدس بزنید چه من بعدی نیاز ممکن است. من نیاز او را به مراقبت از من تقریبا به طور کامل. و است که می گویند که من نمی باید او را به گام و مراقبت از ادیسون هر یک بار در در حالی که. منظورم جهنم من نه تنها قادر به تغییر یک poopy پوشک.

اما من او را مورد نیاز به اولویت بندی من. من نیاز او به درمان من به عنوان اگر من ناتوان از مراقبت از خودم (چون راستش در آن مرحله من بود). من نیاز او با من مثل من نوزاد جدید در خانه است. و من مطمئن شوید که من متوجه شدم که می تواند و باید vocalized که به او پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>