I-Miss-My-Over-Scheduled-Calendar
مامان ترسناک و peepo/گتی

کسی از من پرسید که به تازگی اگر من قادر به ارتکاب به یک پایان اردیبهشت آخرین مهلت برای یک کار پروژه است. من می تواند انجام این پروژه از خانه و هر کاری که من می توانم درام در حال حاضر کار من و گفت بله. متاسفانه وجود نداشت و نیاز به بررسی تقویم ما دو تا به حال یک خنده خوب است. چه کسی گفت که یک بیماری همه گیر نیست بوق زدن?

همه چیز لغو شده است و هر چیزی که جدید نوشته شده است در ضعف خطوط مداد. من احساس می کنم مثل Ralphie در پایان یک داستان کریسمس درست پس از Bumpeses’ سگ خوردند ترکیه است. به عنوان Ralphie پدر می ایستد در شوک برگزاری دور انداخته ترکیه بال صدای بالغ Ralphie شنیده است و گفت: “آن رفته بود. همه رفته اند. هیچ ترکیه ترکیه ساندویچ, بدون, ترکیه, سالاد ترکیه هیچ نا مشروع ترکیه هش ترکیه لا پادشاه یا گالن ترکیه سوپ. رفته است. همه رفته اند!” به عنوان من ایستادن در مقابل سفید خانواده مدیره پاک کردن خشک در آشپزخانه, محکم من عملا بی فایده کاغذ تقویم من درک می کنم. هیچ جشن تولد, بازی بیس بال, شیوه, دندانپزشک قرار ملاقات playdates, کار, شام, جامعه, رویدادهای و یا مدرسه توابع. رفته است.

این همه رفته اند و من آن را از دست.

در طول یک ماه فوریه جلسه ای که در آن یک گروه از ما در تلاش بودند به طرح بهار, عملکرد من به یاد مردم که ممکن است بدترین ماه از سال برای والدین با کودکان در سن مدرسه. زمینه سفر, بهار, ورزش, معلم, قدردانی حوادث (من قدردانی جهنم از معلمان در حال حاضر) من فکر می کنم روز مادر است در جایی ممکن است و همه از دیگر end-of-the-school-سال اتفاقات آن را بسیار سخت برای عملکرد با سلامت عقل به چه فضل است. در زمان آخرین چیزی که ما نیاز به یکی دیگر از رویداد. اما در حال حاضر من از دست موش نژاد و طولانی برای هر و همه این وقایع است.

من به دنبال نگه داشتن در بیشتر سفید, سفید, پاک کردن خشک, تقویم است که در آشپزخانه و سوگواری حوادث که به طور معمول خواهد بود رنگی برای هر فرد در خانه. البته من آهی کشید و شکایت در مورد کار که رفت به نگه داشتن همه سازمان, تغذیه در زمان و به خوبی استراحت در حالی که دستکاری من برنامه خود را به علاوه کسانی که از سه بچه و یک co-پدر و مادر است. اما من در زمان مدیریت و ساختار هرج و مرج است من wheelhouse.

خالی تقویم است به حداکثر رساندن من چند tasking, بیش از برنامه ریزی جزئیات گرا مهارت. غرور در حالی که تماشای من کمی Leaguers گام تا بشقاب است که نه تنها برای آنها بلکه برای این واقعیت است که لباس خود را تمیز و شکم خود را پر از شام خورده و در ون در راه به میدان. ما ساخته شده آن را در زمان بیش از حد ، اجازه دهید فقط می گویند من بچه ها را ندارد و تنها آنهایی که با ضربه زدن آن را از پارک هر بهار.

من از دست, تماشای بچه ها من بازی های ورزشی, اما من هم دست لبه آن را در زمان خود دیوانه انرژی است. بچه ها من همیشه شلوغ و ورزشی با استامینا فضای مجاز: نامحدود. بله ما هنوز هم می توانید خارج و پیدا کردن راه هایی برای حرکت بدن ما است. اما تمرکز مورد نیاز در مدرسه و در طول فعالیت های فوق برنامه به علاوه فیزیکی کار به نگه دارید تا با همسالان در حالی که یادگیری و بازی ساخته شده برای آرام محتوای بیشتر کودکان و نوجوانان. همه گیر برابر دوزخ در خانه ما و بدون بهار, ورزشی برای تمرین بچه ها من در حال گرفتن واقعا خوب در پریدن از مبلمان قطره-لگد زدن خواهر و برادر خود و گرفتن بینی خونین در حالی که انجام blindfolded somersaults.

بچه های من و من موجودات اجتماعی. ما عاشق خرابی اما ما رشد و فعالیت است. ما می خواهید و نیاز به تنوع است. من از دست من رفقا تمرین داوطلب کار و درگیری های زبان. من از دست دستکاری pieced با هم برنامه خود اشتغالی. من حلق آویز بر روی برخی از مباحث اما بیشتر از کار من لغو شده است و با آن بسته بندی شده تقویم. زمانی که من را انتخاب کنید بچه ها من از مدرسه آنها همیشه خواسته آنچه طرح شد; بیشتر از نه, ما را یک رویداد ورزشی و یا شام روز با کسی. Playdates شد آخر هفته استیپلز. گاهی اوقات آن را احساس مانند کار بیش از آن است که ارزش به مدیریت تقویم اجتماعی ما اما به وضوح آن را به ارزش هر ثانیه از گروه متون تقویت کننده صندلی مانور و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا پس از ساخت بی پایان-میان وعده-غذا خوردن بچه ها است.

در حال در رفتن است ما جم و در این روز برای پیدا کردن یک روال سخت است. همه چیز را متوقف کرده است و ما هنوز در تلاش برای با حداکثر سرعت دویدن.

من سعی می کنم برای حفظ یک حس عادی برای خودم و بچه ها اما هیچ چیزی در مورد این طبیعی است. در کودکان و نوجوانان’ درخواست هر روز صبح من نوشتن برنامه های ما برای روز; این شامل مقدار زیادی از زمان روی صفحه نمایش در خارج از زمان و برخی از مدرسه کار می کنند. اما به این معنا که چیزی که باید در زمان انجام می شود وجود ندارد یک ضرورت برای رسیدن به کار بعدی است. ضرورت می آید از که مایل به انجام و رفتن. ما در حال خارش فعال اجتماعی و مولد. ما ولع مصرف ما مشغول, چند, ورزش, دور از اجتماعی فاصله زندگی است. بچه ها من می دانستم که هرگز تلاش در آن زمان به حفظ ما گیج کننده رنگی, تقویم, because I am سازمان AF و می توانید چند وظیفه مانند یک رئیس. آنها فقط می دانم که آنها در حال از دست رفته در بسیاری.

وجود دارد برخی از روزها که overscheduled و من بدون شک ضعف در برخی از نقطه در آینده با نیاز به در سه مکان در یک بار در حالی که مهلت و تکالیف آویزان بر سر من. برخی از مردم قدردانی کندتر و زمان به هنوز اما من را درک عجله از زندگی که من قادر به سرعت بخشیدن دوباره.

زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش از ما در حال رفتن به ضربه هر کتابخانه, پارک, توپ, میدان, تولد و رویداد جامعه تا زمانی که ما تقویم بازگشت به کشور خود از سازمان messiness.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im