Lost-My-Job-During-The-Pandemic-1
مامان ترسناک و اقیانوسیه تصاویر, LLC/گتی

چند ماه گذشته بوده است یکی از احساسی ترین rollercoasters از زندگی من است. من از داشتن یک رفت و امیدوار کننده حرفه ای و کار سخت تر از من تا کنون به مانور را از طریق عادی کار از خانه با دو کودکان نوپا در جهانی همه گیر به اخراج شدن به خاطر بچه ها من شد “بیش از حد با صدای بلند” در طول کار calls — ترک من با هیچ کار. تکان دهنده به نوبه خود از وقایع و احساسات از خیانت من تحمل همچنان به من امد و شد زیاد.

من خیلی سخت کار کرده اند به صعود از نردبان شرکت ها گذشته 14+ سال در این صنعت بود که من در. به عنوان یک زن ایرانی و یک مادر در یک صنعت تحت سلطه مرد اجازه بدهید به شما بگویم که هیچ کار آسان است. اما حدس بزنید چه ؟ من آن را انجام داد. من عاشق داشتن یک زندگی حرفه ای و به عنوان یک مادر بیش از حد. من همیشه سخت کار رانده شده فردی که ذهنیت باقی ماند و حتی پس از داشتن بچه ها. من تا به حال هیچ وجه قصد ترک شغل من پس از من بچه ها. من لذت می برد من استقلال که قادر به کمک مالی به خانواده و انجام چیزی است که من واقعا لذت می برد. من می خواستم برای نشان دادن فرزندان من است که آنها بیش از حد می تواند به دنبال رویاهای خود و هنوز هم مادر بزرگ. آنها می تواند هر دو باشد.

زمانی که مردم از من بپرسید که چگونه من احساس می کنم در مورد انتقال از یک کار مادر را نمی, من نمی تواند کمک کند اما گریه. تصور کنید که کار خیلی سخت برای چیزی و داشتن آن پاره از شما خیلی ناعادلانه. آن لطمه می زند و خیلی بد است. نه تنها من سابق کارفرما rip دور خانواده من امنیت مالی ترک من بیکاری در جهانی همه گیر برای مراقبت از دو کودک اما دل و روده منگنه من اعتماد به نفس مثل هیچ چیز دیگری تا کنون است. کل وضعیت به ارمغان آورده است من را به زانو من. از خواب بیدار شدم گاهی فکر آن بود که همه یک کابوس است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد به من ؟ من خیلی سخت کار کرده اند من تمام حرفه ای را دریافت کنید که در آن من بود.

woman at home on sofa using laptop wearing headphones
10’000 ساعت/گتی

این عمل تعادل کار مادری در حال حاضر تبدیل به یک عمل متعادل بی وقفه به دنبال کار و تلاش برای تمرکز بر روی این وقت اضافی با بچه های من. ابر از استرس است که نشانگر بیش از من است از نظر احساسی تخلیه. من خودم گریه هر روز به دلیل استرس است که من احساس می کنم در تلاش برای پیدا کردن کار و ارائه برای خانواده من. من در حفظ و درخواست خودم را چگونه هک من می خواهم برای پیدا کردن اشتغال در طول این زمان در حالی که اقتصاد خیلی وحشتناک است و آن را poses خطر سلامت به ترک خانه ما. سپس گناه مادر لگد به دنده بالا و به یاد من فقط سعی کنید به خودم لطف و لذت بردن از وقت با بچه ها در حال حاضر.

با وجود این همه من سعی می کنم خیلی سخت به پنهان کردن درد احساس می کنم و همه چیز را که من می تواند به من و بچه ها خوشحال. دختر من را نگه می دارد از من می پرسی چرا من هر کار نمی کند و من فقط به او بگویید که من با تمرکز بر صرف زمان با آنها در حال حاضر به دلیل ویروس (COVID-19). او به من می گوید “اوه, خوب, شما مانند یک کارگر سخت مامان. من شما را دوست دارم.” من نمی توانم تحمل به او بگویید که چه اتفاقی افتاده است چرا که حتی اگر او چهار است و شما فکر می کنم او احتمالا نمی خواهد درک … من می دانم که او خواهد. او می داند که من چقدر عاشق زندگی حرفه ای من. او همیشه در مورد رفتن به کالج و گرفتن یک کار مثل مامان و بابا و داشتن 100 نوزادان است. او در طلب آن به یک حرفه ای و یک مادر به دلیل این چیزی است که ما باید مدل برای او. شکسته قلب من حتی فکر می کنم در مورد خرد کردن رویاهای خود را. چه می توانم بگویم ؟ آنها اخراج من بود مامان و آنها می تواند او را بشنود و او را برادر در یک زوم تماس بگیرید ؟ من حتی نمی تواند …

من امیدوارم که من را در پیدا کردن یک شغل امن و با یک شرکت جدید است که از من محافظت از تبعیض و مقابله به مثل. من امیدوارم که من می توانم روزی را زندگی حرفه ای من به عقب. من خودم یادآوری روزانه که وقت اضافی من با بچه ها در حال حاضر نمی خواهد برای همیشه لطفا برای (امیدوارم), بنابراین من واقعا در تلاش برای ایجاد بهترین از آن و برای لذت بردن از این لحظات با آنها. اما اکثر روزها من خودم قفل در دستشویی و گریه حتی قبل از شروع روز با توجه به استرس و اضطراب من احساس می کنم در مورد واقعیت فعلی ما.

گفت: “مبارزه واقعی است” هرگز احساس به عنوان واقعی به عنوان آن را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im