“من احساس خطر می کنند!’: مرد فریاد می زند مانند یک دیوانه وار در Costco بیش ماسک سیاست


Florida-Man-Throwing-A-Fit-Over-Wearing-A-Mask
BillyCorben/توییتر

چقدر سخت است که آن را به پوشیدن ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19?

بیش از 3 میلیون آمریکایی در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت آمریکا همه گیر جهانی کانون. دانشمندان برجسته و کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به استرس است که ما می توانیم انجام بخشی خود را برای کمک به سرعت گسترش صاف و منحنی و صرفه جویی در زندگی می کند و بخشی از آن با پوشیدن ماسک ، در عین حال اگر ویدئوها از فروشگاه های مواد غذایی و مراکز که به خاطر رفتن ویروسی هستند و هر نشانه ای که فقط بیش از حد به درخواست.

یکی دیگر از یکی از این ویدئوها. این می آید از یک Costco در فورت مایرز فلوریدا که در آن یک مرد سفید (شگفتی بزرگ وجود دارد) رفت و در یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی دراز وشدیداللحن پس از یکی دیگر از خریداران خواسته او را برای قرار دادن بر روی یک ماسک و فیلم برداری واکنش خود را.

مردی که پس از شناسایی شده به عنوان دانیل افرای دیده می شود در این ویدئو با پوشیدن یک پیراهن قرمز که بار خوانده شده “در حال اجرا در جهان پس از سال 1776,” اما, بدون, ماسک, البته حتی اگر Costco است در سراسر کشور سیاست نیاز خریداران به پوشیدن آنها را در فروشگاه خود را. فریاد چیزهایی مثل “من احساس خطر می کنند” و “بازگشت به بالا! عقب برو تا” افرای اتهامات در زن فیلمبرداری او. آن است که واقعا ارزش آن را به این کار کرده تا بیش از انجام یک چیز ساده است که می تواند به محافظت از دیگران را از بیماری و یا حتی مرگ ؟ کسانی از ما که فکر می کنم با آرامش و منطقی هرگز ممکن است بدانند.

افرای شناسایی شد پس از این ویدئو ویروسی رفت در توییتر توسط کارفرمای خود تد تاد بیمه که در آن او را گزارش می کرد پس از سال 2016. این شرکت می گوید که او اخراج شده است.

“با تشکر از شما همه برای نظرات و پیام های بالا بردن آگاهی در مورد یک کارمند سابق در Ted تاد بیمه” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط Ted تاد بیمه این هفته است. “رفتار خود را در تصویری است که در درگیری مستقیم با شرکت ما ارزش و اشتغال آنها فسخ شده است. رفتار تهدید آمیز و ارعاب در برابر ماموریت اصلی ما به مشاوران مورد اعتماد در جامعه ما است. ما نیز متعهد به بلافاصله بررسی داخلی ما موجود فرهنگ در TTI.”

این دور از اولین حادثه که در آن کسی رفت ویروسی برای پرتاب مناسب و یا حتی گرفتن خشونت بیش ماسک حکم. در لاس وگاس Costco رشد بر روی زمین نشسته و حاضر به ترک پس از کارکنان خواسته خود را به ماسک ، در L. A. معامله گر جو یک زن فریاد زد: خریداران که آنها “حزب دموکرات خوک” او به عنوان همراهی برای — شما آن را حدس زده — امتناع از قرار دادن بر روی یک ماسک. و در آنچه که ممکن است هولناک ترین حادثه از همه خشمگین یک زن را به عمد سرفه در یک بیمار سرطانی به مقابله به مثل در برابر کارکنان فروشگاه که حاضر به خدمت او تا زمانی که او عینک یک ماسک.

آن است که واقعا بسیار سخت به مراقبت در مورد افراد دیگر ؟ دریافت بیش از خودتان و پوشیدن ماسک. آن را نمی خواهد به شما صدمه دیده است و آن را ممکن است به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی شخص دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>