“من رویای سفر’: هنرمند فرانچسکو کلمنته Conjures دریا از شهر نیویورک خانه


فرانچسکو کلمنته بدون عنوان (2020)

در حالی که ماندن در خانه و دستورات باید مقدار زیادی از مردم تجربه واقعی تنهایی احتمالا برای اولین بار در زندگی خود را و رفتن کمی دیوانه به عنوان یک نتیجه—تنها بودن با افکار یک فرد است که مورد نظر دولت برای بسیاری از هنرمندان که انرژی خلاق خود را در انزوا. فرانچسکو کلمنته ایتالیایی-متولد دیرین نیویورکر مشهور برای خود نفسانی evocatively رنگی نقاشی با عرفانی پرنیان تحت تاثیر سفر خود را از طریق هند ساخته شده است یک سری از آبرنگ از ساحل دریا از محدوده خود MacDougal خانه خیابان در روستای گرینویچ.

با این نسخهها کار بر روی کاغذ است که پیدا کردن استعاره در جدایی بین شن و ماسه و امواج در مشاهده از طریق مه 29 در یک نمایشگاه آنلاین در لوی Gorvy گالری. آبرنگ’, شاد, بلوز, سبزی, pinks, بنفش و مدال طلا ایستادگی در مقابل رسما برجسته تاریخ آنها نقاشی شده بودند که در خدمت به عنوان ابدی یادآوری این ماتمزده فصل است.

در اخیر تبادل ایمیل کلمنت مشترک افکار خود را در مورد کار در انزوا اولیه کشش اقیانوس “هرج و مرج از خود” و خود ازدواج به طراح صحنه و لباس آلبا کلمنت.

شما معروف زندگی عشایری زندگی, سفر در میان فرهنگ های متفاوت. آیا بودن cooped در شهرستان در طول یک بیماری همه گیر را به شما از خواب ساحل دریا?

من سفر به رویای من رویای سفر. اما در واقع بیشتر از سفر اتفاق می افتد زمانی که من قفل شده است و در غیرجذاب تعطیلات مسافرخانه-نوع اتاق هتل در یک استانی اواسط اندازه شهر روستایی از هند ساخت نقاشی های بی وقفه. تنها شکستن یک اجرا به خوردن سرخ شده مواد غذایی خیابانی در گوشه ای. این مهم است که بدانید چگونه به لانه در یک جهان بیگانه. در حال حاضر آن را می تواند رخ دهد در خانه خود ما.

Francesco Clemente’s Watercolor

فرانچسکو کلمنته بدون عنوان (2020) حسن نیت ارائه میدهد از لوی Gorvy گالری

این نمایشگاه را به عنوان زیبایی بدون شاهداست تا سودا. این تصاویر از دست دادن و اشتیاق? امید برای تجدید? به من بگویید چه شما فکر و احساس.

کارلوس Basualdo [ارشد متصدی هنر معاصر در موزه هنر فیلادلفیا] به سودا عنوان را نشان می دهد. من آموخته است که هنگامی که شما را در امواج دریا, امواج به دنبال بازگشت شما. تفکر است و نه سودا اما در این زمان مجبور به بازگشت به خودمان پس از یک غیبت طولانی می تواند مخاطره آمیز باشد.

تاریخ که هر نقاشی شده به صورت برجسته نمایش داده شده بر روی کاغذ در شیوه ای ژاپنی, ukiyo-e چاپ برای همیشه مقید آثار به این دوره در تاریخ است. آیا شما قصد آبرنگ به عنوان یک نوع از خاطرات?
 
به جای نوشته های شخصی و دفتر خاطرات تاریخ مربوط به تاریخ ورود و blemishing از متین صداقت از زندگی شخصی. یا شاید به نام یک روز با یک تاریخ باعث می شود که بعد بیشتر به یاد ماندنی و منحصر به فرد تر.

آیا شما ایجاد یک مجموعه جدید از آیین های اطراف مشغول به کار در این مستند?

آیین کارآمد هستند زیرا آنها پایدار خود نمادی واقعی از شرایط زندگی عملی. من احساس می کنم که آن را تقریبا یک وظیفه به اذعان پیوستگی بین همه گیر و غیر بیماری همه گیر. من احساس می کنم با این نیروی بزرگ است.

چگونه ساخت این سری به شما کمک کند ؟

در همان راه نقاشی به من کمک کرد در گذشته است. نقاشی نشانه ای از نظم در حال ظهور از هرج و مرج از خود.

Francesco Clemente’s Watercolor

فرانچسکو کلمنته بدون عنوان (2020) حسن نیت ارائه میدهد از لوی Gorvy گالری

اولین نقاشی منحصرا از طبیعت—دریا, آسمان, پوسته—و سپس شما معرفی اسباب بازی کودک اسب و یک خرس عروسکی. چرا تصمیم گرفتید به این انسان اشیاء ؟

به بازگشت به دریا است به بازگشت به مبدا اکولایزر از طبیعت و فرهنگ. ساحل دریا اساسی تغییر خط—گذشته ، حال و آینده به پایان رسیده است وجود دارد و به حالت تعلیق درآمد.

چه چیز دیگری شما انجام شده است برای سالم ماندن در طول این دوره از سلول?

دعا?
 
چه چیزی شما را از دست ندهید ؟

یک خود وارد تنهایی به جای یک دیکته شرایط خارجی.

شما و آلبا شده است پخت و پز ؟

آلبا شده است در پخت و پز ماموریت انتقام او راه را دوباره تأیید لذت های کوچک زندگی برابر به یاد ماندنی غم و اندوه و درد و رنج اطراف ما. من شده اند با گرفتن وحشتناک نمرات برای من نبود داخلی مهارت. پس از 40 سال از ازدواج صرف بیشتر در یک فاصله امن از یکدیگر روز دیگر او گفت: “من همیشه می دانستم که شما غیر ممکن است فرد اما من هرگز به طور کامل متوجه شدم که غیر ممکن است شما هستند.”

فرانچسکو کلمنته: زیبایی بدون شاهد مارس سال 2020″ قابل مشاهده خواهد بود آنلاین ممکن است 15-29, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im