من نمی خواهید به با اما هنوز هم لطمه می زند و برای دیدن او دوستیابی


hurts-to-see-ex-dating
مامان ترسناک و tommaso79/گتی

در حال حرکت بوده و سخت ترین بخشی از من طلاق است. این که آیا آن شده است من آشنایی و یا my ex, دوستیابی, وضعیت شده فوق العاده بی دست و پا و دردناک است.

آنچه باعث می شود آن را حتی بدتر است این است که من حتی نمی خواهید به با دیگر اما دیدن او دوستیابی شخص دیگری است که هنوز هم مضر. من می دانم چه ناعادلانه است که به هر دو من و سابق من اما حقیقت آن است.

من شده است با تلاش بدانند چرا آن را به من اذیت بسیار به دیدن او دوستیابی و من فکر می کنم من تا به حل و فصل در چند دلیل.

برای یک تصور شخص دیگری به عنوان یک مادر به پسر من به معنای واقعی کلمه باعث می شود من احساس می کنم مثل من پانچ در معده است. زمانی که من به هنگام تولد نه سال پیش فکر هرگز به ذهن من خطور نکرده است که او ممکن است روزی یک زن. در قانون بله اما یک مادر — به هیچ وجه. البته من در عشق با شوهر من در آن لحظه پس از او فکر ازدواج با زن دیگری نبود در رادار یا نه. حتی اگر بالقوه خود مادر فوق العاده است من فکر می کنم این یک احساس طبیعی به عنوان یک مادر. من هستم مامان. من نمی خواهم هر کس دیگری که تا به حال حتی نزدیک به آن نقش.

آن را بسیار دشوار است برای شکستن عادت تفکر سابق من به عنوان شوهر من. هنگامی که شما با کسی که برای مدت طولانی است و شما باید با مراجعه به آنها را به عنوان همسر خود را برای بیش از یک دهه طول می کشد برخی از زمان برای تنظیم به فکر آنها را فقط به عنوان شرکت خود را-پدر و مادر است. آن را به یک مکان عجیب و غریب بود — خوشحال می شود که او دیگر شوهر من اما غم انگیز در همان زمان. از دست دادن و هنوز هم از دست دادن مهم نیست چقدر حق تصمیم گیری شد. ضرر و زیان باید غصه دار مناسب به منظور واقعا حرکت از آنها.

در نهایت فیزیکی بخشی از آن سخت است. دانستن او را از دست زدن به شخص دیگری بوسیدن شخص دیگری دوست داشتن کسی دیگری — آن را احساس می کند مانند تقلب حتی اگر آن را نمی کند. هنگامی که شما را به آن قول شما برنامه خودتان را به تمایل فرد دیگری که در راه است. یک تکه کاغذ گفت: شما در حال طلاق نمی کند به طور خودکار تغییر آنچه شما برنامه ریزی شده را برای مدت طولانی. من حتی خودم تماس با شخص من با آشنایی با سابق من نام. این یک اصل اشتباه, اما آن را فقط نشان می دهد که ما موجودات عادت و که گاهی اوقات آن را فوق العاده سخت برای شکستن آن عادت.

ارتباط من با سابق من بود و نه یک مثبت برای یک زمان بسیار طولانی است. وجود یک احساس رهایی و آزادی است که آمده است همراه با طلاق وجود دارد اما هنوز این مسائل فردی است که آمده تا به صورت دوره ای است که آن را دشوار است به طور کامل در حرکت است.

من خودم تعجب زمانی که آن را احساس نمی مانند تقلب? هنگامی که من به نقطه ای که در آن ضرری ندارد به گوش او اشاره به زن دیگری به عنوان دوست دختر خود را? من همیشه وجود دارد ؟ من همیشه قبول شخص دیگری به عنوان زن در زندگی خود را?

این بوده است یک موضوع است که در روابط من پس از من طلاق است. من می دانم این واقعیت است که آن را به من اذیت که سابق من است و قدمت یک مانع بزرگ برای من در حال حرکت و شاد بودن در یک رابطه جدید. من تلاش بسیار سخت به آن اجازه دهید بروید. آن را نه تنها صدمه زدن به من; آن را به صدمه زدن به شخص من در قدمت به عنوان به خوبی. من می دانم که من نمی خواهم به شنیدن در مورد دوست پسر من هنوز حل نشده احساسات در مورد سابق خود را دوستیابی, پس چرا باید او ؟

من می شنوم دیگر زنان مطلقه می گویند که آنها نمی تواند مراقبت کمتر مورد که سابق خود را با است. من دیده ام بی شماری الگوهای رفتاری شوخی در مورد احساس متاسفم برای زنی که در حال حاضر با سابق خود را به خاطر او مشکل خود را در حال حاضر. من می خواهم به شدت به احساس می کنید که راه. من نمی خواهم این احساس دیکته بقیه زندگی من است. من می خواهم به اجازه دهید آن را تمام رفتن ها و رسیدن به نقطه ای که در آن I look at my ex به عنوان پسر من پدر و نه چیزی بیشتر.

من می دانم آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب متناقض است که من نمی خواهم به سابق من اما که آن را هنوز هم لطمه می زند و برای دیدن او دوستیابی. شاید خودخواه. شاید من باید می خواهم برای دیدن او در یک رابطه شاد, حتی اگر آن را نه با من. من فکر می کنم آن را فقط طول می کشد زمان برای متوقف کردن فکر کردن در مورد همسر سابق خود را به عنوان “مال شما.”

و به, از این روز به جلو till death do us part — بیانیه ای که نباید سرسری گرفته شود. طلاق به پایان می رسد جنبه حقوقی ازدواج خود را, اما جنبه عاطفی طولانی باقی می ماند پس از مقالات را امضا کردند.

من نمی دانم چه مدت آن را برای شکستن این پیوند عاطفی. این یک سال و اگر چه آن را بدست کمی ساده تر زمانی که من می شنوم او را کسی دوستیابی جدید آن را هنوز هم احساس می کند مانند قلب من جهش به گلو من برای چند لحظه. هنگامی که آن را می کند, من خودم از تمام دلایلی که طلاق گرفتم و چقدر من آمده ام و آن را کمک می کند تا قلب من حل و فصل کردن دوباره.

بدون شک من نمی خواهم به با اما هنوز هم لطمه می زند و برای دیدن او دوستیابی. بنابراین در حال حاضر من قصد دارم به آن اجازه دهید چون من انسان و طلاق سخت است. در حال حاضر من قصد دارم به خودم اجازه می دهد برخی از گریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>