به تازگی IWT تیم خواسته بیش از 275,000 خوانندگان چه مدت آنها شده است فکر کردن در مورد شروع کسب و کار خود را.

پاسخ ما رو منفجر ما دور:

How long have you wanted to start a business

آیا این عجیب نیست که بیش از نیمی از مردم شده است فکر کردن در مورد شروع یک کسب و کار و…برای سال?

هنگامی که ما حفر کمی عمیق تر ما شروع به دیدن الگوهای است که بسیاری از مردم از انجام کاری در مورد آن. می تواند به شما حدس می زنم یکی از بزرگترین?

“من لازم نیست که زمان برای شروع یک کسب و کار است.”

این یک پارادوکس جالب: یک دلیل بزرگ بسیاری از ما می خواهم برای شروع یک کسب و کار است که برای به دست آوردن کنترل بیشتر از ما وقت و انرژی است. و در عین حال واقعی عمل گرفتن کسب و کار و در حال اجرا بدان معنی است که ما باید تسلیم زمان و کنترل است.

آن است که آسان نیست و می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان. اما ممکن است.

ما دیده ایم هزاران نفر از مردم شروع و با موفقیت به رشد کسب و کار خود را حتی زمانی که وقت تنگ است.

چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ چه “در سنگر” راهنمایی آنها برای ساخت فضا برای کسب و کار خود را هنگامی که شما فقط گرفتن آغاز شده است ؟

برای پاسخ به این, ما به برخی از دانش آموزان ما به رشد کسب و کار خود را به شش چهره و فراتر از آن. ما پرسید که چگونه آنها تعادل کار بر روی کسب و کار خود را و زندگی خود را (به خصوص در آغاز). در اینجا چیزی است که آنها گفتند.

“[کسب و کار من] بود بیشتر سرگرم کننده تر از چیزهای دیگر من با وقت آزاد من.” –تالیا K

چیزی جادویی که شما واقعا دوست دارم آنچه شما در حال کار بر روی. به نظر میرسد شما بی نهایت خوبی از انرژی و در واقع می خواهید به کار بر روی کسب و کار شما.

این بود که چگونه تالیا احساس زمانی که او شروع به کسب و کار خود را. در 9 تا 5 کار او کشف کرد که او تا به حال یک مهارت همکاران او نیست: آماده سازی و سالم سازی و مقرون به صرفه ناهار و همکاران او همیشه از او بپرسید که چگونه او آن را انجام داد.

این بود که چگونه او دستور, وبلاگ, در, ساخت, آسان, خوشمزه و مقرون به صرفه وعده های غذایی ایام کار در هفته ناهار متولد شد.

Instagram
مشاهده بیشتر در تالیا را Instagram

او فقط ساده نگاه به جلو به کار بر روی کسب و کار خود را پس از آمدن به خانه از کار خود را. که سرگرم کننده تر از بیرون رفتن, تماشای تلویزیون و کار کردن (که طول می کشد تا یک ساعت از روز خود را حداکثر) و او می خواهم به کار بر روی کسب و کار 2-3 ساعت تا چند روز در هر هفته.

پس از آن کسب و کار خود را رشد کرده است به شش چهره و او هنوز هم دوست دارد کار بر روی آن.

“اگر شما dreading آن و یا قرار دادن آن ممکن است زمان به نگاهی نزدیک تر به آنچه که در زیر سطح. من نمی گویم باید آن را آسان برای اجرا (وجود دارد بسیاری از برجستگی ها و مبارزات در طول راه هر چه), اما من امیدوارم که برای کسانی که فقط شروع است که شما برداشت عمودی و یا موضوع شما هیجان زده در مورد به اشتراک گذاری با جهان و کمک به دیگران,” او گفت:.

Talia Koren

“وجود دارد تنها می تواند یک اولویت است.” – Meggan H.

شروع و رشد کسب و کار خود و مترادف با ظاهر بی پایان به انجام لیست و اولویت های دیگر.

Meggan H. تاسیس آشپزی تپه پخت و پز وبلاگ که او می آمیزد آشپزی آموزش در مدرسه با او میانه احساسات. آغاز شد و به خصوص به چالش کشیدن به دلیل زمان و تمرکز بودند تقسیم بین کار بر روی کسب و کار خود و بالا بردن نوزاد خود را. هنگامی که ما او را پرسید که چگونه او آن را انجام داد, او تا به حال مشابه پاسخ به تالیا: او واقعا نگاه به جلو به کار بر روی کسب و کار خود را.

“من می خواهم اختصاص آخر هفته زمان به عنوان آنجا که ممکن است. من قربانی داشتن تعداد زیادی از دوستان نزدیک و یا انجام چیزهای جالب در اوایل سال و با تمرکز در درجه اول در کودک و کسب و کار من است” گفت: Meggan, “من می خواهم تمرکز در کار با کامپیوتر در شب و ‘دسته’ پخت و پز و گرفتن عکس از آنها را در تعطیلات آخر هفته هنگامی که من تا به حال بهترین روز روشن و در دسترس برای عکاسی است.”

این موضوع از “بچینگ” کار خود را که در آن او با تمرکز بر روی یک اولویت در یک زمان قوانین او در برنامه هفتگی و حتی امروز. این چیزی است که یک نمونه هفته به نظر می رسد برای او:

  • شنبه: جلسات ملاقات و تماس های تلفنی
  • شنبه: تست دستور
  • شنبه: نوشتن ایمیل برای لیست
  • پنج شنبه: تفکر/برنامه ریزی روز
  • جمعه: با تمرکز بر هر چه به سمت چپ برای هفته یا نیاز به توجه فوری مانند تمیز-تا بعد

“این روزها که همه چیز اتفاق می افتد اغلب خودسرانه اما توسط پوشش تا وظیفه با روز هفته از آن آسان است برای من به یاد داشته باشید. بنابراین اگر آن را یک شنبه من تسلیم خودم به دکتر قرار ملاقات تماس های تلفنی و دیگر تعاملات و سعی نکنید برای نوشتن ایمیل و یا تست سالم” گفت: Meggan.

اساسا Meggan است که یک مؤمن در دانستن اولویت خود را از چیزی که واقعا حرکت سوزن و انجام همه چیز شما می توانید به تمرکز بر روی آن. این به این معنی حتی راه اندازی برنامه خود را به طوری که شما می توانید تمرکز بر روی آن یک چیز برای محافظت از خود وقت و انرژی و تمرکز.

Meggan Hill

گفت: “برای من کسب و کار است که مانند یک ابزار: شما نمی خواهید به فروش بلیط برای این کنسرت عالی شما وعده داده شده و سپس در مرحله و نمی شود قادر به بازی است.” – مارگو N.

بسیاری از ما درک نمی کنند که کسب و کار یک مهارت است.

شما باید برای یادگیری به گوش دادن به خود را در بازار به مشتریان خود فروش, ارسال, بازاریابی, مواد و محتوای productize مدیریت تیم ، هیچ کس به ما می آموزد این چیزها! بنابراین مارگو بنیانگذار Neely & دختران صرف شش ماه اول مطالعه کسب و کار و رقابت مجدانه کار بر روی مهارت های خود را و در نظر گرفتن هیچ مشتریان در طول این زمان.

با تمرکز بر آموزش مهارت های کسب و کار کوچک کمک می کند تا شما با سنگ تیز کردن مقدار زمان و انرژی شما نیاز به صرف در آن است. در غیر این صورت: سلام پایمال و حواس او را پرت!

“هنگامی که شما در ‘جریان’ و احساس است که نیاز به کار بر روی مسائل خود را شکستن هر لعنت قانون و پیدا کردن یک راه به قلاب به آن انرژی” مارگو می گوید.

“من یک فرد تقویم و من به شما نشان می دهد که در آن اولویت های خود هستند.” – Ramit

پس از همه, اگر چیزی — کار بر روی چیزی در کسب و کار, ورزش, استراتژیسازی — آیا خود را در تقویم این واقعا یک اولویت و سپس ؟

به عنوان مثال در اینجا زیرچشمی نگاه کردن در Ramit تقویم:

Ramit's calendar
Ramit برنامه حداقل 2 قهوه جلسات با روزنامه نگاران در هر هفته برای فرصت های بیشتر در مطبوعات است. به دلیل آن مهم است.

مزایای وجود دارد به نگه داشتن یک فایده تقویم: شما هرگز به تعجب چه باید بکنید و یا که در آن برای شروع است. شما می دانید دقیقا چه شما در کار هر روز و هفته و ماه است.

و آن را فقط Ramit. در اینجا زیرچشمی نگاه کردن در تالیا تقویم برای ایام کار در هفته ناهار:

Workweek lunch calendar

متوجه هر چیزی ؟

تالیا نسبتا کامل تقویم, بله, اما شما همچنین می خواهید که او تا حد زیادی کنترل بیشتر بر او روز به روز.

شما لازم نیست به صرف 40 ساعت در کسب و کار خود را در هر هفته. و در حالی که برخی از روز را طولانی خواهد بود به خصوص در روزهای اولیه وجود دارد یک تفاوت بزرگ در ساعت اضافی کار برای شخص دیگری و خارج ساختمان خود را کسب و کار.

خط پایین: اگر شما صرف هر زمان در کسب و کار شما است که واقعا برای شما مهم است ؟

و در پایان روز, Meggan می گوید این بهترین:

“شما هم می خواهید برای قرار دادن در زمان برای آن, و یا شما نمی. من صرف زمان زیادی را در طول سال صحبت به افراد دیگر که می خواهند آنچه [I] داشته باشد اما زمانی که من به آنها بگویید چه کاری انجام دهید هیچ کس آن را ندارد. شما می توانید اگر شما می خواهید به. من خاص نیست.”

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im