من چرخه شکن در خانواده من


breaking-the-cycle-1
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

ماشه هشدار: خودکشی خود آسیب PTSD و تروما

بزرگترین چیزی که من آموخته ام از بودن پدر و مادر در درمان این است که هنگامی که یک کودک آزار یا غفلت آنها don’t stop loving مراقبان آنها. آنها stop loving خود را.

به عنوان یک بچه در حال رشد در یک سوء استفاده و احساسی بی اعتنا خانواده سمیت سطوح زد بسیار بالا و عزت نفس زد بسیار کم است. من نمی توانستم پیش بینی با وجود بهترین تلاش ها زمانی که من می خواهم جسمی نقض برای اشتباهات تصادفی و یا زمانی که شرم القا کلمات خواهد بود فریاد زد به من. من نه تنها یک فرد بالغ سالم در زندگی من به نوبه خود به طوری که من اغلب احساس درد است که تعلق درون من در دوران جوانی من در آنجا زندگی می کردند در یک اورژانس قفل کردن. من وجود داشته است در یک حالت ثابت از وحشت به عنوان یک کودک انجام بهترین من به نظر می رسد به عنوان کامل و مبارک و “خوب” را به عنوان ممکن است. آن را سفارشی در خانه من برای نگه داشتن بدن نازک و موهای من بلند و نمرات من تمام راه را تا. این منجر به اختلال در غذا خوردن بدن-dysmorphia خود آسیب برساند و پیچیده PTSD تشخیص است که من هنوز دست و پنجه نرم کردن با.

I Am the Cycle Breaker in My Family: woman looking sad
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

اما در این سال تصمیم گرفتم به سختی و در عین حال لازم است تصمیم گیری است. من به طور فعال انتخاب شده برای تبدیل شدن به چرخه شکن در خانواده است.

شما ممکن است تعجب چه مدت این معنی است و چگونه آن را اعمال می شود به زندگی زندگی در تروما. برای من که یک چرخه شکن گفتن خودم هر روز “این به پایان می رسد با من.” آن را اجازه می دهد خودم فضا به اذعان دردناک قربانی است که من در زندگی برای بسیاری از سال به عنوان یک مورد آزار قرار گرفته و شرمنده بچه. آن را نیز بدان معنی است که من مهار دوگانه قدرت شفا من قربانی با رشد به شجاع بازمانده از این دوران کودکی و مسئولیت در حال حاضر برای ایجاد صلح و آزادی هر ناکارآمد جنبه ای از من گذشته است. من این کار را تعدادی از راه های آنها شامل حال انجام درمان های روانپزشکی, دارو صداقت و شفافیت در مورد مبارزات من در ارتباط من با همسرم و ایجاد شرکت و مرزهای محبت بین من و کسانی که از من گذشته که باعث آسیب بیشتر. من هم یاد گرفتم قدرتمند هنر reparenting خودم که تنها تر رشد می کند لازم است در زندگی من که من قدم به هر فصل جدید از مادر.

مشاهده این پست در Instagram

نظر خود را با “آن را به پایان می رسد با من” اگر شما را تبدیل به چرخه شکن در جهان را به خود. // چه معنی آن را به یک چرخه شکن? خوب اگر شما در بزرگ سوء استفاده در دوران کودکی سمی پویایی خانواده, تجربه های عاطفی و ذهنی اخراج غفلت یا تروما در دست & صدای خود را مراقبان & عزیزان تبدیل شدن به یک چرخه شکن است هنگامی که شما در نهایت تصمیم به لاغر به خود را ترمیم و بازیابی به معنای واقعی کلمه شکستن چرخه آسیب و خشونت در خانواده خود را. این بدان معنی است که شما انتخاب کرده اید به کسی که تماس از چه ناراحت کننده است به تماس و که مکان مرزهای بین خود و تحقیر, بشود یا رفتار خطرناک است. این بدان معنی است که شما انتخاب می کنید به طور فعال بررسی خود گذشته و کنونی تروما مکانیسم های مقابله ای و گذشته و کنونی مطبوع برای جدا کردن آنچه که کمک به شما برای زنده ماندن تا زمانی که این نقطه و چه است و دیگر لازم یا مفید در حال حاضر خود را از رفتار. به این معنی در نظر گرفتن مسئولیت برای تعمیر هنگامی که شما به اشتباه آن را متصل به تحریک لحظات و در حال حاضر به بازنویسی ذهنی خود را روایت است. و به این معنی به طور مستقیم ارائه خود را با پدر و مادر شما ممکن است هرگز به طور کامل بود اما همیشه مورد نیاز – به معنای واقعی کلمه گرفتن شجاع مراحل reparenting خود را به عنوان یک فرد بالغ. این کار آسان نیست و ما شاهد آن در یک مقیاس بسیار بزرگتر به عنوان غیر BIPOC و غیر سیاه مردمی در حال ایستاده در کنار & صحبت کردن است برای انسان که نقض شده است مورد آزار قرار گرفته تبعیض ستم & دلیلی کشته به دلیل سوء استفاده و به خطر انداختن سلطنت سفید برتری است که برای قرن ها. این که آیا شما تبدیل به یک چرخه شکن در زندگی شخصی خود را انتخاب کنید و یا به گام به بزرگتر نقش یک فردی که دیگر تحمل نژادپرستی و تعصب و نفرت و سپس این را می دانند. حال کسی که می ایستد تا و مکان شرکت در اطراف مرزهای سوء استفاده از هر نوع ممکن است منجر به بسیاری از مردم در جهان خود را به احساس عمیقا ناراحت کننده است. و درست است. چون فریبنده آسایش موجود در روابط سمی چیزی است که کمک می کند تا نگه داشتن سوء رفتن. من یک چرخه شکن. من شما را تشویق به کشف این نقش بیش از حد, اگر شما احساس می کنید به کار. جهان ما باید بیشتر از ما برای شکستن چرخه. 🦋

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) در

این شیوه باید صادقانه زندگی من را نجات داد, عمدتا به دلیل آنها به من آموخته ام به کشت راحتی در مربوط به و رها از آنچه احساس نمی راحت درون من.

پس من با زندگی پیچیده اختلال استرس پس از جاری ترومای دوران کودکی من استفاده می شود به سهم عادلانه من از عمیق, بدنساز, لرزش موقت بدن فلج حملات هراس و اصرار به خود آسیب برساند. من هم تا به حال دو تماس نزدیک با زندگی من که من بی پروا تصمیم در کمترین امتیاز را در سفر که جهان ممکن است بدون من بهتر. روانی و عاطفی و اندوه همراه با شرم می توانید متقاعد کردن هر کسی که در ناپدید شدن ساده ترین راه برای رفتن است. خوشبختانه پس از تماشای یک فرد جوان در زندگی من را شجاع مرحله از رفتن به محلی اورژانس به صورت خودآزاری و خودکشی فکر می کردم با الهام گرفتن همان گام فعال. با کمک دلسوز پزشکی حرفه ای و در سایت مشاوران من قادر به راه رفتن آماده برای کشف همه از دلایل چرا که در اینجا مهم است.

نه تنها وجود من یک بخش حیاتی از این دنیا اما من در حال حاضر متوجه است که زندگی من مسائل حتی بیشتر به میلیون ها نفر از افراد جوان که نیاز به داستان های خود را معتبر و شنیده های دیگر شفا بزرگسالان در جهان است. به همین دلیل است که من را انتخاب کرده اند که نه تنها می تواند یک چرخه شکن در خانواده خود من اما برای عموم به اشتراک گذاری این راه زندگی با هر کسی در هر سنی که ممکن است در گیر باطل الگوهای تروما و سوء استفاده است.

زیرا این به پایان می رسد با من.

I Am the Cycle Breaker in My Family: mother holding child
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

پاسخگویی بسیار مهم است, بنابراین من مطمئن شوید برای بررسی در با خودم به طور منظم. آیا من هم در راه است که تداوم خشونت و خطر افتادن من با تجربه به عنوان یک کودک ؟ در حال سمی مکانیسم های مقابله ای است که محافظت از من به خوبی به اندازه کافی برای نگه داشتن من زنده کمک به من و یا صدمه زدن به من امروز ؟ این سوالات در حالی که عمیقا ناراحت کننده به منظور کمک کرده اند رایگان من از ناکارآمد روایت است که همراه با حفظ سوء استفاده از وضعیت موجود نگه می دارد که دیگران راحت به اندازه کافی برای ایستادن و صحبت کردن.

I Am the Cycle Breaker in My Family: mother and daughter smiling for camera
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

چون در اینجا چیزی در مورد خانواده. همه آنها از سیستم های که به طور مداوم کار برای حفظ راه همه چیز هستند. خانواده به معنای رشد تغییر و تکامل, اما نه هر فردی در یکی آماده است یا باز را تغییر دهید. مهم نیست که چقدر مخرب این رفتارها هستند و یا چگونه ذهنی ناخوشی اعضای خانواده ممکن است همیشه وجود دارد یک زمینه ای نیاز به حفاظت از وضع موجود و اقامت راحت در عرض آن. مگر اینکه دیگران در این میان فردی پویا می خواهید به طور فعال تغییر آن یک چرخه شکن را همیشه بود دیده می شود به عنوان “بیگانه” که باعث اختلال و درام.

بنابراین در اصل تبدیل شدن به کسی که تماس از رفتار توهین آمیز برای آنچه در آن است که باعث می شود شرکت در مرزهای اطراف آنها چه می خواهد و نمی خواهد تحمل کند و کسی که خود به خود بهبود می یابد صدمات گذشته به منظور متوقف کردن چرخه اختلال در جهان خود را نیز به معنای تبدیل شدن به یک انسان که دیگران ممکن است نمی خواهم و یا می خواهید به اطراف. و این کاملا درست است. چرا که مهم ترین تمایز را در اینجا این است که اگر کسی نمیخواهد به احترام حق خود را برای زندگی بدون سوء استفاده و سپس به این دلیل است که آنها نمی توانند گذشته خود را پس از سانحه پس زمینه به اندازه کافی به رشد و تکامل در کنار شما.

شفا نمی تواند رخ دهد در همان محیط که در آن واقعه وجود دارد. هر کس که نیاز به تغییر برای خوب بیشتر. و اگر آنها نمی, شما هنوز هم می تواند. آن را می توانید تا پایان با شما.

مشاهده این پست در Instagram

این داستان من است. این عکس ها نشان دهنده سه بسیار متفاوت فصل از زندگی من است. یکی در سمت چپ گرفته شده بود پس از من برنده مسابقه ملکه زیبایی در 5. من وارد استعداد و زیبایی جشنوارههای از سنین 4-8 و روز تمرین برای آنها خسته کننده. اضافه کردن به که فشار احساس من همیشه برای برنده شدن حال جسمی & شفاهی مورد آزار قرار گرفته و به طور مداوم داشتن ظاهر من تغییر به نظر می رسد “بسیار به اندازه کافی” & “زنانه به اندازه کافی” به رقابت & من بودم که نمی دانند و یا عشق خودش است. 🌺 عکس در وسط است که از حدود هشت سال پیش. من غرق در خوردن نظم تعقیب یک حرفه ای است که آینه من مجلل روز هرگز احساس را دوست داشت به اندازه کافی و یا به اندازه کافی نازک, & نقاب درد من با کمال مردم خشنود و آسیب برساند. از نظر من شما می خواهم فرض کنیم من می خواهم زمانی “بدن ایده آل” است که جامعه به ما می گوید که باعث می شود ما ارزشمند است. اما بدن dysmorphia به من گفت متفاوت روایت است. من بدبخت عمیق در داخل. 🌺 عکس در سمت راست است و از این هفته. من 36, شفا, ارتباط من با بدن من هستم زندگی اصیل به عنوان نسخه ای از خودم من همیشه آرزو من می تواند در نهایت به عنوان دوجنسی و حرفه ای دیگر سوار بر این که آیا من به اندازه کافی نازک و یا دوست به اندازه کافی. من هم دو سال را صرف حفر به تروما بهبودی پس از یک مجتمع PTSD تشخیص و احساس کامل برای اولین بار. البته بدن من است صرفا بازتاب سفر من – آیا آن را نمی شگفت انگیز چگونه درمان می تواند نگاه های مختلف در همه ؟ جامعه را به شما بگویم من چربی بدن بدان معنی است که من “خودم اجازه رفتن” هستم سالم & دیده نمی شود باید به عنوان یک نقش مثبت نقش مدل به دلیل اندازه من. جامعه اشتباه است. لاغری مساوی نیست سلامتی. چاقی نمی کند برابر با شکست است. مثبت و تحولات می تواند و آیا مثل من. 🌺 جلوگیری از اجازه دادن به یک نژادپرستانه fatphobic, ableist جنسیتی, ageist تبعیض آمیز جامعه دیکته خود را ارزش و ارزش های ما. آن را می تواند یافت نمی شود در یک نفس نفس زدن اندازه و یا یک شماره در یک مقیاس. آن را در زندگی هر یک از ما و هیچ کس بیشتر و یا کمتر از آن از دیگری است. این داستان من است. و هر فصل سزاوار دیده می شود & شنیده می شود. 🦋 #EDrecovery #HAES #complexPTSD #traumarecovery #dietculturesucks #fatphobia #mentalhealth #itgetsbetter #youareworthy #reparentingyourself

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لیندسی گرگ (@thelindsaywolf) در

در حال حاضر شما ممکن است فکر که این امر تنها به سوء استفاده رخ می دهد در یک واحد خانواده. اما این مورد بسیار بیشتر از آن است. شما می توانید در مبارزه برای عدالت اجتماعی و یا هر دلیل دیگری که برای شما مهم است با قدرت و تمرکز از یک چرخه شکن. به عنوان شما ممکن است متوجه شده است که قیام می افتد در سراسر کشور ما که التماس برای ما دیر شده توجه. افرادی هستند که مورد آزار قرار گرفته, قتل به ناحق زندانی ستم و تبعیض و سزاوار آنها به چرخه شکن مثل ما کار با آنها را برای کمک به تقویت صدای خود را. از بین بردن بیش از چهار صد سال از سفید برتری آسان نیست. اما اگر شما می توانید انتخاب خود را در “چرخه شکن” نشان به جهان بیرون شما فقط ممکن است پیدا کردن که در آن کار می کند تا شما را به تقریبا هر اتاق به بحث در مورد هر چیزی که شما می خواهید به تغییر. پس باید کسانی که سخت مکالمات. آموزش خود را در صادقانه ترین راه شما می توانید. مایل به بررسی ارث برده و مشروط نژاد پرستی زندگی می کند که در داخل از شما. ثبت درخواست شرکت در تظاهرات تماس با قانونگذاران و مقامات و هر چیزی که ممکن است به خارج از منطقه راحتی خود را. حتی اگر آن را به معنی از دست دادن چند نفر از دوستان که نیست باز به تغییر در وهله اول.

I Am the Cycle Breaker in My Family: family of four smiling
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

جادویی چیزی که اتفاق می افتد زمانی که شما انتخاب می کنید برای تبدیل شدن به یک چرخه شکن به عنوان یک پدر و مادر است که, کوچک, جوان, چشم در حال تماشای شما آن را انجام دهد. شما پتانسیل را دارند که نه تنها شکستن توهین آمیز نسل الگوهای رفتاری برای خود, اما شما همچنین باید این فرصت را به نشان می دهد فرزندان خود را در راه های مختلف وجود داشته باشد. بچه ها احساس نمی کند و در یک سمی محیط زیست فقط به عنوان گیاهان نمی توانند رشد بدون آب و نور خورشید است. با شکستن این چرخه در داخل از شما, شما را تبدیل به یک مدل نقش در مقابل فرزندان خود را. بنابراین اگر شما فکر می کنم در مورد آن, در علاوه بر این به پایان سالها سوء استفاده و ضربه شما نیز جلوگیری از آن را از اتفاق می افتد به نسل بعد از شما. چرخه شکستن را می توان میراث شما را ترک فرزندان خود را. و آنها را امن تر کل و قدرت زندگی برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>