من می ترسم به قرار دادن نشانه های قابل رویت از من لیبرالیسم در خانه یا ماشین


I-Am-Afraid-To-Put-Visible-Signs-Of-My-Liberalism-On-My-House-Or-Car-1
سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه های نشسته در یک پنجره در پشت یک یادبود برای Charleena Lyles در ساختمان که در آن او کشته شد در 20 ژوئن 2017 در سیاتل واشنگتن است. دیوید رایدر/گتی

در فقط در مورد هر بلوک در محله حداقل یک خانه دارای یک برگ برنده 2020 ثبت نام در حیاط جلویی است. یکی مشتاق حامی حتی مگس خود را مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 پرچم در یک قطب سمت راست در کنار پرچم آمریکا را به عنوان اگر امریکا و تهمت مترادف هستند. رانندگی در هر نقطه در شهر من این غیر معمول نیست برای دیدن کامیون وانت با تهمت و برچسب و یا طرفدار پلیس, سیاه و سفید, پرچم آمریکا با خط آبی در وسط آن و یا پوستر با افتخار حمایت از متمم دوم حتی با صراحت خشونت آمیز پیام مانند “کنترل اسلحه به معنی هدف قرار دادن هدف خود را” و یا “اگر شما می توانید به خواندن این شما هستید در محدوده است.”

من یک لیبرال. من اعتقاد دارم که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من عجیب و غریب. من فکر نمی کنم یک فرد رحم باید همیشه همیشه می آید. من طرفدار سوسیالیسم دموکراتیک — محبوب اتخاذ سیاست هایی که ترویج حقوق صاحبان سهام. من اشتراک به هر مترقی دستور کار? اما آن را عادلانه می گویند که من یک خونریزی قلب لیبرال. مترقی. یک برف ریزه.

و به آن افتخار می کنم.

اما شما لعنت مطمئن را پیدا خواهد کرد هر گونه شواهد از لیبرالیسم در حیاط و یا در ماشین و یا روی لباس من. چرا که نه ؟ ساده است. چون من می ترسم. زیرا لیبرال دوستان که ارسال داشته اند لیبرال یا مترقی علامت خود را در خانه و یا ماشین خود را آسیب دیده. در بهترین حالت نشانه های خود را به سرقت رفته یا مخدوش. در بدترین حالت آنها خود را بطور شفاهی و یا حتی گاهی اوقات جسمی حمله کردند.

این برای من جالبه و جذاب منظورم وحشتناک, که در یک کشور مانند ایالات متحده ظاهرا رایگان کشور که مقدس ترین آزادی است آزادی یک طرف طیف سیاسی می تواند ترس خود را برای ایمنی فیزیکی وقتی که می آید به بیان دیدگاه های سیاسی خود را. در یک کشور ظاهرا بنابراین ما به عنوان من انتظار می رود که مردم با مخالفت با ایدئولوژی قادر خواهد بود به یک منطقی بحث در مورد دیدگاه های خود را حتی شاید استدلال اما که آنها می خواهم هرگز ترس به صورت فیزیکی خود ایمنی است. و در عین حال این کاملا مورد است.

Two anti-Trump bumper stickers are affixed to a car in Santa Fe, New Mexico
رابرت الکساندر/گتی

من برای پیدا کردن آن جالب است که این طرف است که ظاهرا بیشتر در حمایت از آزادی شخصی ترین طرفدار حقوق اساسی, است, کنار, که باعث می شود آن را روشن می کنید اگر شما با آنها اختلاف نظر دارند. خود را حس درستی است نه صرفا یک موضع داشتن ایده های آنها را عزیز—این پرخاشگرانه و خشونت آمیز.

روشن, من می دانم که هر تهمت حامی خشونت آمیز است. من هم می دانم که هر کسی که تماس خودش همیشه تدریجی است و عاری از گناه. اما من معتقدم که اکثر خشونت های سیاسی در حال تهمت حامیان. بسیاری از ترقی خواهان مثل من احساس می کنید که این خطرناک است برای ما به ابراز دیدگاه های سیاسی. Pro مغلوب ساختن پیشی جستن مردم مفتخر به وضوح نشان دادن حمایت خود را. آنها نمی ترسم و در عین حال بسیاری از ترقی خواهان هستند و به درستی. من تعجب می کنم که چرا بقیه حق سیاسی انجام داده است هیچ چیز به خود را جمع آوری مردم و یا چرا آنها نمی سوال که در آن وفاداری خود را به دروغ.

یکی از دوستان من خرید در خارج یک روز یک زن و شوهر از هفته پیش و با نزدیک شدن توسط یک مرد با پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه. دوست من با پوشیدن یک رنگین کمان و انسان آمد تا پشت سر او و شفاهی مواجه او گفتن او همجنسگرایی یک عمل شنیع و او در حال رفتن به جهنم خواهد بود و باید به “پاسخ به خدا.” هنگامی که او نقل مکان کرد و دور از او نقل مکان کرد به یکی دیگر از مشتری بود که با پوشیدن یک ساعت مچی اما مثل دوست من بود و با پوشیدن یک ماسک برای پوشش دهان و بینی است. مرد مواجه او بیش از حد او گفتن ویروس دولت بود جعل و درخواست او چرا او با پوشیدن ماسک.

مرد در فورت مایرز فلوریدا که threateningly فریاد زد: “من احساس خطر می کنند!” در یک زن در Costco شد با پوشیدن یک پیراهن که گفت: “در حال اجرا در جهان پس از سال 1776.” این است که یک پیراهن مترقی می پوشند. آن را عادلانه می گویند آن را بسیار به احتمال زیاد این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.

و پس از آن وجود دارد… این پسر.

یکی از دوستان من فقط تحمل دلخراش تجربه از مسدود کردن دخترش به خاطر دخترش بود جسارت به تماس مادر بزرگ خود را برای ارسال نفرت و بلاغت در Facebook دیوار در برابر همه لیبرال ها. این نوجوان جوان به آرامی او را به یاد مادر بزرگ که زمانی که او می گوید: نفرت چیز در مورد لیبرال او در حال صحبت کردن در مورد نوه خود را به دوستان و خانواده خوب مردم که او را دوست دارد. در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه پدربزرگ و مادربزرگ بلوک نوه های خود را.

من حاضر به این باور تهمت هواداران نمی دانم در مورد این رفتار است. چرا آنها را جمع آوری ، چرا ما آنها را از تماس با یکی دیگر از ؟ چرا چنین نفرت انگیز رفتار قابل تحمل ؟ نه این که آن حضرت با توجه به نوع نفرت تفرقه زبان برگ برنده استفاده می کند. چرا که او با استفاده از تهاجمی سمج گفت و گو و به طور فعال تعطیل و یا در آتش سوزی هر کسی که جرات سوال او را تشویق می کند همان در پیروان خود را.

و به طوری که افرادی مثل من هستند که اغلب از ترس به قرار دادن نشانه های قابل رویت از خود لیبرالیسم خود را در خانه و یا ماشین و یا فرد است. ما می دانیم که افرادی که در مخالفت با نظرات ما عصبانی هستند و خشونت فکر مانند مرد در Costco در خارج شده و در جاده ها و ما همچنین می دانیم که این افراد از نظر آماری بیشتر احتمال دارد به مسلح. و نمی @ من با “همه تهمت حامیان” یا “که پسر فقط با دادن خوب تهمت حامیان نام بد.” این بچه ها همه جا هستند. آنها شوم و نفرت و خشونت و هر تهمت حامی نیاز به از خود می پرسند اگر که واقعا اردوگاه آنها می خواهند به تراز خود را با.

چون من می خواهم به احساس امن قرار دادن یک بایدن ثبت نام در حیاط من و من واقعا فکر نمی کنم که بیش از حد به درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im