Hublot و ساعت سوئیس تیمی برای پررنگ جدید همکاری الت سنجش فواصل زمانی

با فروشگاه در چند مکان های ایالات متحده از جمله دو در شهر نیویورک مجموعه به بازگشایی در هفته آینده, ساعت سوئیس است بدون هیچ اتلاف وقتی راه اندازی فروشگاه های دیگر/نام تجاری سازمان دیده بان همکاری این بار با Hublot به امید جذب جمع. کلاسیک Fusion Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی دومین همکاری بین دو مارک و آن را کمی پیشرو نسخه از همجوشی کلاسیک الت سنجش فواصل زمانی خاص چاپ اول Hublot x ساعتهای سوئیس جفت شدن که عرضه در سال 2018 است.

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph

Hublot کلاسیک Fusion Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی rs.راه حل

جلا تیتانیوم مورد اصلی Hublot x ساعتهای سوئیس همجوشی کلاسیک الت سنجش فواصل زمانی جایگزین شده است در نسخه دوم با یک براق سیاه و سفید و سرامیک مورد با بافت لهستانی. گودی نیز سرامیک سیاه و سفید که به آن یکنواخت تر ظاهر از قبلی فیبر کربن قاب. باتوم-سبک دست و پخ نشانگر یکسان هستند اما شماره جدید Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی باز است-کار می کرد به فاش کردن جزئیات این جنبش که تمرکز می شود دیده بان. عملکرد داخلی دیده می شود در زیر subdials در 3 و 9 ساعت از جمله تاریخ و چرخ است که محافل خارجی شماره گیری قبل از نمایش تاریخ کنونی در 6 ساعت است. ساعتهای سوئیس آرم امکانات نسبتا برجسته در caseback در رنگ قرمز پررنگ حروف است که در آن اچ به زیرین کریستال در حالی که Hublot آرم به نظر می رسد در یک قوس زیر در سیاه و سفید.

Classic Fusion Aerofusion Chronograph (2020), Hublot Classic Fusion Chronograph Special Edition (2018)

کلاسیک, تلفیقی Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی (2020) Hublot همجوشی کلاسیک الت سنجش فواصل زمانی Special Edition (2018) rs.راه حل

قطعه اول محدود بود عمدتا به انگلستان که در آن ساعت از کشور سوئیس است که بر اساس آن به منزله یک بازار قوی برای Hublot. 23 قطعه اختصاص داده شده به انگلیس به فروش می رسد به سرعت در حالی که از دو قطعه اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا یکی است که هنوز هم در دسترس Hublot بوتیک در لاس وگاس. 2020 نسخه ساخته خواهد شد در یک اجرا از 100 قطعه 25 از آن اختصاص داده خواهد شد به آمریکا و موجود در فروشگاه: ساعت سوئیس در سوهو و هادسون متری در شهر نیویورک و وین فروشگاه در لاس وگاس و بوستون. آن را نیز به فروش می رسد در Hublot e-commerce-فعال سایت که رفت زندگی می کنند در ماه ژوئن.

مثل اولین همکاری مورد کلاسیک Fusion Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی است 45mm و آن بر می آید یا یک تمساح سیاه بند یا یک بند لاستیکی, هر دو با دوخت قرمز برای مطابقت با رنگ قرمز مرکز الت سنجش فواصل زمانی چند ثانیه دست. 2020 نسخه همچنین دارای قرمز اعداد و شاخص ها در subdials, که باعث می شود آن را بیشتر قابل خواندن به عنوان یک باز و مشغول به کار شماره گیری نمایید. جنبش اتوماتیک کالیبر HUB1155 با 42 ساعت قدرت رزرو. کلاسیک Fusion Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی است که قیمت در $17,700 (2018 نسخه قیمت $12,800) می آید و در یک Hublot جعبه با یک ساعت سوئیس, آرم.

Hublot Classic Fusion Aerofusion Chronograph Caseback

Hublot کلاسیک Fusion Aerofusion الت سنجش فواصل زمانی Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Hublot

دیده بان رونمایی شد در یک منحصر به فرد دیجیتال راه اندازی دیروز طی آن مهمانان تست نسخه جدید با Veuve Clicquot شامپاین مزه. بطری شده بود که قبلا تحویل داده شده توسط Hublot. خصوصی کنسرت توسط خواننده و ترانه سرا Julian Perretta شناخته شده برای تک ضربه “تعجب می کنم که چرا” دنبال کرد.

نه شرکت جدید به همکاری بازی. Hublot همکاری با چندین شرکت دیگر در نسخه های محدود از جمله فراری, ستاره فوتبال پله و Kylian Mbappe sprinter اوسین بولت و هنرمند خال کوبی Sang Bleu. ساعتهای سوئیس به تازگی همکاری در نسخه های خاص با Grand Seiko و IWC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de