Hublot و ژنرال Xer لاپو Elkann تیمی به هزاره صورتی دیده بان

آن را به خوبی ممکن است معروف ترین رنگ تا کنون. اولین کشف در اطراف 2012, “هزاره صورتی” رسیده چیزی از اوج در سال 2017, هنگامی که آن را به نظر می رسید برای شستن بیش از تمام جهان, حمام کردن همه چیز—پوشاک, محصولات زیبایی, محصولات حمام حتی تمام رستوران ها—در آن گلگون گرد و خاکی مرجان-مانند رنگ.

Hublot Big Bang Millennial Pink Chronograph Unico

Hublot Big Bang هزاره صورتی الت سنجش فواصل زمانی Unico حسن نیت ارائه میدهد از Hublot

یکی از دلایلی خاص این سایه از رنگ صورتی—و یا سایه به طور دقیق با توجه به نحوه اصطلاح شامل طیف گسترده ای از سایه از جمله ماهی قزل آلا و زردآلو و سرخ—طنین انداز عمیقا با مصرف کنندگان است چرا که آن را منعکس تغییر آداب و رسوم ما به طور فزاینده جامعه gender-neutral. محبوب مردم در سراسر طیف جنسیتی آن برگزار شد تا به عنوان رنگ مناسب برای تجسم لحظه ای فرهنگی: trans مدل راه رفتن روی باند فرودگاه millennials دست و پنجه نرم کردن با نوستالژی برای کودکی خود جهان نیاز به تسکین دهنده است.

Hublot Big Bang Millennial Pink Chronograph Unico

Hublot Big Bang هزاره صورتی الت سنجش فواصل زمانی Unico لوران خاویر مولن

هر چند رنگ و صاحب نظران پس از تبدیل توجه خود را به “Gen Z زرد” به خصوص شاد را در رنگ سوئیس ساعت Hublot است در مرحله یک هزاره صورتی باز گشت همراه با آن جماعت در لوکس سفارشی-شرکت طراحی گاراژ ایتالیا متعلق به لاپو Elkann این قلمه از ایتالیا یکی از بزرگترین خانواده های صنعتی.

Lapo Elkann, founder of Garage Italia;Carlo Borromeo, creative director of Garage Italia

لاپو Elkann بنیانگذار گاراژ ایتالیا; Carlo Borromeo, خلاق, مدیر گاراژ ایتالیا حسن نیت ارائه میدهد از Hublot

جدید Big Bang هزاره صورتی الت سنجش فواصل زمانی Unico می آید در 42 میلی متر مورد ساتن-به پایان رسید و جلا صورتی آلومینیوم آنودایز صدر تطبیق گودی. مات صورتی شماره گیری skeletonized ویژگی های مات صورتی تکه دوزی با لومینسانس. رنگ طرح گسترش به گره نوار چسب بند و جایگزین بند لاستیکی.

Hublot Ambassador Kylian Mbappé in the Hublot Big Bang Millennial Pink

Hublot سفیر Kylian Mbappé در Hublot Big Bang هزاره صورتی حسن نیت ارائه میدهد از Hublot

“Hublot قطعات همواره دو جنس رخ میدهد و این قطعه یک جشن فراگیر مد و طراحی متعلق به همه جنس یک چشم انداز مشترک با لاپو و گاراژ ایتالیا تیم می گوید:” Hublot مدیر عامل شرکت ریکاردو گوادلوپ.

مدل Unico خود سیم پیچ الت سنجش فواصل زمانی جنبش HUB1280 ویژگی 72 ساعت از قدرت رزرو.

موجود در یک نسخه محدود از 200 قطعه انفجار بزرگ هزاره صورتی قیمت برای $20,900.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>