در حالی که مورد علاقه ما steakhouses در سراسر کشور بسته شده اند و ما هنوز هم تلاش شده به ما گوشت گاو رفع. برخی از کسانی که steakhouses باید تبدیل به قصاب مغازه ها که در آن مردم محلی می توانید خرید خشک سالخورده و گوشت گاو Wagyu به طبخ در خانه مثل انجی Mar را بئاتریس مسافرخانه ساخت ویسکی سن tomahawk در دسترس است و یا کره steakhouse ساحل باز چشمگیر آن خشک-پیری ، و البته وجود دارد A-پنج گوشت در سان فرانسیسکو فروش 600 دلار حق بیمه استیک جعبه است که به نظر می رسد گران در ابتدا تا زمانی که شما متوجه آن را 30 پوند است. از گوشت با کیفیت بالا.

در حال حاضر یکی از برترین آنلاین گوشت گاو purveyors و A5 Wagyu واردکنندگان مقدس استیک شرکت ، است که در دسترس مستقیم به مصرف کنندگان high-end گوشت گاو قبلا این سایت متعلق به فروش داخل بهترین steakhouses.

این شرکت که تاسیس شد در سال 2018 با این نسخهها کار با برخی از بهترین کشاورزان در سراسر ژاپن کشش از هوکایدو در شمال را به کاگوشیما در جنوب را غنی marbled A5 Wagyu به آمریکا (ما شده است و طرفداران خود را فوق العاده حق بیمه BMS12 A5 کوبه در گذشته). این شرکت در حال حاضر مستقیم به مصرف کننده کسب و کار آنلاین, اما در حال حاضر این کار با بالا رستوران گوشت گاو توزیع کنندگان به تغییر مسیر موجودی استیک به دور از در حال حاضر بسته حرفه ای آشپزخانه و به ما شهروندان به جای.

وجود برشهای خاص شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن در خود را قصاب فروشگاه. برای مثال از طریق آن Steakhouse با لينک مستقيم برنامه برنامه Holy Grail گوشت Co. فروش نخست فیله مینیون با چربی بیشتر در خارج از آنچه در فروشگاه ها. این شرکت همچنین با فروش خشک سالخورده کابوی ribeye و بیشتر. اما انتخاب های خود را در حال فروش بسیار سریع است. اما اگر شما نمی توانید یکی از این Steakhouse مستقیم کاهش همیشه وجود دارد 7-اونس است. A5 کوبه ribcap برای $199, Tarui-Gyu ribeye 199 دلار یا 30 روز خشک سالخورده نخست نیویورک ،

خرید در حال حاضر