چگونه برای برنامه ریزی (و در واقع) نهایی BFF سفر


بله ما همه “برنامه ریزی شده” برای شروع یک کمون با ما بهترین افراد. اما ظاهرا ما باید منتظر بچه های ما به حرکت و یا چیزی. و از آنجا که ممکن است یا ممکن است همیشه اتفاق می افتد, ما احتمالا نیاز به برنامه ریزی چیزی است که کمی ساده تر به جلو.

فقط به این دلیل که کمون در پشت رایتر برای یک دهه یا بیشتر به این معنا نیست که شما نمی توانید نگاهی به بورس گریز در اینجا وجود دارد. شما فقط باید برای ایجاد یک طرح است که کمی بیشتر انجام دهید-قادر. بچه ها هیچ اگر نه نوابغ در figuring چگونه به *Tim Gunn صدا* آن را به کار! اگر شما به شدت نیاز به برخی از زمان دختر — و یا فقط از جان گذشته برای یک زمان کمی دور — ما رو شما پوشش داده شده است. در اینجا چگونه آن را به اتفاق می افتد.

پیدا کردن که گریزان “هفته است که کار می کند”

آنچه را که صدا ؟ که دوستان خود را خنده در مورد پیدا کردن تاریخ زمانی که هر کس می تواند دور. اما شما می توانید این کار را انجام! انتخاب یک تاریخ به اندازه کافی دور در آینده زمانی که وجود ندارد در حال حاضر یک تن از تعهدات. سپس مطمئن شوید که همه شما نگهبان است که تاریخ را با زندگی! دور شدن با دوست دختر خود است که در واقع یک افزایش بزرگ به سلامت روان خود را. چه کسی می گوید ؟ فقط علم است.

شما احتمالا نیاز به صرف زمان بین در حال حاضر و پس از آن ایجاد پنتاگون در سطح برنامه ریزی برای گرفتن بچه های خود را تغذیه و لباس پوشیدن و به مدرسه به ورزش و در رختخواب در یک ساعت مناسب و معقول در حالی که شما دور. به من اعتماد کن: به ارزش آن است.

جست و خیز هتل و اجاره RV

اگر مفهوم خود را از RVing بازنشستگان و خانواده بزرگ سفر شما در پشت بار sis. RVing به طور جدی یک راه شگفت انگیز برای مسافرت است. وجود دارد در حال اجرا از طریق فرودگاه به پرواز خود را. هیچ به شدت گران قیمت اتاق های هتل. و شما می توانید در هر کجا هر زمان. چه راهی برای دیدن سواحل اورگان با هم. یا نگاهی که سطل-لیست سفر به یوسمیتی.

اجاره RV کامل بورس گریز به خصوص پس از آن اجازه می دهد تا برای تعداد زیادی از انعطاف پذیری. اگر شما نگران در مورد که در اطراف جمعیت در حال حاضر RV اجازه می دهد تا مقدار زیادی از اجتماعی فاصله بدون اینکه گیر در یک اتاق هتل.

و با وجود حدود یک میلیون گزینه Go RVing. از تاشو کمپ و مسافرت تریلر به ابزار ورزشی rv ها با ساخته شده است در گاراژ و لوکس motorhomes. شما واقعا باید همه همینطور نوه ها از خانه مانند لذیذ آشپزخانه درخشان حمام, راحت, تخت, عمومی سرگرمی و مراکز متعدد تلویزیون برای لذت بردن از تمام لذت گناه خود را. (خوب است که در واقع بهتر از خانه من.) شما و خدمه خود را پارک می تواند آن را باز کردن یک بطری از شراب (یا چند) و اجازه دهید oversharing شروع و در مجموع راحتی.

ایجاد لیست مواد غذایی

مادران نمی توانند در gummy bears تنهایی. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید بار تا بر تمام کسانی که میان وعده غذایی شما باید سعی کنید در خانه. شما همچنین می خواهید برای برنامه ریزی یک حماسه “شب اول” شام. آن را به احساس خوب به طبخ خود را با دوستان, دانستن اینکه شما می توانید خوردن هر زمان که شما احساس می کنید مانند آن احتمالا در کنار یک آتش خروشان. و یا اقیانوس. یا یک کویر ویستا… ببخشید من کجا بود ؟

نکته مهم دیگر در مورد یک سفر RV است که اگر شما را فراموش کرده ام یک عنصر هیچ معامله بزرگ است. فقط توقف در بازار است. بسیاری از rv ها باید مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی بنابراین شما می توانید فروشگاه در جایی جدید در هر روز یا همه چیز را برای کل سفر قبل از اینکه شما سر کردن در جاده ها باز است.

بسیاری از rv ها باید فضای ذخیره سازی کافی بنابراین شما می توانید ذخیره مقدار زیادی از تمیز کردن وسایل ضد عفونی کننده دست و صابون و هر چیز دیگری که باعث می شود RV خود را احساس بیشتر شبیه خانه است.

اشفتگی فکری موقتی سفرنامه

در برخی از سطح کل نقطه ای از دور شدن خود را با بگیرید و یاد دهید این است که دور شدن از برنامه ها و “باید توافقنامه است.” اما آن را به ارزش سرمایه گذاری زمان کمی در برنامه ریزی یک ترکیب خوبی از آرامش و هیجان است. (اگر چه برای برخی از ما آرامش است هیجان.) Winging آن سرد است تا دوست که می خواهد برای رفتن درگیری با دوستان که می خواهد برای جلوگیری از زمان برای چرت روزانه.

این است یکی دیگر از راه RV می آید در دستی. که از دوستان که می خواهد به پیاده روی مغازه و کشف می تواند او را برآورده سودای سفر به خارج در حالی که دیگران می تواند لذت بردن از با شکوه امکانات این اردوگاه و یا حمام افتاب گرفتن در نور آرام kid رایگان لحظات. وقتی که شما آماده به حرکت به بعدی نقطه بدون نیاز به repack یک چمدان یا نوک یک نوکر. نهایت انعطاف پذیری و راحتی.

GOOOOO!

هنگامی که شما Go RVing شما لازم نیست فقط شما زندگی خود بهترین—و هر توقف یک ماجراجویی در یک خانه دور از خانه. تا آنجا که ما عاشق خانواده ما هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند یک هفته دور خود را با بهترین دوستانمان. آه دور. آن را که جای آن را آسان برای پیدا کردن و خود را با تیم ملی غیر ممکن است را فراموش کرده ام.

هر کجا که دور خود را ممکن است پیدا کردن آن را در RV. شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که انواع مختلفی وجود دارد از rv ها را با توجه به هر بودجه . طرح خود را در دور GoRVing.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>