Juleps نعناع don’t give a damn در مورد قوانین. که بسیار روشن است برای فقط در مورد همه است. به عنوان یک کوکتل آن را نقض تقریبا در هر, نوشیدن هنجار ما به راحتی پوشا تناقضات آشکار است که آن را به نظر می رسد غیر ممکن را ممکن است.

یک لحظه به خود را در نظر بگیرند و دستاوردها:

این mint julep تداعی حس 200 سال از شگفتیهای تاریخ است که تقریبا غیرممکن آرمانی و هیچ کس به نظر می رسد به ذهن است. آن است که اساسا یک فنجان بزرگ از ویسکی و در عین حال از آن شده است در آغوش هر اقشار جامعه به عنوان چیزی که کاملا قابل قبول برای لذت بردن از چند تن از بعد از ظهر شنبه. آن است که به طور همزمان فراوان و genteel نشانه ای از یک حزب بزرگ و در عین حال جدی پیدا کرده است به نفع با هر کس از تدی روزولت به مارگارت میچل. همان jaded متصدی بار که رول چشمان خود را در درخواست خود را برای مس مسکو قاطر لیوان را نه تنها قبول اما اصرار بر سنتی مسوار جام برای خود mint julep.

کنتاکی دربی بدون juleps خواهد بود کوتاه تر از یک شکست تجاری. اما اضافه کردن در juleps نعناع? ناگهان این چند روز واقعه و فکر پانسمان مانند یک کارناوال بارکر از 1930s به نظر می رسد لازم است. مهم حتی. آن را در مورد سنت است.

2020 دربی شده است تحت فشار قرار دادند به سپتامبر, اما همین حس سنت می گوید که این شربت محرک یا مقوی فصل racehorses و یا هیچ. خوشبختانه با فقط چند ترفندهای آسان ساخت juleps نعناع در خانه است که به خوبی درون خود را درک. همانطور که با تمام ساده, نوشیدنی, هر چیزی که کمی مسائل پس ما را جزء مواد تشکیل دهنده به صورت جداگانه—بوربن و شکر و نعناع و یخ و barware.

woodford reserve derby bourbon

وودفورد رزرو Kentucky Derby بوربن. حسن نیت ارائه میدهد از وودفورد رزرو

بوربن

“رسمی” دربی julep ساخته شده است با Forester اما این فقط یک حمایت شرکت های بزرگ. آن را کاملا خوب ویسکی اما برای juleps من شخصا ترجیح می دهم یک بوربن در شیرین به جای spicier پایان از طیف. بوفالو ردیابی می درخشد فوق العاده در اینجا به عنوان انجام آن برادر بزرگ عقاب نادر و یا Blanton است.

ساز مارک وودفورد رزرو و چهار گل رز دسته کوچک همه نیز به خوبی کار می کنند. جلوگیری از bourbons که بیش از حد oaky; دو بشکه رسید bourbons در حال درد نمیخورد. برای اثبات هدف بین 90 تا 100. پایین تر نیست مشکل شما فقط نیاز به استفاده کمتر از قند است. من مطمئن هستم که من می خواهم بسیار بالاتر از 100 اثبات است. بیش از حد گرم است.

شکر

برای سهولت و دقت را یک شربت ساده. مساوی شکر و آب گرم هم بزنید. آب داغ حل خواهد شد قند سریع تر است. این شربت را نگه دارید برای یک ماه در یخچال و نمی تواند آسان تر است. و با استفاده از ساده شکر سفید—غنی تر و تیره تر قند کار در برابر نعناع روشنایی.

نعناع

شما نیاز به حدود 10-12 برگ نعناع رزرو یک (یا در حالت ایده آل, دو+ تاج) برای چاشنی زدن. تقریبا هر معتبر دستور العمل در اینترنت به شما نصیحت به آرامی درهم و برهم کردن نعناع هشدار داد که بیش از muddling عرضه خواهد کرد و تلخ کلروفیل به نوشیدن. این صدا مشاوره اما راستش هشدارهای کمی هیستریک. نور را فشار دهید بر روی نعناع را رها روشن تر طعم, اما اگر شما به طور تصادفی فشار بیش از حد سخت را خوب خواهید بود. هدف مورد به عنوان فشار زیادی به عنوان آن را به له رسیده تمشک. هدف این است که به وضوح از عطر و طعم و نه قدرت.

mint julep cocktail tool

یک لوئیس کیسه و پتک برای خرد کردن یخ. عکس: Jason O’bryan

یخ

یخ خرد شده بسیار مهم در اینجا. Juleps نعناع طعم بهترین زمانی که آنها در حال یخ سرد و به خوبی رقیق شده. وجود دارد چند راه برای انجام این کار: استفاده از حرفه ای اختصاص داده شده یخ پتک و بوم گونی به نام لوئیس کیسه به چکش یخ به سفارش که بسیار موثر است و شما می توانید آنها را برای حدود $30 آنلاین. یک حوله تمیز ظرف و وردنه ارائه مشابه اگر کمتر ظریف ، زننده بزرگتر مکعب در یک مخلوط کن یا غذا پردازنده با این نسخهها کار به عنوان به خوبی. اگر شما ترجیح می دهند برای جلوگیری از خشونت ها در کامپیوتر شما به احتمال زیاد می تواند خرید خرد از محلی یخ شرکت می باشد. راز نکته: هر Sonic Drive-In رستوران در کشور به فروش می رساند 10-lb کیسه از نقش ونگار ریگی دادن یخ برای چیزی شبیه به $2.

کشتی

سنتی julep جام مسوار یا نقره و مورد holds12 به 16 اونس است. آنها سرگرم کننده و الهام بخش در حق خود (ابتلا به یک نگاه اجمالی از یک در یک کمد است که اغلب کافی تلنگر به نوبه خود هر روز به یک julep روز) اما همه که واقعا مهم است این است که آن را از فلز ساخته شده که انجام این روش شما نیاز به آن را به. پایه شاکر کوکتل کار می کند فقط خوب به عنوان طولانی به عنوان آن را بیش از حد بزرگ نیست. اگر شما باید با استفاده از شیشه و قرار دادن آن در فریزر برای 10 دقیقه قبل از نوشیدن. تا آنجا که juleps نگران سرد است یک عنصر.

Robb Report Mint Julep توسط Jason o’bryan

2.5 اونس است. بوفالو ردیابی بوربن

0.5 اونس است.-0.75 اونس شربت ساده (برای طعم)

10-12 برگ نعناع

در یک جام فلزی به آرامی درهم و برهم کردن نعناع به شربت ساده. اضافه کردن بوربن و پر 2/3 با یخ خرد شده. هم بزنید تا خنک تا زمانی که فراست اشکال در خارج. سپس بسته بقیه جام با یخ. دو نعناع تاج به آرامی کبودی آنها را با انگشتان دست خود را و چوب آنها را در برابر داخل نزدیک به نی. لذت بردن از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im