چگونه به پا زدن خود را در دهان یک درجه


Kick-Your-Oral-Sex-Up-A-Notch
مامان ترسناک و Daria Ustiugova/گتی

من می ترسم به آن را می گویند با صدای بلند: رابطه جنسی دهانی است که مورد علاقه من. من فکر می کنم اکثر مردم موافق — پس از همه, ما می تواند لذت بردن خودمان را با دست و با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان اما به خودتان دهان? در حال حاضر که یک ترفند برای نوشتن صفحه اصلی درباره اگر شما می توانید خم خود را در راه حق. همچنین شما احتمالا باید شروع به آموزش کلاس های آنلاین.

من فکر نمی کنم من به تنهایی در این. خوراکی کوپن داغترین روز پدر و تولد هدیه برای یک دلیل می دانم آنچه من گفتم’?

همچنین از آنجایی که تنها حدود 20% از زنان می تواند اوج از طریق مقاربت تنها کسانی از ما با vaginas مانند انواع وقتی که می آید به تحریک کلیتوریس.

پس همه ما خوب شراب من شام خوردن من, شصت و نه من چرا آن را تا درجه یک?

GIPHY.COM

مامان ترسناک به صحبت برخی از کارشناسان از طریق ایمیل که به ما راهنمایی در مورد چگونه شما می توانید از خوراکی های المپیک و همان ذهن باد در بازگشت.

شما در حال خوش آمدید.

کسی که می خواهد بیشتر ارگاسم ؟ هر کس! اما اجازه دهید آن صورت: مگر اینکه شما در حال گیرنده و دروغ گفتن به راحتی بالای کرکی تسلی دهنده را با گردن پشتیبانی فقط پس weighless و انتظار گرفته شود به O-شهر زیر کلیک در دهان نیست راحت ترین عمل جنسی.

کیت W, بنیانگذاران pleasurebetter.com – یک سایت با هدف کمک به مردم در آغوش و لذت بردن از روابط جنسی خود را — می گوید: شما باید سعی کنید و عجله عمل می کنند. هنتای, ass fisting, از, رابطه جنسی دهانی می تواند در حالی که پس از آن را به مطمئن شوید که هر کس راحت و حک کردن برخی از زمان.

راستش سنتی دهان موقعیت قرار می دهد فشار بر روی دادن شریک گردن و اجازه نمی دهد که همه دسترسی به دریافت شریک فرج.

کیت نشان می دهد “بالا بردن دریافت شریک لگن با یک زن و شوهر بالش. یا باید به شریک زندگی, زانو به لبه تخت. اگر دریافت شراکت فرج آنها می لیز خوردن به لبه تخت قرار داده و پاهای خود را بیش از این به شریک شانه.”

اگر همه راحت خواهد شد از بین بردن فشار در گردن و فشار گیرنده به عجله بسر می رسانید و در پایان می گوید: کیت.

کیت نیز ارائه می دهد یک نکته بسیار مهم است — و به عنوان یک فرد با یک چوچوله من به طور کامل پشتیبانی این و می خواهم به سپر برچسب شده: “یکی از چیزهایی که مردم اغلب فراموش نکنید که برای سعی کنید خود ، تصور کنید یک خوراکی با تنها و بدون مکیدن — به نظر می رسد کمی عجیب و غریب! داشتن شریک زندگی خود را جای لب خود را بر شما تمام و به آرامی مکیدن می تواند احساس شگفت انگیز و منجر به ارگاسم بهتر از دهان و دندان است.”

آیا می توانم یک آمین?

امیلی بروکس است و ارتباط با مربی از فراتر از سنین که می گوید کمی نشان می دهد و به می رود راه طولانی. “آیا نمی شود ترس را نشان می دهد شریک زندگی خود را که در آن چوچوله خود است و به آنها بگویید که چگونه شما می خواهم به لمس وجود دارد. یک عدد تعجب آور از مردم کاملا clueless وقتی که می آید به زن آناتومی و چه برای انجام با آن می گوید:” بروکس.

و مطمئن شوید که شما در حال دادن به آنها دستور– که قصد ندارم به کار و همچنین گفتن آنها در نوع و راه آنچه خود را پر می کند doughnut.

بروکس همچنین می گوید برای دریافت هیجان زده هنگامی که چیزی است که شما به هیجان می آورد. وجود دارد هیچ چیز مانند نشان دادن شریک زندگی خود را که آنچه آنها در حال انجام است به نوبه خود و شما را به لذت بردن زمین است. “زمانی که شما احساس می کنید مانند شریک زندگی خود را در حال انجام است شما یک به نفع یا به جای انجام کارهای عادی و روزمره آن را واقعا می تواند در تعدیل هیجان و لذت. اگر شما از طرفداران بزرگ از دهان خودتان تمرکز بر شادی و هیجان شما را از خشنود شریک زندگی خود را به جای آن می گوید:” بروکس.

Um آره, رابطه جنسی دهانی است که یک لذت و هیچ کس می خواهد به احساس مانند آنها در وسط کلاس شیمی با سنگین پلک ها انتظار آن را می شود بیش از.

به یاد داشته باشید شریک زندگی تان قادر به خواندن ذهن شما (به خصوص در حالی که آنها وجود دارد). بروکس می گوید: “اگر شما ناراحت کننده به آنها بگویید و تغییر موقعیت. اگر شما صحبت نمی کنم تا آنها باور دارند که شما از آن لذت می برد بیشتر از شما بود.”

اگر شما می خواهید به صحبت کردن با شریک زندگی خود را خود را در مورد دهان و دندان عملکرد آن می تواند یک موضوع روی حیله و تزویر. کیت می گوید: این مهم است برای جلوگیری از اتهامی “شما” اظهارات, به عنوان این می تواند منجر به صدمه زدن به احساسات.

و وجود دارد بدون نیاز به صبر کنید تا این بحث. کیت توصیه داشتن آنها را به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از وارد شدن به عادات خوب در اطراف خود بپردازد. منظورم این است که من می خواهم به جای شریک زندگی من به من بگویید که فورا او نمی مانند توپ خود را لمس در حالی که گرفتن یک کار ضربه به جای اتلاف وقت با ارزش سال از زندگی من اعمال این نوع از انرژی است.

هیچ کس می خواهد به کار سخت تر از آنها باید به, اما ما همچنین می خواهم به شرکای ما احساس برآورده و دهان و تجربه بنابراین ما می توانید آن را در بازگشت درسته ؟

اگر شما احساس خجالتی و مطمئن نیستید که چگونه به این روش از تجلیل مکان خاص خود را به شریک زندگی خود را ارسال اين به آنها را در حال حاضر. اگر شما فکر نمی کنم آنها خواهید آن را بخوانید و آن را چاپ چوب زیر بالش یا در یخچال.

چرا که اگر شما می توانید چیزی شگفت انگیز است و آن را حتی بهتر از, چرا نمی خواهد شما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>