چگونه به یک ’90s-الهام ‘گیر در خانه’ تابستان با بچه های خود را


tips-for-90s-summer-1
مامان ترسناک و مارک پترسون/گتی

خوب تابستان است و ما در خانه گیر کرده. بله این نوع بمکد, اما آن را ندارد به همه-این-راه خورد. من در مورد شما نمی دانم, اما نه نیاز به اجرا در سراسر در همه جا و یک خانه پر از بچه ها دقیقا نمی مرا گریه در گوشه ای.

من لازم نیست برای بیدار کردن بچه ها برای تابستان اردوگاه. آنها به درخواست من هر ده ثانیه اگر کسی می آمد. آنها نیازی سواری در هر نقطه از آنجا که ما می رویم. و بهترین بخش این است که نوجوانان من مجبور به برخی از Mama زمان.

من همچنین می خواهم برای اضافه کردن که اگر یک چیز وجود دارد من از در حال رشد در ’90s این است: من می دانم که چگونه به حزب بدون رفتن در هر نقطه. درست است. اگر شما بزرگ شده در ’90s شما نیست که در دنیای مجازی تغذیه شما FOMO در هر ثانیه شما احتمالا تا به حال پدر و مادر هر دو کار شما به معنای واقعی کلمه در خانه گیر کرده و شما نیست در تمام حالت برنامه در تابستان.

همه این بدان معنی است که ما تا به حال برای ایجاد خود ما فصل تابستان سرگرم کننده است. و این خاطرات بلیط ما برای داشتن یک تابستان خوب است چرا که همه ما باید انجام دهید این است که بازگشت به آن بی خیال روز و ضربه زدن به دکمه پخش پس خود ما خانواده ها می تواند دریافت یک طعم و مزه.

1.تماشای سوپر مارکت رفت و برگشت

سلام این بهترین نشان می دهد و این جریان در Netflix بکشد حق در حال حاضر. چه از شما انتظار دارند ؟ و صحبت از خوب نشان می دهد که ما را به عقب حدس بزنید چه چیز دیگری ما می توانید انجام دهید ؟

2.سازمان دیده بان ذخیره شده توسط بل

همچنین در جریان Netflix بکشد. اگر شما نمی دانید من می دانم که شما در حال ارسال یک هزار و تشکر از yous. شما در حال خوش آمدید.

چه کسی اهمیت میدهد اگر بقیه خانواده خود را می گوید که آنها خود را دوست ندارد ’90s نشان می دهد ؟ به یاد داشته باشید شما هستند و شما را وادار به انجام آنچه شما می خواهید. من همیشه فکر می کردم کمی از شیرین نوستالژی می تواند در درمان بسیاری از چیزهای.

3. جزئیات Baby-Sitters Club کتاب در یک بالش فورت.

خواهر من و من استفاده می شود به انجام این کار تمام وقت است. به خصوص در شب. پس از آن ما می خواهم به عنوان خوانده شده توسط چراغ قوه. از آن زمان به خارج ملافه و بالش بچه ها و من حتی نمی خواهد شما را به قلعه پایین. ما در حال رفتن به اینجا ، این است که به خصوص مربوطه در حال حاضر از جدید Baby-Sitters Club سری است — شما آن را حدس زده! — در Netflix بکشد.

4. خوردن ارزان بستنی یخی در مقابل یک فن است.

شما می دانید نوع است که باعث می شود گوشه دهان خود را صدمه دیده است به عنوان شما سعی می کنید به گذشته کمی از آب از پلاستیک ؟ بالا بردن دست خود را اگر شما باید برخی از در فریزر خود را در حال حاضر ؟ و فقط صدای فن باد مرا به یاد از نشستن بر روی مشمع کف اتاق طبقه در آشپزخانه در تلاش برای خنک کردن در یک روز گرم.

من متوقف نمی در popsicles هر چند. من رفتم کامل ’90s-رژیم غذایی و میخک فوری صبحانه می لرزد سرد در مرتع پرورش احشام Doritos و رامش. از آن زمان به جدی گرفتن. اما متوقف نمی وجود دارد یا نه — آیا می دانید که Dunkaroos هستند؟! هنوز من ’90s-قلب عاشق.

5. ارسال آهنگ ها به یکدیگر است.

به یاد داشته باشید ساخت کتاب? ما ممکن است مجبور به نشستن با نوار عرشه منتظر radio deejay به بازی ما مربا هر مطلب (um خدا رو شکر) اما در حال حاضر آن را آسان تر از همیشه برای ایجاد یک لیست پخش و به اشتراک گذاری با ما besties — و نشان می دهد بچه های ما چگونه به انجام همان.

6. رفتن برای پیاده روی است.

ما استفاده می شود به راه رفتن به صورت مایل هنگامی که ما جوان بودند. ما می خواستیم برای دیدن دوستان و پدر و مادر ما سرد با ما راه رفتن به فروشگاه. اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه روستایی شما لوکس از رفتن برای یک خانواده خوب راه رفتن. متوقف کردن و انتخاب وحشی گل, انواع توت ها و نگاه کردن به پرندگان. این یک راه بسیار خوبی برای پیوند با خانواده است.

7. یک فیلم شب در خانه.

گرفتن پاپ کورن و نوشابه و آب نبات و راحت است. سازمان دیده بان ’90s کلاسیک مانند تایتانیک Clueless در و یا Dumb and Dumber.

8. بازی در شلنگ.

آن را داغ و به بچه ها می گم سواحل و استخرها. بازی در شلنگ و یا ساخت خود را لغزش-n-اسلاید با کیسه زباله و ظرف صابون فقط ممکن است صرفه جویی در روز. ما فقط یک kiddie استخر برای هر یک از ما (من سه نوجوانان) به اویختن در بنابراین ما می توانید اقامت راحت و برخی از ویتامین D.

9. دریافت مهارت خود را.

آیا شما به یاد داشته باشید ساخت دوستی پین برای کفش خود را مهره و پین های ایمنی? آنچه در مورد گردنبند صدف, پوسته و کسانی که دوستی دستبند ساخته شده از رشته ؟ من استفاده می شود به صرف ساعت انجام می دهند که در اتاق من زمانی که من جوانتر بود و آن هم یک خستگی-منفجر یاخوردکننده. رنگ آن مخملی پوستر (با رایحه نشانگر به طور طبیعی!) یا رنگ توسط اعداد ابله مسحور طرح با دستگاه تنفس نگار تزئین ارزان تی شرت با پف کرده و رنگ — و یا قیچی و چسب چوب و ایجاد یک کولاژ از #10 در لیست ما …

10. نگاهی به مجلات.

Little Girl On Family Vacation In 1992
دختر کوچولو در تعطیلات خانواده در سال 1992 ینا Ardell/گتی

به تازگی هر وقت من رفتن به فروشگاه مواد غذایی, من گرفتن یک مجله. من انجام داده اند این در دهه های آن استفاده می شود تنها شکل الهام قبل از HGTV و پخت و پز کانال اشغال شده من در صفحه در هر لحظه بیداری. من نمی دانستم چقدر دوست داشتم صرفه جویی در برخی از زمان به تلنگر از طریق مجلات پس از خزنده به تخت و یا در من ناهار. امتیاز جایزه اگر شما به عنوان خوانده شده آن را خارج … اما جست و خیز slathering خود را در روغن بچه و خورشید-و بیش از اندازه خود را در کرم های ضد آفتاب به جای mmkay?

11. بستنی.

اگر شما نمی تواند (یا نمی خواهید به بیرون رفتن برای, بستنی, چرا آن را در خانه ؟ رشد پدر و مادر من همیشه به این دلیل در نظر گرفتن چهار بچه بستنی در یک حقوق و دستمزد یک لوکس ما به ندرت می تواند. در اینجا یک دستور عالی که شامل نیست یک ماشین بستنی است که آسان و سرگرم کننده برای تمام اعضای خانواده. مادر من استفاده می شود به استفاده از این روش هنگامی که ما جوان بودند و از آن بیرون آمد خیلی خوب در هر زمان.

بله, این است ایده آل نیست اما همه ما می دانیم که ما نیاز به پیدا کردن یک جدید طبیعی است. ما می تواند دست ما به طور منظم زندگی خیلی ما نمی توانیم خارج از راه خود ما و در نهایت داشتن یک بدبختی تابستان و یا ما می توانیم یک رجعت به ’90s با برخی از این ایده ها و … نشان می دهد این کودکان چگونه ما خودمان را سرگرم زمانی که صفحه نمایش زمان نبود حتی یک گزینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>