چگونه به مقابله با انزوای اجتماعی اگر شما تنها یک کودک


Social-Isolation-Only-Child-1
Malte مولر/گتی

به عنوان یک پدر و مادر وجود دارد بنابراین بسیاری از چالش ها وقتی که می آید به برخورد با این جریان واقعیت است. اما برای من بسیاری از آنها ناشی از یک چیز: من پدر و مادر تنها فرزند. ما هرگز به یک استراحت از یکدیگر به دلیل وجود دارد هیچ کس دیگری به او منحرف. من فقط نمی تواند به او بگویید برای رفتن اشکال خواهر و برادر در حالی که من به برخی از کارهای انجام شده و یا سعی کنید 10 دقیقه از صلح است. تلاش برای انجام این کار با یک کودک تنها احساس می تواند حتی سخت تر است. اما وجود دارد راه هایی برای حفظ برخی از صورت ظاهر از سلامت عقل.

پسر من شش است که به معنی اجتماعی فاصله و quarantining بیشتر از یک مفهوم انتزاعی به او. همه او می داند که برخی از “بیماری” است سرقت او را از زندگی او می داند. هیچ سفر به زمین بازی فراغت بعد از ظهر شنبه در هدف و یا سفر ویژه به استارباکس. جهنم محلی ما مک دونالد نیست حتی خدمت sundaes است که درمان های مورد علاقه خود را پس از یک شب جمعه مبارک وعده غذایی. که تنها فرزند من نگران باشید که چگونه از دست رفته خود را به طور منظم اجتماعی مؤثر است او را.

فقط برای کودکان به خصوص یکی از مدرسه سن بودن با همسالان خود و جهان خوب است. صرف روز با یک دسته از بچه ها سن و سال او باعث می شود همه چیز آسان تر است. و در حال حاضر او را گیر با بزرگسالانی که نمی توانند تعامل با او مانند دوستان خود انجام دهید. البته من نگران است که این همه در حال انجام است در دراز مدت آسیب می رساند. این ممکن است اما آن چیزی نیست که ما می دانیم در حالی که برای. و در واقع این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه بچه ها. در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر آن را تحت تاثیر قرار تنها کودکان بیشتر از کودکان با خواهر و برادر.

“وجود دارد هیچ مشکل خاص و یا مانع است که تنها کودکان را برای غلبه بر به دلیل همه گیر” تونی Falbo دکتری می گوید نیویورک تایمز. دکتر Falbo آموزشی استاد روانشناسی در دانشگاه تگزاس در آستین و مورد مطالعه تنها کودکان برای 40 سال. پدر و مادر تنها کودکان اغلب نگرانی حتی تحت معمولی شرایطی که ما در حال محروم کردن فرزندان ما به طور منظم تعامل اجتماعی است. و که ما می دانیم ما آنها را محروم از آن قطعا باعث می شود ما اضطراب یا استرس.

مانند بسیاری از پدر و مادر من کار از خانه از طریق تمام این. تنها تفاوت این است که من همیشه از خانه کار می کنند. پسر من استفاده می شود به خود را سرگرم در حالی که من کار می کنند. اما در حال حاضر آن را احساس می کند متفاوت است. وجود دارد خیلی بیشتر از من فریاد او را به توقف pestering سگ ترک ما هر دو نا امید. بدون این گزینه به صرف زمان در خارج از روزها احساس می کنم مثل یک ابدیت. بیشتر از نه, من بی سر و صدا, دعا برای خواب.

به طور معمول ما شکستن کار من بعد با سفر به زمین بازی یا خارج از خانه فعالیت است. چون ما واقعا نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر آن را سخت برای من به کار و توجه به او. به عنوان یک نتیجه, ما هر دو ناراحت و من نگران من دارم می روم او را به دستگاه های خود را بیش از حد.

در یک مقاله روانشناسی, سوزان نیومن یک روانشناس اجتماعی ارائه می دهد برخی از بینش در مورد چگونه پدر و مادر از کودکان تنها می تواند مقابله با این زمان. “چپ به دستگاه های خود را و ثابت بدون والدین ورودی تنها کودکان تبدیل شدن به خوبی در استفاده از زمان اضافی آنها” او می نویسد.

این درست است. پسر من بسیار خوب در سرگرم کننده خود را. پس از او شده است خانه خود را به ساختمان شده است پرسیده. آهنگ قطار شده اند که جمع آوری گرد و غبار در حال حاضر به طور منظم است. او می تواند بی سر و صدا مانند که بازی برای ساعت. آن را قطعا آسان تر برای من. اما پس از آن وجود دارد که نگران است که او را به صرف بیش از حد وقت گیر در جهان خود را. خلاقیت منتقله از استقلال مهم است البته با این حال که نمی پر کردن خالی بودن اطراف کودکان سن و سال او.

How To Deal With Social Isolation If You Have An Only Child
Freestocks.org/StockSnap

اما البته ما هنوز هم می خواهید بچه های ما به برخی از مرتب کردن بر اساس تعامل اجتماعی است. تنها کودکان در حال حاضر تنها حدود بزرگسالان که خوب است اما عالی نیست. به حفظ برخی از حس ظاهر پسر من هنوز هم می رود و به خود پدر دو بار در هفته. او هنوز هم فقط در اطراف یکی دیگر از بالغ, اما من امیدوارم که این تغییر از مناظر کمک می کند. آن را بسیار سخت به احساس شما را کاملا خراب آنها را. من امیدوارم که او به نظر نمی آید در این زمان و تنها به یاد داشته باشید که به تنهایی و بی حوصله است.

به یاد داشته باشید, اجتماعی فاصله ندارد به انزوای اجتماعی. سازمان بهداشت جهانی در واقع معتقد است ما باید خواستار آن را “فیزیکی فاصله” به جای. در حال حاضر بیش از همیشه تعامل اجتماعی برای کودکان و نوجوانان بسیار مهم است. و شل شدن تا در مورد صفحه نمایش در حال حاضر بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید برای بچه های ما.

“تنها با استفاده از الکترونیک برای اتصال ارزشمند است. اجازه دهید آنها را FaceTime متن و یا بازی بازی های آنلاین با دوستان خود و شرکت در یک چت تصویری برای دیدن جهان از نظر خانواده” نیومن می گوید که واشنگتن پست.

پسر من معلم مهد کودک است تا دو بار در هفته گوگل, دیدار چت برای بچه ها. که زمان تبدیل به ارزشمند برای او. ما همچنین به طور منظم FaceTime با دوست دختر من خواهر زاده که هم سن پسر من است. که قادر به صحبت کردن با بچه های دیگر و دیدن چهره خود را واقعا باعث می شود یک تفاوت بزرگ در خلق و خوی خود را. من نیز راه اندازی مجازی داستان زمان با برخی از دوستان و بچه های خود را. برخی از آنها تنها کودکان بیش از حد.

به عنوان تنها فرزند خودم, من به یاد داشته باشید که سن و سال او و احساس تنهایی زیادی است. و من می توانید ببینید دوستان من تا آنجا که من می خواستم. قلب من می شکند من kiddo و همه دیگران که اصلا کسی جز پدر و مادر خود را در اطراف. من بالغ و من از دست من و دوستان وحشتناکی. من می دانم که بچه ها احساس آن یک میلیون بار سخت تر است.

پس ما همه با هم ما می توانیم با استفاده از این زمان برای ما تقویت اوراق قرضه. بله تنها کودکان تمایل به نزدیک شدن به پدر و مادر خود را از بچه ها با خواهر و برادر. اما وجود دارد راه هایی برای تقویت آن باند بیشتر است. نیومن نشان می دهد ایجاد سنت های خانوادگی و یا یادگیری مهارت های جدید. پیدا کردن یک فعالیت خاص را با هم یک شروع عالی است.

من در زمان استفاده از فروش از هدف و خریداری هیئت مدیره بازی. بازی که با استفاده از اعداد و استراتژی بود ببخشید یا مشکل بزرگ برای تقویت ریاضی و مهارت های تفکر انتقادی. و البته شما هرگز نمی توانید به اشتباه با بازی مانند Candyland یا سینی و نردبان.

ما همچنین صرف زمان بسیار بیشتری را در آشپزخانه. او را دوست دارد به من کمک کوکی ها پخت, بنابراین ما در حال انجام بیشتر از آن است. من در تلاش برای ایجاد یک نقطه به نقطه متوقف و ناهار را با او در بعد از ظهر بیش از حد.

یکی دیگر از راه های خوب برای تقویت اوراق قرضه خود را از طریق لمس و فیزیکی محبت است. “اگر خانواده شما سالم است و به خوبی تشویق مراقبان و پدر و مادر به ارائه آغوش” ماریو Lippy یک روانشناس بالینی و مدیر خانواده یهودی و خدمات کودکان توضیح می دهد که به واشنگتن پست. ما قطعا بزرگ huggers در خانه من. اما بغل کردن و نوازش قطعا ramped تا در چند هفته گذشته.

نگاه هیچ یک از این قرنطینه مسائل آسان است برای هر کسی است. اما تنها کودکان نیستند در یک نقطه ضعف به سادگی از آنجا که آنها لازم نیست که خواهر و برادر. از آن آسان است برای ما پدر و مادر به نگرانی اضافی به دلیل اجتماعی خود ایمنی شبکه از بین رفته اند. اما کودکان و نوجوانان انعطاف پذیر هستند و اگر ما آنها را نشان می دهد ما در این با هم آنها را بیرون آمدن از این باشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>