چگونه به ایجاد نهایی کمد لباس تابستان با توجه به کارشناسان

ایده آل کمد لباس تابستان باید مساوی راحت متنوع و شیک. به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد, خنک نگه داشتن تبدیل به یک نگرانی جدی—اما تابستان نیز زمان مناسب برای آزمایش با رنگ و برش. آیا کار و یا گرفتن یک استراحت سفر در سطح بین المللی و یا اقامت های ماه های گرم هستند یک فرصت برای چیزهای جدید را امتحان کنید و پیدا کردن فندک crisper نسخه از مورد علاقه های قدیمی.

چه می کند این مرد شیک را-به-سپتامبر لیست خرید نگاه مانند? برای راهنمایی ما خواسته دو menswear کارشناسان برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد ساخت کامل کمد لباس تابستان. بروس Pask است مد مردان مدیر Neiman Marcus و Bergdorf Goodman, جایی که او curates نوآورانه در فروشگاه بوتیک, B. و برای یک چشم انداز اروپایی تشک Klingberg بنیانگذار تنه Clothiers این جشن لباس مردانه خرده فروش با پاسگاه در لندن و زوریخ. در اینجا بینش خود را.

روشن کردن

این ممکن است واضح به نظر می رسد که تابستان زمان برای لایه های سنگین اما رها نمی ژاکت ها در کامپیوتر است. این که آیا شما تمایل به کلاسیک خیاطی یا یک نگاه گاه به گاه بیشتر از یک ژاکت به شما می دهد تنوع در رنگ و بافت. شما فقط باید به انتخاب یک حق.

“من پوشیدن یک ژاکت تقریبا هر روز می گوید:” Pask “اما چیزی بسیار سبک وزن است. من ترجیح می دهم این ساختار از پوشیدن برخی از نسخه یک ژاکت همراه با یک پیراهن.” فعلی خود را مورد علاقه های شما شامل تریل خوب مدرس پنبه و یک سبک کریگ سبز کارگر ژاکت.

A Brunello Cucinelli pinstriped linen suit and Beams Plus Madras sport jacket.

یک Brunello Cucinelli pinstriped کت و شلوار کتانی, $3,995 و تیرها به همراه مدرس, ورزش, ژاکت $445. Bergdorf Goodman

خیاطی خاص تبدیل شده است بسیار بیشتر از تابستان پسند در سال های اخیر است. با تشکر به یک موج بین المللی قدردانی برای ناپلی خیاطی, آن را بسیار آسان تر برای پیدا کردن بدون ساختار unlined محلی است که ایده آل برای روز. Pask نقل Brunello Cucinelli و ماسیمو آلبا لباس های کتانی به عنوان قابل اعتماد رفتن به است. Klingberg امتیاز را به شادی بخش گرمسیری پشم ارائه شده از حلقه قنتد, ژاکت, یک نام تجاری است که مجهز تجار و بازرگانان از دهه مرطوب, ژاپنی, تابستان است.

خواندن چاپ خوب

در حالی که آن را وسوسه انگیز به انتخاب سبک ترین پارچه برای داغترین آب و هوا ترد تنفس پارچه را بهتر از دیگران در هر وزن در حالی که همواره به دنبال بهتر و مقاومت در برابر چین ،

به عنوان Klingberg می گوید: این باعث می شود کتانی ناب تابستان پارچه. آن را با روح و تنفس به همراه آن ارائه می دهد نوع بافت و بهره بصری است که اغلب از دست رفته از کمد لباس تابستان. (Derek پسر “تابستان tweed,” محبوب خیاطی هنردوستان است 60/40 دسته کوچک موسیقی جاز از کتان و ابریشم.) خالص کتانی مستعد ابتلا به پیچش یا حلقه زنی و چین اما این که بخشی از آن آرام جذابیت—آیا مبارزه با آن! تنه و امضای پیراهن تابستانی ساخته شده است در شسته, ایتالیایی, کتانی و طراحی شده برای کار با همه چیز از گاه به گاه مناسب برای شنا.

بیشتر نادیده گرفته می شوند پارچه های مخلوط شده که مهار نساجی کیمیا برای ایجاد مواد عالی برای تابستان منحصر به فرد نیاز دارد. مخلوط ابریشم ارائه قدرت و لوکس صاف دست خوب پنبه-ابریشم مخلوط مناسب برای تصفیه casualwear از لباسهای بافتنی برای پیراهن. برای خیاطی Pask می گوید کتانی-پشم ترکیب ایده آل از آنها حفظ روح مزایای استفاده از کتانی اما محدود کردن چین و چروک.

Trunk's 'George' linen shirt

تنه را ‘جورج’ کتانی پیراهن $155. تنه

پیاده روی در طبیعت(er) سمت

روز آفتابی تابستانی معنی یک فرصت برای شکستن دور از معمولی نیروی دریایی و خاکستری از لباس مردانه بدون نگاه مثل یک طاووس. آب و هوای گرم دعوت به رنگ خارج از خط. Pask تحسین Kiton برای استفاده از رنگ روشن و طرح و اشاره کرد که چگونه Kiton مجموعه در Bergdorf گودمن تکامل یافته در طول سال به آغوش مرجانها و سبزی و همچنین آشنا بلوز.

به عنوان Klingberg امتیاز گاه به گاه قطعات مانند تی شرت و لباس شنا لباس شنا یک محل عالی برای آزمایش با رنگ. آنها متناسب با پر جنب و جوش بی خیال زمینه های تابستان: ساحل, استخر, کوکتل طولانی گرم و شب.

اعتماد به کلاسیک

وجود دارد برخی از چندساله تابستانی مردانه, سایه که همیشه می توانید بر روی تکیه. در شرایط عملی این است که بهترین زمان از سال را برای roomier کاهش, که اجازه می دهد هوا به گردش. طناب کشی شلوار کتانی و پنبه voile در حال آرام تابستان پاسخ به لوکس sweatpants از زمستان است. و بر خلاف آنها fleecy همتایان طناب کشی شلوار به راحتی می توانید لباس برای دفتر و یا سر به ظریف شام.

بسیاری از فیلم های کلاسیک تابستان طرح ترکیب ابزار و سبک است. اردوگاه (یا “کوبا”) یقه پیراهن به دست آورده محبوبیت دوباره در سال های اخیر برای خود گاه به گاه و خنک کننده باز گردن. این یک قطعه کلاسیک متوسل می پوشند, اعدام درخشان در این فصل در پارچه های لوکس. در نظر کازابلانکا ابریشم پیراهن در طلا و برق آبی.

A Casablanca silk shirt and Orlebar Brown 'Bulldog' swim shorts.

یک کازابلانکا ابریشم پیراهن €500 و Orlebar قهوه ای ‘بولداگ’ شنا, کوتاه, $245. کازابلانکا Orlebar قهوه ای

هیچ چیز کاملا به عنوان همه کاره (يا لازم) در فصل تابستان به عنوان یک جفت خوب از شورت. Pask قهرمانان اواسط ران کلاسیک ظهر مدل مانند Orlebar براون طراحی شده شنا ، آن را به یک اصلاح مشخصات 2 جیب مش و ساخته شده است تا در سریع خشک پلی آمید. “آن را به شما از گشت و گذار به چمن می گوید:” Pask و آثار آن را با یک پارچه کتانی و پیراهن و کفش راحتی به عنوان به خوبی به عنوان آن را با یک تی شرت و استخر اسلاید. اما شما حتی می توانید آنها را می پوشند به طور رسمی تر. “من عاشق سبک طراحی ژاکت با یک جفت شورت.”

در نهایت اگر شما در حال سفر برای هر دو کسب و کار و لذت, انتخاب لباس شما می توانید لباس به بالا و پایین. Klingberg توصیه شسته پنبه کت و شلوار است که می تواند شکسته شود تا مخلوط و همسان آماده برای یک جلسه در صبح و بعد از ظهر شنا و شب بنوشید. جفت با یک نرم loafer مانند Baudoin & Lange را چهل و مدل زندگی یک نسیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>