فقط بیش از یک هفته پس از راه اندازی رسمی آن چرخ تا افزایش بودجه برای 10 میلیون وعده های غذایی از طریق وعده های غذایی خود را تا ابتکار عمل برای مبارزه با ناامنی غذایی در ایالات متحده است. Kenny Dichter, مدیر عامل و بنیانگذار جت خصوصی شرکت گفت که او با الهام از NFL ستاره J. J. وات و راسل ویلسون کمک های مالی از یک میلیون وعده های غذایی هر یک به تغذیه امریکا, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند 4 میلیارد وعده های غذایی در هر سال به بیش از 60 ، 000 مواد غذایی, بانک, آشپزخانه سوپ و کلیساها در سراسر ایالات متحده.

“وعده های غذایی ساخته شده تا حس برای ما از آنجا که ما در حال حاضر یک زیرساخت با تیم های ویژه که بخشی از ما چرخ مراقبت طرح می گوید:” Dichter. “ما کار کرده ام با این مسائل از سرطان و کمک به خانواده های نظامی. این باعث شد حتی مهم تر در طول Covid-19 بحران است.”

تغذیه امریکا تخمین می زند که حدود 37 میلیون آمریکایی در حال حاضر در مواجهه با ناامنی غذایی. با Covid-19 باعث از دست مزد قرنطينه و اتکای بیشتر بر بانک های مواد غذایی, تغذیه آمریکا می گوید: از آن خواهد شد نیاز به $302 میلیون اضافی از مواد غذایی بیش از سه ماه آینده.

Wheels Up Provides 10 Million Meals

چرخ سفیران مانند جنیفر لوپز, تام بردی و راسل ویلسون گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای گسترش پیام در مورد وعده های غذایی است. اجتماعی-رسانه های حمله رعد اسا است تولید 3 میلیارد برداشت ابتکار. چرخ

از زمان آغاز آن در سال 2013 چرخ تا تبدیل به یک استاد از بازاریابی خود را غیر سنتی حمل و نقل هوایی خصوصی مدل کسب و کار. آن را نیز به خود جذب تعدادی از افراد مشهور و شخصیت های ورزشی مانند وات و ویلسون به عنوان سفیران نام تجاری. Dichter متوجه آنها می تواند با استفاده از این شرکت مهارت های بازاریابی و سفیران برای رسیدن به عموم مردم برای کمک در وعده های غذایی تا ابتکار عمل.

تام بردی, Gisele Bundchen, سرنا ویلیامز, Joey afton wagner, Alex Rodriguez, جنیفر لوپز, تیم آرمسترانگ و دیوید آدلمن همه رسیده از طریق رسانه های اجتماعی به نمایندگی از این تلاش است. دو روز پس از ویلسون و Dichter به نظر می رسد در CNBC Squawk Box به اعلام وعده های غذایی تا جف بزوس بنیانگذار آمازون و جان سخت Seahawks فن گفت: در Instagram خوراک است که او را کمک 100 میلیون دلار به تغذیه امریکا است.

“راسل ویلسون و Ciara به تازگی اهدا 1 میلیون وعده های غذایی از طریق تغذیه امریکا در منطقه سیاتل و J. J. وات درگیر شده بود با این سازمان پس از طوفان هاروی ویران هوستون می گوید:” Dichter. “آنها الهام بخش من برای همکاری با این سازمان است.”

این تلاش های رسانه های اجتماعی توسط چرخ سفیران ممکن است بیشتر از یک تاثیر طولانی مدت اولیه نسبت به مبارزات انتخاباتی. تبلیغات به دست آورد تا به 3 میلیارد دلار برداشت برای تغذیه امریکا با توجه به گزارش های اخیر. که شناخت عمومی بحرانی می تواند در دراز مدت به طولانی تر شدن تغذیه در امریکا رشد به عنوان بزوس اهدای نشان داده است.

چرخ نیز با همکاری DTX. آن Flowcode تکنولوژی اجازه می دهد تا به کاربران برای اسکن آنلاین کد با تلفن های همراه و اتصال آنها را با وعده های غذایی تا اهدای سایت.

Dichter می گوید شرکت خود را ادامه خواهد داد برای حمایت از تغذیه امریکا است. “ما در حال حمایت های اخیر در فاکس اخبار کسب و کار برای ماه آوریل ادامه خواهد داد و این پیام را از طریق ما 30-به همراه سفرای می گوید:” Dichter. “در نهایت ماموریت ما این است برای کمک به زمانی که وجود ناامنی غذایی. ما درک می کنیم که در شبکه ما می تواند تاثیر بسیار زیادی و ما یک مسئولیت اجتماعی درگیر می شود در این تلاش است. به علاوه, آن را فقط یک سازمان بزرگ را با شریک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im