چگونه بزرگترین الکتریکی هواپیما می تواند تغییر “وسط مایل به” سفر به عنوان ما آن را می دانم

پس از ماه دسامبر گذشته رکورد-تنظیم الکتریکی هواپیمای دریایی تظاهرات با هاربر هوا magniX به تازگی مجموعه ای قابل توجه تر رکورد در یک بزرگتر هواپیما. بندر هوا تظاهرات نشان داد که یک هواپیمای دریایی می تواند کار بر روی یک موتور الکتریکی اما تبدیل سسنا کاروان بزرگ 208B در حال حاضر دارای عنوان بزرگترین تجاری الکتریکی هواپیما.

این eCaravan دارای 750-hp magniX magni500 موتور الکتریکی است که به طور قابل توجهی بزرگتر از 500 اسب بخار موتور الکتریکی مورد استفاده در بندر هوایی دریایی. این eCaravan پرواز برای 30 دقیقه در نزدیکی مقر آن در بالا موسس لیک بشویید.

“چه magniX آموخته از اولین بندرگاه هوا رکورد است که وجود دارد یک نیاز و تقاضا برای فوق کوتاه پرواز” Roei Ganzarski مدیر عامل شرکت magniX گفت: Robb Report. “تنها الکتریکی هواپیما می تواند پاسخ به این نیاز با امروز فن آوری باتری.”

eCaravan

سسنا کاروان بزرگ انتخاب شد به عنوان تست هواپیما به دلیل دهه شهرت برای حرکت مردم و باری.

Ganzarski شرکت اختصاص داده شده به اتصال جوامع با ایجاد یک دوران پاک و مقرون به صرفه مسافرت هوایی تجاری با تمام الکتریکی نیروی محرکه است. این eCaravan ممکن است جذاب هواپیما در آسمان, اما آن است که به اثبات رسیده است. سسنا مدل استفاده شده است به حرکت مردم و باری بیش از مسیرهای کوتاه برای دهه.

این eCaravan توسعه داده شد در رابطه با AeroTEC. “وجود دارد هیچ نقشه راه برای تست و صدور گواهینامه های الکتریکی هواپیما—این است که یک مرز” گفت: Lee انسانی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت AeroTEC.

یکی از زیبایی های این مرز جدید است که magniX موتور استفاده می شود در هواپیما, گسترش زندگی خود را فراتر از طراحی اصلی است.

Magnix

در حالی که eCaravan در حال حاضر بزرگترین برقی تجاری هواپیمای magniX موتور الکتریکی به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بزرگتر هواپیما—هر چند که ممکن است برخی از زمان قبل از آن حرکت می کند به بزرگ جت.

شرکای انتخاب Cessna Caravan به عنوان آن تست هواپیما به دلیل آن را یکی از شایع ترین “میانه مایل” هواپیما (50 تا 1000 مایل) در حال استفاده در سراسر جهان است. “صنعت می تواند به احیای آن وسط مایل مسافر و حمل و نقل اسب به عنوان یک تمام برقی راه حل” Ganzarski گفت که magniX magni500 می تواند مناسب برای حتی بزرگتر هواپیما. موتور الکتریکی تولید بسیاری از قدرت خود را در یک بسیار کارآمد 1900 دور در دقیقه.

پانزده سال از هم اکنون Ganzarski معتقد است که تمام پروازهای کمتر از 1000 مایل خواهد بود الکتریکی است. “این برق پروازهای وعده مسیرهای کوتاه تر با بیشتر مناسب درب به درب رفت و آمد و قیمت های پایین تر نسبت به مسافت طی شده,” او می گوید. “این اولین پرواز eCaravan گام دیگری در جاده ها به عامل این وسط مایل هواپیما در کسری از هزینه با صفر تولید گازهای گلخانه ای از و به کوچکتر فرودگاه.”

ماه گذشته پرواز استفاده خواهد شد و در صدور گواهینامه و تایید روند magni500 سیستم اضافه شده Ganzarski.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>