متاسفانه برای کایل Connaughton خاموش کردن رستوران خود را در هوی و هوس از طبیعت است نه به او. به عنوان او آماده برای بستن SingleThread به دلیل Covid-19 گیر آشپز-صاحب Michelin سه ستاره رستوران در سونوما شراب کشور تنها تا به حال به فکر می کنم به پاییز گذشته. این Kincade آتش زده شمال کالیفرنیا سوزاندن یک منطقه بیش از دو برابر اندازه از سان فرانسیسکو و مجبور 180,000 مردم از خانه های خود. و رستوران کاروانسرا و مزرعه Connaughton شرکت تاسیس با همسر خود Katina بسته برای یک هفته.

در آن زمان SingleThread همکاری با سازمان های غیر انتفاعی سونوما وعده غذایی خانواده به طبخ برای افرادی که نیاز به مانند اولین پاسخ دهندگان و شهروندان مجبور به پناهگاه است. او می دانست که Covid-19 shutdown می تواند فقط به عنوان ویرانگر به جامعه پس او فکر کرد که: “اگر چه من کردم اهداکنندگان و ما به نوبه خود می تواند آشپزخانه ما به تولید به تولید چند صد وعده غذا در روز برای توزیع?” Connaughton می گوید Robb Report. “ما می گویند به اهدا کنندگان ‘به جای کمک به SingleThread کمک به این موسسه خیریه پس از آن یک خیریه کمک مالی برای شما و است که می تواند ما کارکنان شاغل و نگه داشتن ما خرید محصولات از مزرعه خود ما و دیگر مزارع اطراف ما.”

از wineries و سخاوتمندانه به طور منظم در این منطقه رستوران در اوایل مطرح $150,000 نسبت به تولید 200 وعده های غذایی هر روز صبح. سونوما خانواده غذا خرید غذا و توزیع آنها را به مردم نیازمند در سراسر جامعه از سالمندان به گذاشته شدن کارگران به کارگران کشاورزی. سونوما وعده غذایی خانواده شروع شد و در سال 2017 شمال کالیفرنیا آتش سوزی که منجر به کشته شدن 44 نفر و سوخته 3,000 خانه در این منطقه است.

این مجموعه مفید به بیش از مردم دریافت وعده های غذایی. در زمانی که اخراج گسترده را جاروب در سراسر رستوران صنعت SingleThread می تواند به حفظ کارکنان بیشتر است. و به عنوان کشاورزان مبارزه با عدم رستوران خرید محصولات خود این را نگه می دارد یک خرده از زنجیره تامین به کمک به ایجاد یک بازار برای تولید.

در سراسر کشور مشابه مشارکت بین رستوران ها و سازمان های غیر انتفاعی تشکیل داده اند برای تغذیه به کسانی که در نیاز و استخدام بیشتر رستوران کارگران مانند خوزه آندرس جهان آشپزخانه مرکزی و لی ابتکار ایجاد شده توسط آشپز ادوارد لی. دومی برنامه فراهم می کند کمک های مالی برای کمک به توزیع مواد غذایی گذاشته و مهمان نوازی کارگران است. و جمعه گذشته یک دولت واقع در پا به صندوق کمک به تلاش های مانند این در یک مقیاس بزرگتر. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد یک طرح به نام رستوران تحویل: صفحه اصلی وعده های غذایی برای سالمندان که در آن دولت پرداخت خواهد شد رستوران به طبخ غذا برای سالمندان که ممکن است در غیر این صورت گرسنه در طول بحران.

برای SingleThread این تنها راهی است که آنها در حال تلاش برای شناور ماندن و نگه داشتن کسب و کار زنده تا زمانی که بحران به پایان می رسد. در بالای ایجاد وعده های غذایی برای, موسسه خیریه آن را ارائه takeout وعده های غذایی در تاک. این رستوران که به طور معمول یک 11-دوره سه ساعته مزه منو تجربه ایجاد مضمون خانواده-وعده های غذایی سبک برای, چهار, که در آن منو ممکن است موجب یک منطقه یا افتخار یک رستوران معروف مانند سوزان Goin را Lucques در لا یا Zaiyu Hasegawa را و دن در توکیو.

برای سلامتی بهداشت و ایمنی از شام و آشپز Connaughton گرفته چند اقدامات احتیاطی. او جدا از منطقه که در آن مواد غذایی است که دریافت شده توسط رستوران و جایی که سرآشپزها کار کارکنان آشپزخانه کوک با فضای کافی بین آنها و کارگران قرار داده و وعده های غذایی به طور مستقیم در ظهور تنه یک کسی که شام میخورد خودرو برای جلوگیری از تماس. همچنین افرادی که به ادامه کار در SingleThread باید متعهد به یک راهب مانند وجود است. “هنگامی که شما به خانه شما به خانه. شما نمی توانید شما می توانید ببینید مردم ما سفارش همه چیز آنها نیاز دارند در خانه های خود مانند شیر و تخم مرغ و TP, به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به فروشگاه” Connaughton می گوید. “ما در حال تمرکز بر روی این پروژه و درک است که ما نه فقط در اینجا به دریافت چک, ما اینجا هستیم برای نجات هر کس دیگری را بپردازند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im