چگونه ’70s آمد خروشان به 2020 را تازه ترین Menswear

نوستالژی تشکیل شده است, گفته شده از خاطرات شیرین و لذت بخش برای چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده است. به همین دلیل است که ابروهای طاق زمانی که طراحان مد در آغوش زیبایی خاص دهه: به هر شاهدان عینی می توانم به شما بگویم نه همه آن کار می کرد و برخی از آن عینی وحشتناک است. شده است وجود دارد حرکت به سوی 1970 در لباس مردانه در سال های اخیر اما آه از امداد رسانی شد و تقریبا قابل شنیدن به عنوان عناصر از آن دوران به نظر می رسد در بهار/تابستان باند فرودگاه اما قطعا, مدرن, پوشیدنی به نظر می رسد.

سام Kershaw خرید مدیر برای آقای پورتر می گوید: خیاطی تام فورد—که نگاه کرد به میک و بیانکا Jagger, را, وزارت دفاع, برخورد 1971 عروسی برای الهام بخش برای او آخرین مجموعه—سمبل (و نمونه). هرگز نمی louche, یک, تام فورد, ژاکت در حال حاضر می بیند اضافه شده حجم تقویت شده توسط گسترده به اوج خود رسید lapels به عنوان نشان داده شده توسط خود خار-ترمه شلتون جارچی در شتر. چنین خاکی رنگ ها همه جا هستند این بهار از سوخته زرد از Savas غربی سرعت باد در نرم, ایتالیایی, گوساله جیر به زنگ قهوه ای از Balmain مچ پا چکمه.

'70s style for today from Tom Ford, Balmain and Gucci

شما پیدا کردن منابع به ’70s در همه جا در این فصل از تام فورد جارچی به گوچی هوانورد به Balmain در فایل های فشرده ، Mr Porter, گوچی, Balmain

“وجود دارد یک اشاره ای به ’70s سبک نه فقط در شبح اما در رنگ” Kershaw می گوید. “زنگ و cognacs و browns—زمانی که شما صحبت کردن در مورد آن چیزهایی که صدای آنها بسیار دشوار است را می پوشند اما در واقع راه آنها به تفسیر آن را آسان می کند. آن را در یک صحنه و لباس است.”

و ’70 sartorial جسارت نیز در منو در راه های مختلفی: چاپ همه جا هستند—ما مانند کسانی که در Officine Générale عصر-مناسب کمپ-پیراهن یقه—به عنوان حجم (روند دیگری که تنها در حال رشد است در طول چند فصل گذشته). در حالی که بل-کف خواهد خوشبختانه نمی توان بازگشت ما به دست آورده ایم برخی از اتاق تنفس ما تا حدی به عنوان یک گسترده تر پا درازتر و بالاتر کمر در حال حاضر حکومت که در آن لاغر مخروطی و پایین برش هنگامی که حاکم بود عالی. مناسب Anderson & Sheppard را مخمل نخی راه راه شلوار یک مثال نخست است; آنها همچنین برجسته کردن زمان به نفع من دهه مواد مانند بند ناف چرم جیر و چهل تکه—دومی استفاده هوشمندانه اثر در جواب چشم نواز کلاسیک مناسب workwear لباس قنتد, ژاکت ساخته شده از پارچه-چاپ لحاف از اوایل 1900s.

Savas را جیر overshirt بسیار خاکی و زرد و Anderson & Sheppard را مخمل نخی راه راه شلوار پوشیدن خود را ’70s الهام به آرامی.

در نتیجه بزرگتر و نرم تر و آرام تر با رویکرد بهار پانسمان ارائه یک کمد لباس است که نه تنها آسان تر برای پوشیدن دارم اما بیشتر سرگرم کننده است. و انتقادی نه بیش از حد بالا.

“سایه ها هستند و نه تحت اللفظی ’70s” Kershaw می گوید. “هنگامی که شما آن را ببینید که شما متوجه آن را بسیار آسان برای بچه ها در ارتباطند.” به عبارت دیگر ما را دوست داشت عروسی میک اما شما می توانید صحنه و لباس. ما فقط می خواهم به اجازه دهید آن را سست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im