چگونه یکی از جهان بزرگترین رستوران بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس

حتی از طریق مرسوم ارام خارجی, Rasmus Kofoed هیجان مشهود بود. او در راه خود را به یک مزرعه محلی در دانمارک به انتخاب کنید تا بنفش مارچوبه به طبخ. نه برای همسر و سه تا از بچه ها—که تحسین آشپز شده است و برای پخت و پز به طور انحصاری از مارس—اما برای تست کردن یک ظرف برای رستوران خود را شمعدانی که نیز اتفاق می افتد به در میان بهترین در جهان است. او را در میان تنظیم دستور بازنگری خدمات و regathering کارکنان. چرا که این هفته او را بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و یا انجام یک مقایسه به پایین برگر این Michelin سه ستاره شدن به کسب و کار به عنوان معمول است. خوب بیشتر.

دانمارک در حال حاضر شروع روند در حال ظهور از Covid-19 ناشی از خواب زمستانی پس از آن سرعت عمل و ریشه جزر و مد از عفونت در کشور است. در حالی که رستوران در کپنهاگ مانند Noma و متراکم کردن شروع با تکمیل نشده به پایین سرویس و منو شمعدانی رزومه کاری, ناهارخوری زیبا از آن ارائه شده قبل از. به دلیل آن میزبان شام از سراسر جهان, رستوران رتبه شماره 5 در سال گذشته جهان را 50 بهترین لیست می تواند در صورت مشکل با کرون مرزهای هنوز بسته است. بنابراین همراه با بازگشایی برای شام Kofoed با مدیر کل و کسب و کار شریک سورن Ledet را به طور همزمان باز Angelika یک ناهار-تنها گیاهی رستوران است که دارای یک نقطه قیمت پایین تر.

شمعدانی واقع شده است در داخل یک ورزشگاه فوتبال گذاری ساختمان با دانمارکی تیم ملی و باشگاه کپنهاگ. این رستوران در سال 2007 افتتاح شد و با انتقال به محل فعلی خود در سال 2010 را نشسته در طبقه هشتم این ورزشگاه که در آن جریان نور خورشید به روح باز ناهار خوری اتاق. در یک شهر که در آن غذاهای جدید شمال اروپا و Noma-جنب رستوران نشو و نما, Kofoed مواد غذایی بیشتر احساس مدرن اروپایی با تمیز کننده خطوط در هر دو غذا و دکور. او از نظر فنی درخشان آشپز و با وجود ظاهر آرام رفتار این نوع از تعیین خط ساخته شده است که او تنها فرد را به نفع خود طلا و نقره و برنز در آشپزی المپیک bocuse, اسپانیایی خوان روجا d’or.

Chef Rasmus Kofoed

آشپز Rasmus Kofoed عکس: حسن نیت ارائه میدهد Claes Bech Poulsen

در ماه مارس قبل از سفارش در آمد از دولت دانمارک به رستوران Kofoed و Ledet عملیات خود را متوقف به طور داوطلبانه. در این فاصله آشپز صرف زمان در یک جزیره کوچک با خانواده اش به کاوش در طبیعت و پخت و پز خود را با بچه ها در حالی که همسر او یک وکیل بود ماندن مشغول کار است.

او نمی ترسند که شمعدانی هرگز بازگشایی اما او نگران بود که چگونه او می خواهم مدیریت پس از آن انجام داد. دولت پرداخت 75 درصد از حقوق کارکنان و نامعلومی بخشی از اجاره خود را. “که فقط اتفاق می افتد تا زمانی که شما باز کردن و سپس شما را در خود” Kofoed می گوید. “من تعجب که چگونه بسیاری از مهمانان را در رستوران از آنجا که به طور معمول ما به طور کامل رزرو شده با گردشگران در آن زمان است.”

به شام بازگشت او می دانست که او نیاز به آنها را امن احساس. او پیوستن به دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت مانند افزایش تمیز کردن پروتکل های دسترسی به ضد عفونی کننده دست شام و سوريه اقدامات که در آن وجود دارد نیاز به یک متر بین همه مهمانان است که آسان برای او به این دلیل که اتاق ناهار خوری را پیکربندی فعلی عمدتا مطابق با این قانون در حال حاضر. بیشتر چه دشوار است که بخشی از شمعدانی جذابیت است tableside شکوفا می شود. در حال حاضر آنها را نمی خواهد اجازه سس و آماده سازی ظروف در جدول به طوری که برخی از تئاتر دور خواهد شد.

dining room

شمعدانی را در اتاق ناهار خوری در حال حاضر اجازه می دهد تا شام فاصله اجتماعی. عکس: جرمی Repanich

برای کارکنان Kofoed و Ledet ساخته شده اضافی حمام و سرویس بهداشتی برای آنها نیز به طور معمول آنها را چک کنید و ارسال آنها را به خانه در هر گونه نشانه ای از بیماری است. یک چیزی که کارکنان را نمی خواهد انجام دهید این است که پوشیدن ماسک. “من نمی خواهم برای رفتن به یک رستوران که در آن آنها با پوشیدن ماسک زیرا من در آنجا به احساس آرامش و نه می شود از رفتن به یک داروخانه یا بیمارستان” Kofoed می گوید. “ما به دنبال محدودیت های اعمال شده از سوی دولت و به آنها گفت: ما باید.” در حالی که در اینجا در ایالات متحده بسیاری از شهرداری ها هستند که نیاز به ماسک دانمارکی اقتدار بهداشت در واقع توصیه می کند در برابر آنها را با توضیح در وب سایت خود را در مورد اینکه چرا سازمان, سوالات خود اثر دارد. یک مطالعه توسط دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا جمع آوری شده از دیگر محققان یافته و در حالی که هنوز قطعی نویسندگان بر این باورند ماسک ممکن است محافظ.

علم در ماسک است که هنوز روشن نیست. اما از آنجا که دولت دانمارک شده است تا حد زیادی موثر در مبارزه با Covid-19 از دیدگاه سلامت و چه از لحاظ حس اعتماد رشد کرده بین شهروندان خود را به طوری که رستوران احساس اعتماد به نفس در زیر دستورالعمل که گذاشته شده است.

“ما خوش شانس برای زندگی در این کشور کوچک با بسیاری از مردم و یک دولت که واقعا طول می کشد مراقبت از همه چیز” Kofoed می گوید: قبل از مصرف یک مکث و سپس ادامه “آره, همه چیز نیست اما آنها کمک می کند و آنها می دانند که آنها نیاز به پشتیبانی از رستوران های مالی به دلیل این که سرمایه گذاری در آینده است.”

Boiled new potatoes with olives, pickled lemon and black pepper.

آب پز و سیب زمینی جدید با زیتون, ترشی لیمو و فلفل سیاه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد Claes Bech Poulsen

راه دیگر Kofoed و Ledet آوردن مردم است برای باز کردن یک دوم رستوران. آنها در حال تبدیل خود را “الهام ” مادر” است که یک فضا در همان طبقه به عنوان شمعدانی در ورزشگاه به 32-صندلی گیاهی رستوران به نام Kofoed مادر Angelika که گیاه خوار است. او را خدمت چند دوره منو خانواده-سبک با ظروف مانند خامه و کره و لوبیا با تست دانه کدو تنبل خدمت با مخلوط خام و سبزیجات گریل شده به شیب در آن; جدید سیب زمینی پخته, با, زیتون, ترشی لیمو و فلفل سیاه و نان تست با دانه پیاز کاراملی و گیاهان است.

“من شروع یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه پنج ماه پیش و این احساس بزرگ” Kofoed می گوید. “من الهام گرفته شده بود به مردم یاد می دهد به طبخ سالم کارخانه مواد غذایی مبتنی بر در خانه به طوری که این ماموریت با Angelika—بلکه برای حفظ کارکنان مشغول در غیر این صورت من باید اجازه دهید آنها را بروید و من نمی خواهم به انجام این کار است. بنابراین من فکر می کردم که چگونه می تواند به ما در حفظ آنها و الهام گرفته و همچنین الهام بخش افراد دیگر؟” بعد از خوردن غذا در Angelika شام می توانید دستور العمل های برای 50 DKK (حدود 7 دلار) با تمام درآمد حاصل از رفتن به طبیعت و حفظ پایه و اساس است. همراه با شمعدانی که تا حد زیادی به رزرو از طریق اوت همه Angelika را رزرو شده اند و چه در حال حاضر.

این نشانه ای است که تمایل خود را برای انجام یک رستوران مانند آنجلیکا بود و تاسیس شد. Kofoed به مدت طولانی می خواستم برای انجام این پروژه اما هرگز یافت تا زمانی که از قرنطینه آن را به او داد در حالی که همچنین ارائه او یک چشم انداز جدید. “یک ویروس می تواند خاموش کردن همه چیز را در اطراف جهان و شما جدا شده و همه چیز از شما گرفته شده به جز طبیعت و خانواده خود را و است که شما را تشویق می کند به یک زندگی برای به دست آوردن بهترین نتیجه را از آن” Kofoed می گوید. “بنابراین من می خواستم به نوبه خود این زمان به چیزی سازنده و خلاق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im