چگونه یادگیری به صحبت می کنند ‘ورزشکار’ تغییر ارتباط من با مامان, نوجوانان,


Learned-To-Speak-Athlete-Communication-Teen-1
حسن نیت ارائه میدهد از Ashley Johnson

من تا به حال برخی از زمان در این صبح که من منتظر پسر من را امتحان کنید برای دبیرستان, تیم فوتبال. اما به جای آن از ساری تا در فصل 3 از دوستان من آخرین سوء استفاده در Facebook, من از ماشین من و در زمان پیاده روی است.

به اندازه کافی عجیب, من به دست آورد برخی از جدی چشم انداز زندگی در حالی که در مراحل.

شما ببینید پسر من 14 در حال حاضر و شروع به دبیرستان. توانایی ما برای برقراری ارتباط دشوار است در یک روز خوب و به طور کامل غیر موجود در یک روز بد. اما امروز جایی بین گروه تمرین و زمین فوتبال, من فکر می کنم من نمیفهمد ریشه مشکل ما – ما نمی همان زبان صحبت می کنند. من مسلط به “nerd” و او را به خوبی versed در “ورزشکار.” اجازه بدهید توضیح دهم.

زمانی که من با حضور در این دبیرستان من متمرکز بر زبان خارجی خواندن کتاب های هنر و علوم انسانی و موسیقی – به طور خاص گروه است. (من بازی شاخ فرانسه.) من با حضور در رویدادهای ورزشی, اما من هدف اصلی حول بازی مبارزه مدرسه آهنگ. پس از آن مناسب به نظر می رسید که من شروع به صعود به بالا از مدرسه پارکینگ مواجه می شوند اعضای گروه راهپیمایی. آنها داشتند حرف زدند و honked خود شاخ و کاملا به معنای واقعی کلمه در راه خود را به میدان تمرین. و با تمرین درست منظورم پارکینگ اختصاصی راه راه با رنگ سفید شبیه به یک زمین فوتبال است.

من سعی کردم به خیره در آن کودکان و نوجوانان به عنوان گروه مدیر توضیح داد که چگونه به حرکت به عقب با سریع کوچک مراحل در حالی که به طور همزمان حمایت از لحن و کیفیت خود را یادداشت و به خاطر سپردن موسیقی خود را. راهپیمایی گروه سخت است. در آن طول می کشد مقدار زیادی از تمرکز و تمرکز برای انجام بسیاری از چیزهایی که در یک بار. جالب… مغز من رونق در آن محیط زیست است. من می دانستم که به کجا بروید و چه یادداشت به بازی همه در حالی که نگه داشتن یک چشم بر روی هادی و فرد در مقابل من. آن طبیعی به نظر می رسید.

به عنوان من گرد لبه faux عمل زمینه های تیز از سوت و thuds از تماس با فوتبال قطع من سفر کردن خط حافظه. چه ناگهانی تغییر است. به جای زنان و مردان جوان در حال حرکت در اتحاد, بازی, لذت بخش, موسیقی تن از بچه های چادری در کلاه و مارون کوتاه زد زیگزاگ-zagged سپس پنجه آبی روشن و خالی سیلندر. مربیان فریاد زد دستورالعمل در سراسر واقعی فوتبال تمرین درست و ورزشکاران آنچه به آنها گفته شد.

Once I Learned To Speak 'Athlete,' Communication With My Teen Got So Much Easier: mother and son posing for photo
حسن نیت ارائه میدهد از Ashley Johnson

*نور لامپ بر سر من*

جای تعجب نیست که پسر من و من یک زمان سخت در ارتباط. ما در آینده آن را از دو دیدگاه کاملا متفاوت – زبان, اگر شما خواهد شد. من توضیح تمام قطعات از یک وضعیت در جزئیات بزرگ و یادآوری او را چگونه قطعات متناسب با هم به یک هماهنگ ملودی. من می خواهم به شرکت او در تفکر انتقادی و عمیق گفتگو در مورد ماهیت چیزها. او برنامه ریزی شده به پاسخ با “uh-huh.”

آن را در من dawned در چمنی سرزمین بدون مرد بین فوتبال و زمین فوتبال که پسر من و من نیاز به ملاقات در وسط این زبان کانیون اگر ما قرار بود به آن را از طریق دبیرستان با روابط ما دست نخورده است. من هنوز هم تا به حال چند دقیقه قبل از استراحتی که سعی کنید به پایان رسید پس چه بهتر زمان برای یادگیری اصول اولیه زبان “ورزشکار؟”

من ایستاده در لبه زمین فوتبال و به گوش چگونه مربیان با ابلاغ این تیم است. (نگران نباشید پسر من نمی تواند به من نگاه کنید. OMG خواهد بود که بسیار شرم آور!)

در اینجا چند عبارات کلیدی نوشتم برای استفاده در آینده:

“بیا با من” – چه شما بگویید این بچه در طول تمرین یا فعالیت است. این بدان معنی است که مربی می خواهد به صحبت کردن با شما هنگامی که شما به پایان رسید با کار خود را.

“این چیزی است که من باید از شما” – به دنبال بیانیه با دستورالعمل های خاص و/یا اقدامات.

“شما در بهترین حالت خود را امروز. چه خبر؟” – مربی زبان “من می توانم بگویم چیزی اشتباه است با شما. در اینجا شانس خود را به بحث در مورد آن.”

من شروع به ترکیب این ورزش عبارات به خانه ما زندگی و کشف پسر من را باز کرد تا کمی بیشتر که باعث کلمات آشنا است. آن را حس می کند کل. این چیزی است که او استفاده می شود برای شنوایی در هر تمرین و بازی. من نمی توانم باور کنم که آن زمان من را به آن را کشف کردن.

در حال حاضر کسی می تواند اضافه کردن یک زبان خارجی اعتبار به مدرسه رکورد لطفا ؟ من آن را به دست آورده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de